• 25 / اردیبهشت 1402 / 14:32
  • شناسه خبر : 111754

آتش‌سوزی گسترده در دو سوله در بلوار ولایت شیراز+عکس

دو سوله انبار کالا و مایعات قابل اشتعال رد شیراز در آتش سوخت.

به گزارش اول فارس به نقل از  روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز هادی عیدی پور رئیس سازمان از بروز حریق گسترده دو سوله انبار کالا و مایعات قابل اشتعال در بلوار ولایت در سطح منطقه ۷ شهرداری خبر داد و گفت: در این عملیات که با حریق گسترده همراه بود تعداد ۱۳ خودرو اطفایی سنگین به محل حادثه در کوچه ۸ بلوار ولایت اعزام شدند.

عیدی پور تصریح کرد: در روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه راس ساعت ۱۲:۱۱ ظهر یک مورد آتش سوزی سنگین به سامانه ۱۲۵ فرماندهی آتش نشانی اعلام گردید. این مقام ارشد در حوزه خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری شیراز از اعزام خودروهای آتش نشانی از ۹ ایستگاه خبر داد و گفت: در این عملیات ۱۳ خودرو از ایستگاه های ،۳ ۵، ۷ ،۹ ،۱۳،۱۲،۱۰، ،۱۵ ۱۸ به محل حادثه اعزام شدند.

عیدی پور خاطر نشان کرد:به دلیل وجود میعانات قابل اشتعال از جمله گازوئیل در انبارها که طعمه حریق شده بود آتش نشان ها در اسرع وقت با فوم آتش نشانی اقدام به اطفای حریق کردند. او از کنترل حریق با سرعت عمل آتش نشان ها در این عملیات سنگین خبرداد و گفت: با سرعت عمل به موقع نیروهای زبده آتش نشانی از سرایت آتش به سوله های مجاور که حاوی انبار کالاهای خانگی بود جلوگیری شد. عیدی پور در پایان،از لکه گیری محل حادثه توسط نیروهای عملیاتی آتش نشان در محل مذکور خبر داد.

 

بیشتر بخوانید:

اطلاعیه قطعی آب در برخی از مناطق شهر شیراز
۱۲ افغانی تصادفاً به شیراز نرسیدند !
مکانیک متقلب خودرو در شیراز نقره داغ شد

ثبت دیدگاه