• 09 / مرداد 1401 / 20:49
  • شناسه خبر : 91222

آخرین خبر از گروگانگیری مسلحانه ۴ میلیارد تومانی در شهر شیراز+تصاویر

فرمانده انتظامی استان فارس از عملیات غافلگیرانه و ضربتی پلیس و رهایی گروگان در شیراز خبر داد.

آدم ربایی 2
به گزارش اول فارس، سردار رهام بخش حبیبی  اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره آدم‌ربایی در شهر شیراز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: در بررسی‌های بیشتر مشخص شد سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ که ۵ نفر بوده‌اند یک فرد ۲۰ ساله را به صورت مسلحانه ربوده و سپس متواری شدند.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش ها و اقدامات اطلاعاتی و پلیسی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی و ماموران پلیس فتا استان، در نهایت مخفیگاه ربایندگان در یکی از باغ شهرهای اطراف شهر شیراز مورد شناسایی قرار گرفت.
سردار حبیبی با بیان اینکه مأموران به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: طی یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی هر ۵ نفر ربایندگان دستگیر، یک قبضه اسلحه گرم و تعدادی سلاح سرد از آنان کشف و فرد گروگان نیز به صورت صحیح و سالم آزاد شد.
این مقام ارشد انتظامی گفت: سرکرده ۳۰ ساله این باند دارای سابقه آدم ربایی در سال ۹۲ همچنین محکومیت قضایی ۲۵ ساله و متواری بوده است.
وی درباره علت و انگیزه افراد از انجام این گروگانگیری عنوان کرد: در بازجویی‌های صورت گرفته، مشخص شد که ربایندگان در قبال آزادی گروگان درخواست مبلغ ۴۰ میلیارد ریال از خانواده وی کرده بودند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه گروگان ۲۰ ساله تحویل خانواده وی شد، تاکید کرد: استان فارس محل ناامنی برای انجام فعالیت‌های مجرمانه است و مخلان نظم و امنیت عمومی بدانند که در صورت ارتکاب جرم با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

آدم ربایی 3 آدم ربایی 1

نظر e1659059248696

بیشتر بخوانید:

معدوم‌سازی ۱۹.۵ تن نوشیدنی و مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در شیراز
یک تبعه خارجی در شیراز ۲ بار اعدام می شود
دردسر عجیب ۱ مسافر شارجه در فرودگاه شیراز که خوابش را هم نمی دید

ثبت دیدگاه