چاپ کد خبر: 42602
22 دی 1399

آخرین سلفی مادر و فرزندانش قبل از سقوط هواپیما +تصویر

به گزارش گروه بین الملل اول فارس ، پرواز ۱۸۲ هوایی سریویجایا از فرودگاه بین المللی سوکارنو-هاتا برای یک پرواز ۹۰ دقیقه‌ای بر فراز دریای جاوه بین جاکارتا و پوفنتیاناک در کالیمانتان غربی از زمین برخواست. اما در ساعت ۲:۴۰ بعد از ظهر تنها چهار دقیقه پس از پرواز بوئینگ B737-500 در کمتر از ۶۰ ثانیه در ارتفاع ۱۰ هزار پا سقوط کرد، شاهدان این حادثه ادعا می‌کنند که صدای دو انفجار را شنیده اند.

راثی ویندانیا هنگام سوار شدن به هواپیما در اندونزی، با فرزندان خود سلفی گرفت. آن‌ها در ابتدا قصد داشتند پرواز دیگری را سوار شوند، اما در آخرین لحظه تصمیمشان تغییر کرد. نیرو‌های امدادی در جستجویی که هیچ امیدی به یافتن سرنشینان پرواز ۱۸۲، نداشتند، اعضای بدن و تکه‌های لباس آن‌ها را کشف کرده‌اند. وزیر حمل و نقل کاریا سومادی روز یکشنبه گفت: مقامات پس از محدود کردن مکان احتمالی محل سقوط هواپیما، جست‌وجوی گسترده‌ای را برای بوئینگ B737-500 آغاز کردند.

پلیس از خانواده‌ها خواست تا برای کمک به شناسایی اجساد بازیابی شده مانند پرونده‌های دندانپزشکی و نمونه‌های DNA، اطلاعاتی را ارائه دهند. کریس ماماهیت برادر بزرگتر خانواده گفت: “من معتقدم که برادر کوچکترم زنده مانده است، دیگو پسر خوبی است، ما هنوز هم معتقدیم که دیگو زنده مانده است.”

غواصان  قسمت‌هایی از لاشه هواپیما را در دریا یافته و لباس‌ها و اعضای بدن سرنشینان را نیز پیدا کردند. دوازده کشتی از جمله چهار کشتی جنگی  در یک عملیات جست‌وجو و نجات در بین جزیره لانچانگ و جزیره لاکی، در شمال جاکارتا برای یافتن بازماندگان مستقر شدند. پنجاه و شش مسافر از جمله هفت کودک و سه نوزاد، دو خلبان و چهار خدمه کابین در هواپیما حضور داشتند. علت این حادثه هنوز در دست بررسی است.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار