چاپ کد خبر: 52518
11 اردیبهشت 1400

آخرین وضعیت برگزاری امتحانات دانش آموزان اعلام شد

امتحانات

رییس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش با یادآوری به برگزاری امتحانات حضوری از ۲۷ اردیبهشت تا ۲۴ خرداد، گفت: در برگزاری آزمون‌ها، علاوه بر بهره‌مندی از بستر شاد، استفاده از سامانه‌های بومی مورد تأیید شورای مدرسه نیز بلا مانع است.

به گزارش روز شنبه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، خسرو ساکی در برنامه استودیو الفبا که در آستانه فرارسیدن فصل امتحانات پایان سال، برگزار شد، اظهار داشت: بر اساس مصوبه ۹۷۷ شورای عالی آموزش و پرورش، در مناطقی که امکان حضور فیزیکی دانش آموزان در مدرسه، وجود داشته باشد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، امتحانات به صورت حضوری برگزار می‌شود، بنابراین براساس رنگ بندی مناطق می‌توان گفت؛ در مناطق آبی، امتحانات به صورت حضوری و در سایر مناطقی که امکان حضور دانش آموزان در مدرسه وجود ندارد در همه پایه‌های تحصیلی به استثنای یایه‌های نهم و دوازدهم، امتحانات به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

وی افزود: با توجه به تأثیر نتایج امتحانات پایه‌های نهم و دوازدهم در سرنوشت دانش آموزان و بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش، امتحانات پایه‌های مذکور با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و نظارت مراقبین بهداشتی به صورت حضوری برگزار می‌شود تا ارزشیابی دقیق‌تری از آموخته‌های دانش آموزان به عمل آید.

ساکی، انتخاب رشته تحصیلی در پایه نهم و ادامه تحصیل در رشته‌های بدون کنکور بعد از پایه دوازدهم، که صرفاٌ براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد را از دلایل حضوری بودن امتحانات دو پایه تحصیلی مذکور بر شمرد و تصریح کرد: سؤالات امتحانی پایه نهم به صورت هماهنگ استانی طرح و به صورت مدرسه‌ای اجرا می‌شود. همه عوامل برگزارکننده امتحانات نیز از کادر خود مدرسه انتخاب می‌شوند.

وی مرجعیت و مورد اعتماد بودن معلمان، را دلیل سپردن تصحیح اوراق امتحانی پایه نهم به معلمان دانست و گفت: سوالات هماهنگ استانی، توانایی‌های دانش آموزان یک استان و یا یک منطقه را بصورت یکسان می‌سنجد تا در ادامه بتوان آن‌ها راجایابی کرد، بنابراین اگر دریک منطقه‌ای انتخاب رشته را باز بگذارند، ممکن است در یک رشته تراکم و در رشته دیگر متقاضی بسیار کمی وجود داشته باشد و این موضوع علاوه بر این که توازن رشته‌ای را از بین می‌برد و نیروی مورد نیاز بازار کار تأمین نمی‌شود، بلکه خود دانش آموز نیز چون رشته‌ای را بدون دارا بودن استعداد و توانمندی لازم، انتخاب کرده است ممکن است در ادامه تحصیلش دچار اخلال شود.

رییس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی، مبنای طرح سوالات امتحانی در شرایط کرونایی را بخشنامه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برشمرد و خاطرنشان کرد: مدرسه باید از ازدحام دانش آموزان در هنگام برگزاری امتحانات حضوری جلوگیری کند و دستورالعمل‌های بهداشتی را مجدانه اجرا کنند و مراقبان سلامت، الزاماٌ حضور داشته باشند و از حضور دانش آموزان بدون ماسک در حوزه امتحانی، جلوگیری کنند.

ساکی ادامه داد: دانش آموزانی که به هر دلیلی نتوانند در امتحانات حضور یابند، اگر آمار قابل توجهی داشته باشند، برای اینکه قبولی آن‌ها به شهریور موکول نشود، تدابیری از سوی کمیسیون‌های خاص شورای عالی آموزش و پرورش اندیشیده شده است. بر اساس دستورالعملی که به استان‌ها ارسال کردیم، اختیارات برگزاری امتحانات را به استان‌ها وا گذار کردیم تا بر اساس شرایط کرونایی هر منطقه تصمیم مقتضی اتخاذ شود.

وی خاطرنشان کرد: در پایه اول و دوم آموزش ابتدایی، ارزشیابی دروس براساس اطلاعات و شواهد جمع‌آوری شده، مطابق اهداف درسی مصوب شورای عالی آموزش و پرورش، انجام می‌گیرد. در «درس فارسی» آزمون عملکردی، در مناطق آبی به صورت حضوری، و در مناطق زرد و نارنجی و قرمز، به شکل غیرحضوری و با نظارت مدیر مدرسه انجام می‌شود.

رییس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی ادامه داد: در پایه ششم ارزشیابی براساس اطلاعات و شواهد جمع‌آوری شده و مطابق «اهداف برنامه درسی مصوب»، به اضافه برگزاری آزمون‌های عملی کلاسی در «دروس فارسی»، «ریاضی» و «علوم»؛ درمناطق آبی، حضوری و در مناطق زرد، نارنجی و قرمز، به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود. در پایه‌های ؛ هفتم، هشتم، دهم و یازدهم در مناطق زرد، نارنجی و قرمز به معلم اختیار داده شده تحت نظارت مدیر مدرسه از طریق آزمون‌های آنلاین و سایر شیوه‌های ارزشیابی مثل؛ پوشه کار آزمون‌های کتاب باز، عملکردی، شفاهی و برخط و برون خط، امتحانات برگزار می‌شود.

ساکی انجام تکالیف و پروژه‌ها را از جمله روش‌های ارزشیابی بر شمرد و تصریح کرد: معلم می‌تواند ارزیابی را به خود دانش آموزان واگذار کند و آن‌ها از طریق صوت و فیلم پاسخ‌های خود را ارائه کنند. معلم می‌تواند نمره پایانی را به فعالیت مختلف دانش آموز تخصیص و با توجه به امکانات دانش آموزانش آزمون برگزار کند.

وی ادامه داد: تغییر پارادایم‌ها یکی از تحولاتی است که در عرصه سنجش و ارزیابی تحصیلی در دوران کرونا رخ داده است، در نگاه سنتی ارزشیابی را معطوف به ارزشیابی تراکمی پایانی، مدادکاغذی و یا کتبی می‌بینیم اما در پارادایم جدید، به جای ارزشیابی و سنجش شناختی که تنها فعالیت‌های ذهنی یادگیرنده را مورد ارزیابی قرار می‌دهد، «ارزشیابی شایستگی محور» مطرح شده است. در این نوع ارزشیابی؛ تأکید بر آزمون‌های عملکردی است و به جای پرداختن به فعالیت‌های ذهنی، مهارت‌های دیگر هم سنجیده می‌شود حتی نگرش یادگیرنده نیز در لابلای فعالیت‌ها، سنجیده می‌شود. و بحث دانش، نگرش و مهارت‌های یادگیرنده که شایستگی فرد را تشکیل می‌دهد، مورد سنجش قرار می‌گیرد.

ساکی خاطرنشان کرد: «آزمون کتاب باز» یکی از شیوه‌های نوین است و این روش در دانشگاه‌ها مرسوم است. با توجه که برای پاسخ به چنین آزمونی باید به چند منبع مراجعه کنیم این نوع آزمون‌ها ورزیدگی بیشتری ایجاد می‌کند. البته شیوه‌های نوین آزمون‌ها نیازمندآموزش نیز هستند و باید در این خصوص دوره‌های آموزش ضمن خدمت برای معلمان برگزار شود و آن‌ها مقالات و منابعی را  مطالعه کنند تا با چگونگی آزمون‌های کتاب باز آشنا شوند همچنین، به جای یک ساعت باید یک روز به دانش آموز فرصت پاسخگویی داد تا دانش آموز، همه منابع را بررسی کند.

وی بر لزوم گفت‌وگوی معلمان با اولیای دانش آموزان، قبل از برگزاری آزمون پایانی، تأکید و عنوان کرد: اولیای دانش آموزان در ارزیابی فرزندانشان باید از معلمان جدی‌تر باشند و فضایی را با نظارت خود فراهم کنند تا عمق یادگیری فرزندشان در آموزش‌های مجازی سنجیده و ضعف‌های دانش آموزان معین و برای رفع آن اقدام شود.

استفاده از سامانه های بومی در برگزاری امتحان ها بلا مانع است 

رییس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی، در پاسخ به سوال امکان استفاده از سایر اپلیکیشن‌ها درکنار «شاد»، برای برگزاری امتحانات، اظهار کرد: در برگزاری آزمون‌ها، علاوه بر بهره‌مندی از بستر «شاد»، استفاده از سامانه‌های بومی مورد تأیید شورای مدرسه بلا مانع است. البته استفاده از شاد همواره باید در اولویت باشد.

ساکی در پاسخ به سوالی در خصوص؛ «امتحانات پایانی دانش آموزان پایه نهم مدارس شبانه روزی» و محدودیت‌های تردد، اظهار کرد: امکان مهمان شدن از جمله شرایطی است که برای دانش آموزان پایه نهم مدارس شبانه روزی که فاصله منزلشان تا مرکز شبانه روزی زیاد است، فراهم شده است.تا در مدارس دیگر نزدیک محله‌شان در آزمون‌های حضوری شرکت کنند. سایر پایه‌های شبانه روزی ضرورتی به حضور در مدرسه ندارند و در فضای مجازی در آزمون‌ها حاضر می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع کرونا و همچنین برگزاری انتخابات، با شرایط ویژه‌ای روبه رو هستیم با توجه به عضویت بسیاری از فرهنگیان در حوزه‌های برگزار کننده انتخابات و استفاده از مدارس به عنوان حوزه‌های رأی گیری، امتحانات باید به گونه‌ای برگزار شود که با انتخابات تداخل پیدا نکند. بنابراین امتحانات حضوری از ۲۷ اردیبهشت ماه آغاز و در ۲۴ خرداد ماه پایان می‌یابد. البته اگر شیوع کرونا در ایام مذکور شدت یابد، آموزش و پرورش تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا خواهد بود؛ زیرا سلامت دانش آموزان همواره در اولویت است بنابراین اگر ستاد کرونا تشخیص دهد برگزاری امتحانات در خرداد ماه میسر نیست، ما امتحانات را به تیرماه منتقل می‌کنیم و باز هم تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم و در آن صورت احتمالاً کنکور نیز جابجا خواهد شد.

وی ادامه داد : البته همه این موارد در حد پیش بینی است و تا کنون هیچ تصمیمی در این باره  اتخاذ نشده است، تأکید می‌کنم؛  ضروری است که ما امتحانات را قبل از کنکور سراسری برگزار کنیم تا بتوانیم سوابق تحصیلی دانش آموزان کنکوری را به سازمان سنجش ارسال کنیم.در پایه نهم نیز به وسطه تأثیر در فرآیند انتخاب رشته و هدایت تحصیلی از اهمیت بالایی برخوردار است.

رییس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی، ادامه داد: با توجه به سهم عملکردی که پایه نهم در فرم‌های هدایت تحصیلی دارد، اگر این امتحانات برگزار نشود، دانش آموزان پایه نهم در ادامه تحصیل با مشکل مواجه می‌شوند و ممکن است به ترک تحصیل افراد نیز منجر شود اما این که امتحانات پایه نهم به تیرماه منتقل شود، نیازمند مصوبه مراجع ذی صلاح است.

ساکی در خصوص«حذفیات محتواهای درسی از آزمون پایانی» گفت: براساس دستورالعمل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، مناطق مختلف با توجه به شرایط کرونایی و رنگ بندی‌های صورت گرفته،  اقدام به تدریس محتوای درسی کرده‌اند و بر همان اساس نیز ارزشیابی از محتواهای تدریس شده به عمل می‌آید.

وی افزود: ما در خواست کردیم تا در خصوص محتوای امتحانات پایه نهم نیز مانند پایه دوازدهم، وضعیت قرمز مبنا قرار گیرد و پاسخی که دریافت شد، این بود که اگر امتحانات پایه نهم استانی، برگزار شود این موضوع بلا مانع است. بنابراین دستورالعمل مربوطه از سوی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، به تمامی واحدهای مربوطه ستادی و مدرسه‌ای ابلاغ شده است. قطعاً همه مدیران و معلمان از این دستورالعمل مطلع هستند و اگر کسی ابهامی در این زمینه داشته باشد می‌تواند به پایگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش و یا سازمان پژوهش مراجعه تا از بخش‌های حذف شده کتاب‌های مختلف مطلع شود.

رییس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی در خصوص مدارس ویژه پرورش استعدادهای درخشان، گفت: در پایه ششم به هفتم تأکید آزمون بر سنجش هوش و استعداد دانش آموزان است و کمتر به محتوای درسی پرداخته می‌شود. اما در پایه نهم به دهم نیز به همین روش است، البته کمی بیشتر از محتوای دروس سوال می‌آید اما در خصوص مدارس نمونه دولتی باید گفت که؛ طرح سوالات به خود استان‌ها واگذار شده است البته ستاد امتحانات استان، شرایط کرونایی را نیز لحاظ خواهند کرد.

ساکی ادامه داد: در دستورالعملی که به عنوان «شیوه ارزشیابی پایان سال»  و اول اردیبهشت به استان‌ها ابلاغ شده، در خصوص امتحانات شاخه فنی‌وحرفه‌ای وکاردانش، دروس این رشته‌ها را به دو دسته، دروس عمومی و شایستگی‌های غیرفنی و شایستگی‌های تقسیم کردیم و همانند آزمون‌های پایه دهم و یازدهم شاخه نظری، با مرجعیت معلم و نظارت مدیر مدرسه می‌تواند با شیوه‌های چند گانه ارزیابی شود. اما  براساس دستورالعمل مذکور،  سنجش دروس شایستگی‌های فنی‌حرفه‌ای وعملی و استانداردهای مهارت در شاخه کاردانش و کارورزی و کارآموزی، اولاً باید حضوری و تا ۱۵ مردادماه انجام شود.

وی افزود: در این بازه زمانی هر گاه ستاد مبارزه با کرونا منطقه، وضعیت را آبی اعلام کرد و امکان حضور دانش آموزان فراهم شد دانش آموزان می‌توانند بر اساس برنامه مدرسه حضور پیدا کنند و آموزش و ارزشیابی را توامان انجام دهند. برای کارورزی و کارآموزی نیز در این شیوه نامه مشخص شده که دانش آموز در چه شرایط می‌تواند در مدرسه حضور یابد و در آزمون‌ها شرکت کنند.     

وی ادامه داد: به طورکلی حتی اگر آزمون‌های مذکور در مردادماه هم انجام شود برای دانش آموزان «قبولی در خرداد ماه» در کارنامه آن‌ها ثبت می‌شود.

ساکی در پاسخ به سوالی در مورد مقایسه کیفیت امتحانات «سال کرونایی گذشته» با سال‌های قبل از آن، اظهار کرد: در همه دنیا وضعیت شبیه هم هست در اجلاس اخیر وزرای  آموزش و پرورش جهان، در خصوص تغییر آموزش‌ها به مجازی، مطالبی ارائه شد که حاکی از افت کیفیت آموزشی در دوره کرونایی است. اما شکی در این نیست که،  تمام تلاش برای جلوگیری از توقف آموزش‌ها  به کار گرفته شد و ما شاهد حجم عظیمی از ایثارگری‌های معلمان برای پوشش تحصیلی دانش آموزان بودیم.

وی ادامه داد: البته در کیفیت سنجش سال قبل با سال‌های قبل از آن، تفاوت وجود دارد، اما تفاوت معناداری وجود ندارد و این  دستاورد نتیجه تلاش و همت معلمان است و بخشی نیز به مراقبت خانواده‌ها وتلاش دانش آموزان و بخشی را نیز  مدیون اصلاح  شیوه‌های برگزاری امنحانات هستیم.

رییس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی، تصریح کرد: استفاده از شیوه‌های چندگانه برای سنجش پایانی را همواره توصیه کرده‌ایم، زیرا استفاده از فیلم، صوت، تصویر، پروژه و … در ارزشیابی پایانی می‌تواند کیفیت سنجش را افزایش دهد و اعتبار بیشتری به نمرات دانش آموزان می‌دهد.

ساکی گفت:  همان طور که در تست سلامت،  از خود دانش آموز نمونه برداری می‌شود تا برای درمانش چاره‌ای اندیشیده شود، از خانواده‌ها استدعا دارم که همکاری کنند تا خود دانش آموز به سؤالات امتحانی پاسخ دهد تا برای رفع نقایص او چاره‌ای بیندیشیم و برای رفع عقب ماندگی آن‌ها تدابیری اتخاذ شود. و دانش آموزی که درس را به خوبی فرا نگرفته است می‌تواند کمک بیشتری از معلم بگیرد و یا از منابع مختلف برای تقویت خود بهره مند شود. اگر دانش آموز مطالبی را به خوبی فرا نگیرد، قطعاً در سال بعد دچار مشکل خواهد شد زیرا مطالب یک پایه تحصیلی مبنای مطالب کلاس بالاتر است. بنابراین بین دروس پایه‌ های مختلف تسلسل وجود دارد پس اگر دانش آموز در یک موضوع درسی تسلط لازم را نداشته باشد در ادامه دچار مشکل می‌شود بنابراین اولیا نظارت داشته باشند که سنجش به درستی انجام شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دو توصیه دارم، اول؛ اولیا توجه داشته باشند که ما نیز خود جز اولیا هستیم و تمام تلاش خود را برای موفقیت دانش آموزان به کار می‌گیریم اگر اصرار بر حضوری بودن امتحانات پایه‌های نهم و دوازدهم داریم به واسطه تأتیر امتحانات این دو پایه در سرنوشت دانش آموزان است. بنابراین همکاران نیز شرایط را به شکل مطلوبی فراهم کنند تا اولیا با خیالی آسوده دانش آموزان را به جلسه امتحانی بفرستند و توصیه دوم این است  که، اولیا شرایط را به گونه‌ای رقم بزنند که دانش آموزان خود همه سؤالات را پاسخ دهند تا برای عقب افتادگی‌های احتمالی او چاره اندیشی شود.

عضو گروه واتساپ اول فارس شوید

واتساپ اصل

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

اریا پنجشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰:۵۵

ما نهمی ها و دوازدهمی ها ادم نیستیم خب اگه یکی کرونا بگیره که خانواده اش بدبخت میشه

ناشناس چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۱

من که نوبن اولم را حضوری دادم وخیلی هم بابت این قضیه خوش حالم حضوری دادم و الان هم تصمیم گرفتم که نوبت دوم راهم حضوری بدم من یه کلاس هفتمی هستم و واقعاً به خاطر اینکه کرونا باعث بسته شدن مدرسه هاشد ناراحتم ?

ناشناس چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹

ن به امتحانات حضوری

ناشناس چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸

لطفا به فکر ما نهمی ها و دوازدهمی ها هم باشید مگر ما انسان نیستیم ما نهمی ها و دوازدهمی ها دستگاه تهویه هوا نداریم که اگر کرونا گرفتیم آنرا به بیرون بدیم ‌.

لطفا به فکر ما باشید

ناشناس چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۵

لطفا امتحانات غیر حضوری بشه

Sina چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵

اینکه میگین امتحانات حضوریه به من ربطی نداره،چون من هرچقدر هم که بگم کسی صدامو نمیشنوه،فقط اینو میخوام بگم که کجا بودید اون موقع که ما میگفتیم تورو خدا مدارس رو باز کنید چرا؟؟
چون میخواستیم یچیزی بفهمیم☹
و حالا یه سوال دارم،شما که میگید برای آینده شغلی و این چیزا پایه نهم و دوازدهم حضوریه،ازتون ممنونم که بفکرید?ولی اگه کرونا بگیریم خدایی نکرده بمیریم بنظرتون آینده ای برای ما وجود داره?
خواهشا زمان آزمونارو تغییر ندید،هر چیزی جای خودشو داره،۹ ماه تحصیلی که البته بیشتر هم میشه جای خودش ۳ ماه تابستون جای خودش?
اگه من کرونا بگیرم بخاطر مشکل تنفسیم مطمئنم نمی تونم دَووم بیارم و فقط خدا هست که می تونه بهم کمک کنه?اگه مُردم اینو یادتون باشه که هیچوقت نمی بخشمتون،چون می تونستید بزارید که زنده بمونم ولی نزاشتید??
امیدوارم که هیچ کدوممون درگیر این بیماری نشیم?❤

نمیدانم چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲

واقعا که میگن مسافرت نرین رفت وامد نگنید خونه هم دیگه نرین عروسی نگرین ختم برگزار نکنین از اون ور موج چهارم کرونا اومد انواع اقسام کرونا اومده امتحان هارو حضوری میکنن خوب به تعویق بندازین ک ر وما بهتر شد میام

نمیدانم چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸

نه به امتحان حضوری نهم ودوازدهم

دانش اموزه بی حق چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۹:۱۰

دیگه وقتی بگیرین و خدای نکرده اتفاقی بیوفته ،جوابگو بودن اونا چه فایده داره

عدالت خواه چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱:۵۳

درود به همه ی عزیزان جناب مسول شما که میگید خیلی این پایه ها مهم هستن چرا در طول یکسال با رعایت پروتکل بهداشتی به قول خودتون حداقل هفته ای یکبار بچه ها رو به مدرسه میکشوندین واسه اشکال گیری ها بچه ها همین جوری تو مدرسه با این همه تمرین و تکرار چیزی یاد نمیگرفتن چون شما و نظام اموزشی ضعیف همه چی به گردن اولیا هست حالا نگران این هستید عدالت رعایت بشه تامین مشاعل اینده لطفا بگید الان دقیقا کی سر جاش داره کار میکنه پس چرا ما این قدر بیکار تحصیل کرده داریم ……..بسه این همه نمایش مردم خسته هستن اینقدر زخم نزنید

رضا چهارشنبه , ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱:۳۷

من میرم حضوری امتحان میدم
ولی وزیر آموزش پرورش اول بیاد یه تعهد بده که اگر خدایی نکرده من کرونا گرفتم جوابگو باشد
حالا من که هیچ اگه خونوادم طوری بشن ا نمیگزرم
فاصله تا مدرسه هم ۲۲ کیلومتره چون من تو روستا هستم
حدودا۳۰ دقیقه تو ماشین به ۴ نفر دیگه هم نفس بشیم

محیی سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۵

اخه چجوری میشه تو این اوضاع حضوری رفتت هااا

دلللل سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۸

واقعا شما خودت اگه دانش اموزی یا خانواده ای براثر این امتحانات بیمار بشه شما مسعولیت میپذیری تا ما بیایم حضوری امتحان بدیم راه هایی هست مثل امتحان ب روش ویدو کال که دانش اموز نتونه تقلب کنه و خیال شا هم راحت بشه

ناشناس سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۹

حتی اگه نمی تونین امتحانات نهایی رو غیر حضوری کنین حداقل به تعویق بندازین
اما این واقعا انصاف نیست دانش آموزانی تمام طول سال به صورت مجازی درس خوندن برن امتحان حضوری بدن و جان و خودشون و خانوادشون رو به خطر بندازن ….

Selin سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۴

ما نهم و دوازدهمی ها مگه آنتی ویروس داریم:(
#انسانیت??

ناشناس سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۹

تنها چیزی که برای آموزش و پرورش مهم نیست جان دانش آموز هست.

ک سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۷

#نه _به _امتحانات _حضوری

ناشناس سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸

من برای امتحان نمی رم ما خوب یاد نگرفتیم که بخوای امتحان بدیم اونم حضوری!

ناشناس سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱

شما فکر سلامتی مردم نیستین اصلا اگ از خانواده ها خودتون کرونا بگیرن شما اروم میگیرین

یلدا سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶

بخدا دارین اشتباه میکنید اگ ی دانش اموز کرونا بگیره شما جواب ان خانواده میشود واقعا اون دانش اموزی که ی سال تمام انلاین در خونده الان انتظار دارین دانش اموزان حضوری امتحان بدن ایا شما خودتون بودید انلاین درس خونده بودید چیزی یاد میگرفتین

ا سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸

آخه ما حضوری درس خوندیم مگه حضوری امتحان بدیم واقعا متاسفا براتون شما اگه جون ما ها براتون……….

ناشناس سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۴:۵۰

با سلام لطفا امتحانات رو لطفا حضوری نکنید چون دانش جویان رو مجازی کردین بچه هاب ما چه گناهی دارن که حضوری باشه من که نمیزارم بیاد به امتحان اگه یکی از بچه ها یا ملیون ها بچه که کرونا داشته باشن کرونا تو ایران رواج پیدا میکنه

ناشناس سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲:۳۸

معلم ریاضیم گفت پارسال نهمی هایی که ۶ ماه اومدن و ۲ ماه نیومدن ۷ گرفتن
الان از ما چه توقعی دارید
من خودم شاگرد اول مردسم بودم ولی الان میدونم اگه برم شاگرد آخر مردسه هم نمیشم ?

ناشناس سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰:۲۱

خدایی من الان ششم هستم ولی اگه مثل نهم و دوازدهم حضوری میشد امتحانات نمیرفتم چون کرونااینگیلیسی افریقایی هندی هست اگه برم امتحان بدم کرونا بگیرم کی جواب من و خانواده ام را میده لطفا غیرحضوری کنید تا کرونا بیشتر از این زیاد نشه خواهش میکنم???

ناشناس سه شنبه , ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰:۰۹

وزیر آموزش پرورش تورو به این شب عزیز(قدر)قسم میدم نهمو حضوری نکن

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۶

از جونم سیر نشدم بخاطر امتحان بمیرم

محمد حسین دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۶

من دانش اموز حضوری درس نخواندم که بخوام حضوری امتحان بدم من جانم رو از سر راه نیاوردم که بخاطر یه ورقه کاغذ بمیرم ما هنوز خیلی جوانیم لطفا این ظلم رو به ما نکنید امتحانات رو غیر حضوری کنید #امتحانات رو_غیر حضوری_کنید

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۴

تاسف تاسف تاسف که بخاطر آینده ای ک هنو نیومده میخوان ب کشتن بدن مارو مگه قرار نبس دورهمی نباشع مگ قرنطینه نیس؟؟؟؟؟؟؟پس چرا دوازدهم با نهن برن مدرسه خستمون کزدین اقای مسئول ینی چییی این رفتاراااااا واقعا ینی چییییییییییی جواب مارو بدیددددددد

زهرا دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۱

ما دوازدهمیا و نهمیا آدم نیستیم؟؟؟؟
چرااا مارو عذاب میدید چرا اذیتمون میکنید چرا میخواید دستی دستی ب کشتن بدید مارووو کی پاسخگو هستش کی؟؟؟؟چرا درک نمیکنید مارو مگ ما حضوری یاد گرفتیم که حضوری بریم امتحان بدیم چرا انقدرررر اذیت میکنید میارو آقای مسئول صدایییی مارو بشنو ماهم ادمیم انقدر تحت فشار نزارید ماروووو

ابلبل دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۱

واقعا کارتون مسخرس اینکارا خه چیه من نمیدونم

نه به امتحان مجازی دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۵

ارزش جان من خیلی بالاتر از یک ورقه ی کاغذیه.

حدیثه دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۲

دوست عزیز ،بنده دانش آموزی دوازدهمی با معدل ۱۹/۹۷شرایط حضوری هستم.
تقاضای امتحان غیر حضوری ندارم چون این واضح هست که نظام آموزشی کشور توانایی و علم برگزاری امتحانات به شکل غیر حضوری رو هنوز نداره، شبکه شاد بعد از یکسال هنوز پراز نقص و اشکال هست ،این از این موضوع که تکلیفش مشخصه.
تقاضای من برگزاری امتحانات نهایی در یک زمان درست و منطقی است ،نه زمانی که شروع کرونا بع اوج خود رسیده است، تکلیف دانش آموزانی که سیستم ایمنی ضعیف دارن این وسط چیه؟؟ پس لطفا قضاوت نادرست نکنید و همه رو مثل هم نبینید،هر چند این رو هم بهتون بگم که دانش آموزی که از دید شما تنبل میاد، شاید از خیلی لحاظ دیگ نخبه باشه. رو طرز فکرتون کمی کار کنید.سپاس

حدیثه دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۲

جناب مسئول تا چه زمانی قرار است به سرمایه‌های این مرز و بوم ایران سرافراز با این نظام آموزشی ضعیف ظلم واقع بشه این سوال خیلی از دانش آموزانه این وضعیت تا چه زمان قرار ادامه پیدا کنه؟؟؟ شما عزیزان که تااین حد مصمم بر برگزاری آزمون ها به صورت حضوری هستید پس چرا با گذشت این همه زمان نتوانستید نظامی آموزشی بر مبنای عدالت را در کشور اجرا کنید؟؟
جنان مسئول پس چرا از ابتدای سال که شرایط کرونا بهتر از شرایط این روزهای اردیبهشت ماه بود شرایط آموزش حضوری را برای دانش آموزان به خصوص دانش آموزان کنکوری که فشار زیادی را تحمل می کنند و بار روانی زیادی بر دوش آنها سنگینی میکند را برایشان فراهم نکردید؟؟؟؟ ب تقاضای کمی توجه به دانش آموزان این مرز و بوم را خواستارم دانش آموزانی که سرمایه‌های این مملکت هستند دانش آموزانی که آینده سرزمینی رامی سازند که برای حفظ این سرزمین برای این مرز و بوم شهدای عزیز و گرانقدر زیادی را از دست داده ایم آیا تقاضای عدالت و آموزش درست حق ما دانش آموزان نیست؟؟ من به عنوان یک دانش آموز دوازدهمی تقاضای این را دارم که کمی فرصت و تعویق را بیاندیشید .

#درد ودل یک کنکوری
#تقاضای عدالت
#به سرمایه های این مرزوبوم پرافتخار کمی توجه کنیم.

یک نهمی بد بخت دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۵

خود آقایون مسئولین هم میدونن با این وضعیت کرونایی هم خیلی خطر ناکه هم خیلی بی انصافی ولی انگاری نمی‌خوان قبول کنن
یا باید کل مقاطع حضوری بیان بدن یا هیچکدوم از مقاطع
چجوری کل کلاس ها میگیرن به جز نهم و دوازدهم!! چجوری حساب میکنید آقایون
نکنه بدن ما آنتی کروناست خبر نداریم
خودشونم میدونن شرایط چیه برای همین هستش که خودشونم نمیدونن میخوان چیکار کنن و هنوز معلوم نیست تاریخ امتحان کی هستش
ولی نمی‌خوان این قضیه رو قبول کنن

محمد دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹

متاسفانه اغلب قشر دانش اموران تنبل که چه عرض کنم یچیزی فرا تنبلن تا دیروز داشته کف کوچه بدون ماسک دستشا میمالیده به در و دیوار الان یادش افتاده که کرونا میگیره امتحانات حضوری باشه بهتره تا برا کنکورم عادت کنیم

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۳

من یکی از دانش آموزان پایه نهم استان مازندران شهرستان بابل هستم.
ما امسال تو کلاس های آنلاین هیچی یاد نگرفتیم بریم سر امتحان ورقه رو هم سفید تحویل میدیم چون امسال هیچی یاد نگرفتیم.
تازه مگه بچه های نهم و دوازدهم تو بدنشون آنتی ویروس دارن که کرونا به ما کار نداشته باشه.
این پیام رو برسونید دست رئیس آموزش و پرورش بهش بگید از خر شیطون بیاد پایین تصمیم بی جا نگیره.

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱

واقعا برای این دولت باید تاسف خورد.شما از اول سال غیر حضوری درس دادین بعد میخواین حضوری امتحان بدین؟؟شما اقای حاجی میرزایی حاظری بچتو بفرستی حضوری امتحان بده با این شرایط کرونا؟کاش یه ذره مردمو دوست داشتین

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۳

بابا یکم جون ما دانش اموزان براتون ارزش ندار اقا به کی بگیم خدا کمک کن خودت به پیر به پیغبر من دوازدهمی ها انلاین خوندیم اقا اصن به کنار تو حوزه پروتکل ها رعایت میشه اقا ما باید پیاده تا امتحانا بیایم تو راه یعنی کرونا تیست تو حوزه هستس اقا تو حوزه نگیریم تو راه میگیریم نه به امتحان حضوری خجالت بکشید بخدا این انصاف نی عدالت نی که شما داری ازش حرف میزنی اقای وزیر

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۶

من اصلا بچه ام را به مدرسه نمی فرستم برای امتحان
به دلیل امتحان پسرم را کشتن بدهم اصلا نمیشه

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰

ای بابا اینا نمیدونن میگن بخاطر آینده حضوریه الان یه بدبختی کرونا بگیره بمیره آینده داره ??

ناشانا دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱

بچها اگر غیر حضوری کردن که هیج اگر نکردن هیشکی سر جلسه امتحان نره اگر یکم واسه خودتون ارزش قائلید نرین سر جلسه امتحان خدا قوت

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵

#نه_به_امتحانات_حضوری

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷

واقعا برات متاسفم آقای حاجی میرزایی
یکم…

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۵

امتحانات بابد حضوری باشه ..یه مشت دانش آموز درس نخون و فرصت طلب که دنبال تقلب کردن هستند میگن غیر حضوری باشه . # امتحاتات حضوری باشه

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸

لطفا امتحانات را غیر حضوری کنید یا حداقل بندازین عقب خواهش میکنم شرایط دانش آموزان رو درک کنید اونها هم جای بچه هاتون . لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا درک کنید ??

Bahar دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵

جای تاسف داره واقعا
شما از اول سال غیرحضوری تدریس کردید الان حضوری امتحان میگیرید
بعد میگید عدالت رعایت بشه!!!

مجازیی دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴

چرا موقع آموزش به فکر حقمون نیستید الان موقع امتحان میترسید حقمون ضایع بشه اگه حق ماست پس به شما چه . اگه نگران حق ما هستید پس امتحان رو مجازی کنید چون موقعی که کرونا گرفتیم مردیم دیگه مدرک و امتحان به دردمون نمیخوره

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵

سلام از رییس اموزش پرورش تقاضا داریم امتحاناتو عیر حضوری بکنن جون همه در خطره

محمد دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲

حال ادم بد میشه از این همه بی کفایتی ابی زرد نارنجی قرمز …اقای محترم خودتون هم میدونید رنگ بندی الکی هست چرا چون کویر لوت هم زمانی قرمز بود …..

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹

اکه دوست دارین مسئولین شما هم بچه هاتون رو به مدرسه بزارین بره مدرسه بزارین بره مدرسه دیگه چرا میترسی هالا شد ما باید بریم مدرسه

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱

نگاه کنید همه دارن میکن غیر حضوری مکه ما حضوری درس خوندیم که حضوری هم امتحان بدیم ما به امتحان نمیام

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹

اقا ترو خدا غیر حضوری کنید ما نمیتونیم بییم مدرسه کرونا بگیریم و خانواده خودرا به درد سر بیاندازیم تورو جون هر کی دوست دارید غیر حضوری باشه

زنبور عسل دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱

ما امتحان حضوری نمیدیم مگه شما خر تشریف دارین که ما آنلاین خوندیم نمیتونیم حضوری امتحان بدیم کرونا بچه بازی نیس یکی گرفت چهارتا دیگه هم میگیره نابود میشه

حضرتباسی درک و فهم داشته باشین

M دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰

# نه به امتحانات حضوری
کرونا بگیرین ایشالله که اینقدر ظالمین

H دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶

ما امتحان حضوری نمیییدیمممم

H دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳

انگار نهماو دوازدهمیا تو ریه هاشون عانتی ویروس دارن هع اصن ما رفتیم مدرسه امتحان دادیم کرونا گرفتیم کدومتون جواب خانواده هارو میدع؟؟!!
(سلامتی مهم تر از درسه)

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶

اگر خدایی نکرده یکی از دانش اموزا بگیره و از بین بره یا یکی از اعضایه خانوادش از بین برن کی میخواد پاسخگو باشه….واقعا یه امتحان حضوری به از دست رفتن جون میارزه؟ فک نکنم…

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴

یعنی انذازه سره سوزنی حرف ماها براتون اهمیتی نداره؟

علی دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰

شما بچه هاتون خارجه کشوره دارن عشق حال میکنن حداقل بذارید زنده بمونیم

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰

ازتون خواهش میکنم برای یک بار هم شده درست فکر کنید و درست تصمیم بگیرید ، من دانش آموز پایه دوازدهم چیزی یاد نگرفتم که بخوام امتحان بدم، این امتحانات هیچی رو ارزیابی نمیکنه فقط جون بچه ها و خانواده هاشون به خطر میفته، کمی فکر

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷

شما حضوری امتحان بده حقت ضایع نشه از طرف بقیه صحبت نکنن

نا شناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴

برای چی حضوری باید امتحان گفتین ک میخاید تاریخشو تعغیر بدین چنین چیزی با عقل جور درنمیاد ما مرداد کنکور داریم فک کنید خرداد بریم مدرسه برای امتحان کرونا بگیریم تیر ماه جواب امتحانمون بیاد مرحوم فلان قبول شده همینجور میشه مطمئنن واقعن سکته اوره??هفففففففففف

S دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸

اگه امتحانات غیر حضوری باشه حق منی که اینقدر درس خوندن ضایع میشه و دانش آموزانی که طی این سال هیچ درسی نخواندن با تقلب بالا می‌رود امتحان حضوری بهتر از مجاز است زیرا منی که این قدر درس خواندم ضایع نمی شه و اگه حضوری حق هرکس به خودش می‌رسد و اگر حضوری باشه به خاطر کرونا شاید خطرناک باشه ولی با این وضعی که ما آموختیم یعنی به صورت مجازی ولی باید حضوری امتحان بدهیم اگه سوالات تستی باشند و نیازی به تشریحی نباشه بهتره

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴

?????????????????????

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸

سلام اگه یکی از دانش امو زان از نظر درسی یا از نظر سلامتی دچار مشکلن خیلی براتون بد تمام می شه جز فوت دانش اموزان خوشحالتان می کنه مدرسه را حضوری کن

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷

اقا خودت مگه بچه نداری نه واقعا اگه در این سن داشتی میفرستادی امتحان حضوری بده نه به قران همه. دانش اموزان. جونشون تو خونه در خطر نی. ما بیایم امتحان بدیم که چی. حداقل کلاس نهم غیر حضوری کنید وگرنه هر دانش اموزی کرونا بگیر خونش گردن شماس??? یا همه پایه ها. حضوری یا همه غیر حضوری ما جونمون رو که از سر راه نیوردیم من که فرزندمو به هیچ وجه. سر امتحانات نمیفرستم

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵

امتحان هارو کنید غیر حضوری حداقل حذفیات بزارید

مادر دانش آموز نهم دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲

خیلی ظلم کردید خیلی …?????

ناسناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶

نمی خواد دانش اموزی زنده بمونه که پدر ومادرش ایندشو ببینن؟ شما هی میگید تو ایندشون مهمه

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۹:۵۶

واقعادرحقمون خیلی ظلم‌می کنم مگه ماحضوری درس خوندیم تاحضوری امتحان بدیم واقعاشماخودتون اگه بچه داشتیدکه در این پایه باشه هیچ وقت اجازه نمی داید بره امتحانشوحضوری بده جون مامهمه تایه برگ امتحان بخاطریه برگ امتحان جون هزاران دانش آموزتوخطرمیفته??????

امیرحسین حسنپور دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۹:۵۴

لطفاً امتحانهارحضوری کنید

Tania دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۹:۲۷

???واقعا براتون متاسفم?
اصلا به فکر جون ما نیستین
تدریس مجازی
امتحان حضوری
اخه مگه ما چیزی یاد گرفتیم ک بخاییم امتحان حضوری بدیم
اَهههههههه

دانش آموز دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۹:۲۵

اگه حضوری میخاد باشه ک ما حضوری درس خوندیدم همون بهتر ک هرچی زودتر بگیرید از استرس در بیایم و تابستونمونا خراب نکن دوباره مث پارسال ک یکسال زودتر شروع شد همه چیا ب گند زدی زودتر تعطیل شه برو بابا تو حرف هاتم الکی حرفه پ چیشد شرایط نیاره غیرحضوری الکیی
کو گوش شنوا اه
الان کرونا هندی اومده و… هرکاری دوس داری بکن تا ما بمیریم
حذفیات هیچی نداره پارسالم با امسال مقایسه نکن و سلام
ن ب امتحانات حضوری اصلا
پ بگیر ماهم هیچ بلد نیستیم

مهلا رجایی دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۸:۵۳

تروخدا امتحانای نهم با دوازدهم غیر حضوری کنید مگه ما آدم نیستیم
بعدشم ما حضــــــــــــوری یاد نگـــــــــرفیتم بفهمین??

-- دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۸:۳۶

ما مگه حضوری درس خوندیم ک حضوری امتحان بدیم؟

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۸:۱۳

اگه قراره به همین رفتار … ادامه بدید اصلا کسی سر امتحانات شرکت نمیکنه
مگه جونمونو دزدیدیم.

? دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۷:۵۴

ما حضوری امتحان نمی‌دهیم.
بفهمید اینو.
چرا برا تدریس و آموزش با پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری نرفتیم مدرسه؟!
اونوقت خطرناک بود؟!
الان صدبرابر خطرناک‌تره
کرونا انگلیسی و آفریقایی و..

محمدی دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۷:۳۵

مگه ما بچه هامون از سر راه اوردیم

علیرضا دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۵:۰۴

سلام اقا برای چی ب ما ما نهم و دوازدهم دارین ظلم میکنین ب خدا اگه خدایی نکرده یکی از دانش آموزان این مریضی رو بگیره کی جواب گو میشه بعد هم میگین بیرون نرین ماسک بزنین و از این حرفا بعد الان چطوری میخواین امتحان رو حضوری بگیرین
خواهش میکنم اگه جون مردم رو میخواین امتحانات نهایی رو غیر حضوری کنین ممنون میشم ی خدا اگه کسی گرفت اون عذیت میشه ن شما ها

یکی دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۴:۴۴

خدا ازتون نگذره

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۴:۱۰

حضور دانش آموزان ممکن است به قیمت جانشان تمام شود!

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۴:۰۳

اقا یعنی چی باید قربانی انتخابات بشیم ؟ ما تعویق میخوایم ببینید دیگه راهی نمونده کسی هم که هیچی نخونده باشه تو ۱ ماه تعویق باید خودش رو برسونه چون اینا غیر حضوری نمی کنن

ناشناس دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۴:۰۱

بابا بخدا اگه خودمون رو هم بکشیم فایده نداره دیگه باید تعویق رو بخوایم میدونم که سخت بود درس خوندن امسال ولی چاره ای نداریم
تعویق تعویق تعویق

دانش آموز دوازدهم دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲:۵۰

تو شهر ما خیلی از همکلاسی هامون هستن که ازدواج کردند و بچه دارن . و تو این شرایط کرونایی که شدت گرفته خیلی خطرناکه‌

ناشناس یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۵

لطفا و خواهش میکنیم امتحان پایه نهم و دوازدهم را غیر حضوری کنید

بی نام یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۳

حداقل امتحانا رو غیر حضوری نمیکنید یکم وقتش رو بیشتر کنید که برسیم بخونیم

ناشناس یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۹

آقا براستی خیلی یک دنده اید ….جدا از بحث کرونا و مرگ و میر مگه ما حضوری درس خواندیم تا حضوری امتحان بدهیم براستی که به فکر دانش آموزان نیستید …به خاطر یک امتحان ما جانمان را بدهیم

مهديه منصوري یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷

مگ نمیگین ک امتحانای نهم و دوازدهم باید حضوری باشه چون سر نوشت سازه پس اگه اینطور بود مدرسه هارم حضوری میکردید با این وضع کورونا هر روز دارن افراد جوون میمیرن همه تنها و بی خانواده میشن

ناشناس یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۲

با‌سلام‌من‌اولیا‌هستم‌اقای‌که‌‌پشت‌میز
نشستی‌می‌گی‌باید‌خضوری‌انجام‌شه
بچه‌تو‌حضوری‌امتخان‌می‌ده‌ایا‌وضعیت
خوبه‌پس‌چرا‌مغازه‌ها‌بسته‌است‌چرا‌تالار
ها‌بسته‌است‌‌چرا‌به‌مسافرت‌نیریم‌من
اولیا از‌فردا‌به‌مسافرت خواهم‌رفت‌ببینم
وی کسی‌جریمه‌می‌نویسه‌چه‌کسی‌جلوی
من‌ومی‌گره‌‌تو‌وزیر‌هستی‌اصلا‌هر‌کس
وقتی تصمیم می‌گیرید بگو اون جان بچه‌های
بی‌گناه‌چی‌به‌خاطر‌انتخابات‌باید‌امتحانات
حضوری‌باشد‌اگر‌راست‌می‌گی‌همه‌جا‌وباز‌کنید

پدر زحمت کش یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۰

با عرض سلام.خداوکیلی با این اوضاع اقتصاد وگرونی درست نیست که دانش آموزان رو حضوری امتحان بگیرید چون واقعا مردود میشند کلاسی که حضوری تشکیل نشده چه انتظاری از دانش آموزان دارید با این کارتون یکسال زحمت یه پدر رو که با این گرونی خرج ومخارج بچه رو داده رو به هدر میدهید

زهرا یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۴

واقعا براتون متاسفم نمیفهمین باید امتحانا حضوری باشه یا اگر غیر حضوری میشه تاثیر اون داخل کنکور و ازمون نمونه دولتی برداشته باشه خانمی ک میگی چه تاثیری داره اینه شما اگر درس خونده باشین براتون فرق نداره بالاخره کنکور و ازمون تیزهوشان و نمونه دولتی حضوری هست اونجا که باید پس بذین پس الکی وقت تلف نکنید بیکار هاااااا

مهدیه یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۳

اصن مگه دبیرا حضوری درس دادن که بخان حضوری امتحان بگیرن؟! نکنید اینکارو واقعا ینی چی

ناشناس یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹

مغلوبه اون ور چه خبره همین الان غیر حضوری دوباره میزنید حضوری !!!!نمیخواد شما نگران ما باشید که سرنوشت مون چی میشه سرنوشت ما… کاملا معلوم الحاله

ناشناس یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۴

… با جون بچه های مردم بازی می کنید اگه نهم را غیر حضوری کنید چه ضرری به آیند شون می خوره ولی با حضوری کردن همه را به کشتن می دهید

ناشناس یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶

با جان بچه های ما بازی نکنید

ناشناس یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵

مامتحام های نهم باید مجازی باشه
#نه_به_امتحان_حضوری

ناشناس یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۴

ما چه جوری امتحان حضوری بدیم وقتی مجازی درس خواندیم ?
…. پایه نهم و دوازدهم‌امتحان حضوری میدن بقیه پایه ها هم حضوری بدن آقای مسولین وظیفه شناس?

ناشناس یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۱

ای خدا مگه ما حضوری درس خواندیم که حضوری امتحان بدیدم

مهدی یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۸

خدا …. کنه شما نگران سرنوشت ما نباشید اصلا براتون اهمیتی نداره جون ما دانش آموزان لطفا امتحانات رو مجازی کنید

مادر یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹

سلام وعرض ادب خدمت مسئولان اگه واقعا دلسوز نوجوانان هستیدونمیخواهید کشتار جمعی باشه تو این اوضاع سیاه کرونا بعنوان واز طرف همه مادران دانش اموز مقطع دوازدهم ونهم همانندادمیت برخورد کنید وغیرحضوری باشد امتحانات همهنطور اگاه هستید وخیلی خوب میدانید در شبانه روز چند نفرپرپر میشن پس یه خورده بفکر باشید سپاس گزارم از جانب خود وهمه فرزندانم اللخصوص عزیزانی که در زیر پرچم سیاه کرونا در تهران هستند

سجاد یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷

اقای ساکی و میرزایی… به قران دارید رو اعصابمون راه میرید اقای ساکی مگه شما حضوری درس دادید که حضوری امتحان میگیرید کی این حرف دانش اموزان به گوش شما میرسه بابا تورو قران تورو به خدا قسم مدارس رو باز نکنید ….اگه اتفاقی واسه دانش اموز بیفته واقعا متاسفام شب و روز از خدا التماس میکنیم ….

مهدی یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸

واقعا فکر میکنم اگر امتحانات پایه نهم و دوازدهم هم غیر حضوری باشه خب بازم تاثیر داره …الان دیگه انواع و اقسام کرونا اومده … اما خب همون توی خرداد برگزار کنید که هی به تعویق نیفته

Yyyyy یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳

بقران گناه میکنین مسولین چون مارا دارید زجر میدهید واقعا ما چه گناهی داریم اگر اینکار کنید آه بچه های مردم پشت سرتون خواهد بود بترسید از اع بچه های مردم چون واقعا ما گناه دارین اگر که امتحان ها حضوری بشن ما کرونا بگریم چه کار کنیم شما جوابگو نیستید که فقط به فکر خودتون هستن اگر الان بچه خودتون بود هم همین کار میکردم از شما تقاضا دارم که غیر حضوری کنید مسولین

## یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰

سرنوشت ما زندگی کردن هست یا به خاطر امتحانات مردن هست

ناشناس یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۶

سلام یک سال دانش اموز به امان خدا ول کردین حالا میخواین حضوری امتحان بگیرین که ارزشهای هر کس معلوم بشه
……….

سمیه محمدی یکشنبه , ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱

بخدا خستمون کردین مگه نهم و دوازدهم دشمنتونن که میخاین با دستای خودتون بچه های مردم بیچاره کنین بابا نهایی برا اونا مهمه شما چرا خودتونو میکنین اه

آخرین اخبار