• 31 / فروردین 1402 / 23:36
 • شناسه خبر : 109550

آدرس ساختمان جدید دادسرای ناحیه ۲ شیراز اعلام شد

با افتتاح ساختمان جدید دادسرای ناحیه ۲ شیراز از این پس خدمات قضایی در محل جدید و در ابتدای بلوار چمران به مراجعان ارائه می شود.


به گزارش اول فارس ، رئیس کل دادگستری استان فارس در مراسم افتتاح ساختمان جدید دادسرای ناحیه ۲ شیراز با بیان اینکه ارائه خدمات در مکان مناسب و با کیفیت مد نظر مدیریت مجموعه قضایی استان است گفت: با توجه به محدودیت های ارائه خدمت در مکان سابق تصمیم به انتقال این مجموعه از میدان قائم ( اطلسی ) به ابتدای بلوار چمران گرفته شد.
حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی با اشاره به اینکه با تکمیل پروژه های مجتمع های قضایی در دست احداث دادگستری استان وضعیت فضای فیزیکی در دادگستری مرکز استان بهبود خواهد یافت گفت: ساختمان جدید دادسرای ناحیه ۲ شیراز در راستای تعاممل سازمانی و به صورت امانی در اختیار دادستانی مرکز استان قرار گرفته است.
وی دسترسی آسان تر به مجتمع جدید و همچنین فضای اداری مناسب تر برای کارکنان و مراجعان را از جمله مزایای این مجتمع خواند و تصریح کرد: خدمات کشیک های قضایی در محل سابق دادسرا در میدان قائم ارائه خواهد .
رئیس شورای قضایی استان در حاشیه این مراسم که با حضور استاندار فارس و شهردار شیراز برگزار شد خواستار حمایت نماینده عالی دولت در استان در جهت اخذ اعتبار لازم برای تکمیل پروژه های ملی مجمتع های قضایی شماره ۳ و ۴ دادگستری مرکز استان شد .
حجت الاسلام و المسلمین موسوی همچنین از پیشرفت ۵۰ درصدی مجتمع قضایی شهر صدرا خبر داد و خاطر نشان کرد: این مجتمع قضایی که شامل دادسرا ، دادگاه های حقوقی و کیفری ۲ و همچنین چند شعبه تجدید نظر خواهد بود نیاز ساکنان شمال غرب شیراز به خدمات قضایی را به صورت کامل مرتفع خواهد کرد.
در این مراسم دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان نیز با بیان اینکه تأکید کرده ایم در کلیه دادسراهای شیراز خدمات قضایی به صورت الکترونیکی ارائه تا از رفت و آمد های غیر ضروری کاسته شود گفت: در این مجتمع نیز اغلب دادرسی ها با متهمین در زندان به صورت الکترونیکی انجام می شود و رفت و آمد زندانیان در این مجتمع نیز در حداقل ممکن است تصریح کرد: با پیگیری رئیس کل دادگستری استان و تکمیل پروژه های قضایی شاهد افزایش کیفیت فضای فیزیکی دادسراهای شیراز نیز خواهیم بود.
سید مصطفی بحرینی در حاشیه این مراسم بیان داشت: دادسرای ناحیه ۲ شیراز که از این پس در ابتدای بلوار چمران نبش کوچه ۱۲ به ارائه خدمت قضایی می پردازد یکی از دادسرای عمومی است که پرونده هایی با موضوعات گوناگون کیفری را رسیدگی می کند اما در عین حال به خاطر رفاه بیشتر اهالی منطقه ضمن انتقال واحد کشیک قضایی زمینه انتقال شعبه پر ازدحام این مجموعه نیز فراهم می کنیم.

موزائیک های حیرت انگیز کشف شده در شهر باستانی بیشاپور + فرتور

مواد لازم و طرز تهیه ادویه خوشمزه‌ مخصوص مرغ

بیشتر بخوانید:

کاهش تعداد پرونده های درخواست طلاق در استان فارس
چند نفر از زندانیان استان فارس مشمول عفو مقام معظم رهبری می شوند؟
دستگیری عوامل فعال یک کارگاه ساخت مواد منفجره در شیراز+عکس

ثبت دیدگاه

 • علی

  تاریخ : ۱ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  همه جای دنیا فرهنگ سازی میکنن که بزهکاری کمتر بشه…اما کشور ما…باید بیشتر دادگاه تجهیز بشه


 • داریوش

  تاریخ : ۱ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  مجتمع قضایی ملاصدرا حتما باید مکانی کم تردد انتقال پیدا کنه چون خود بیمارستان نمازی خلیلی بارترافیکی سنگین و آلودگی صوتی و محیطی سنگینی به مرکز شهر تحمیل می‌کنه بهترین کار اینکه مجتمع های قضایی بیرون شهر مثل شهرکهای صنعتی درست بشود


 • محمد

  تاریخ : ۱ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  چه‌ قشنگ دوباره بردن جایی که ترافیک داره همیشه


 • رسول

  تاریخ : ۲ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  خنده دار هست چمران خودش بار سنگین ترافیکی داره خخخخخ


 • مصطفی

  تاریخ : ۲ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  از نظر من این کار اشتباه هست بنظر من تمامی ادارات دولتی .و قضایی شیراز باید توی یک مکان مشخص در حاشیه شهر انتقال یابد که این مکان یکسری مشخصات باید داشته باشد که هم دسترسی مردم راحت تر میشه و هم کارکنان و کارمندان ادارات و هم مشکل ترافیک درون شهر متأسفانه مسئولین یا بومی و دلسوز نیستن یا هم توان علمی مدیریتی لازم ندارند با امید ایرانی آباد


 • حمید

  تاریخ : ۲ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  ازحالابفکرپارکینگ باشید


 • باهر

  تاریخ : ۲ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  مشکل جدی که تقریبا همه ادارات شیراز دارند و باعث ناراحتی مراجعه کنندگان میشود نبودن پارکینگ هست که حداقل اگر صبح زود نروی بایستی نیم ساعت تا یک ساعت منتظر جای پارکینگ بمانی و یا اصلا خودرو بیرون نیاوری.
  لذا هر جا ساختمان جدید اداری ساخته میشود بایستی زیر زمین آن وسیع و به پارکیبنگ اختصاص دهند نظیر فروشگاه خلیج فارس در اول جاده شهر صدرا.
  بدون پارکینگ نباید مجوز ساخت ساختمانهای اداری و بیمارستانی و درمانگاهی و هرمرکزی که ارباب رجوع دارد داده شود.
  هرچه این ادرات داخل شهر نباشند بهتر هست چون مردم از ترافیک نجات پیدا می کنند حال چه شهری باشند و چه روستایی.
  واگر بتوان ادارات را نزدیک هم و بصورت مجتمع ساخت که خیلی بهتر میشود چون از تردد بیهوده و ترافیک ،مردم نجات پیدا می کنند و نیز آلودگی هوا و صرف وقت و …


 • بهمن

  تاریخ : ۲ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  زمین مفتی تصاحب کردن ساختن.چه کار به ترافیک و راحتی مردم دارن


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  خسته بناشی دلاور باز هم کارهای بیهوده دیگر