• 28 / اردیبهشت 1402 / 11:49
  • شناسه خبر : 112028

آغاز فروش اقساطی پیکاپ دو دیفرانسیل “جک T8 ” در ۳ رنگ (+جدول فروش )

بر مبنای این طرح فروش T8 در رنگ های سفید، مشکی، قرمز و آبی زنگاری به مشتریان عرضه شده و سند این پیکاپ نیز تا زمان پرداخت آخرین قسط، در رهن شرکت کرمان موتور باقی خواهد ماند.کرمان موتور از فروش اقساطی پیکاپ دو دیفرانسیل KMC T8 این شرکت از روز شنبه ۳۰ اردیبهشت خبر داد.

به گزارش اول فارس ، قیمت این خودرو یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان می باشد که از این مبلغ، ۱ میلیارد تومان به صورت پیش قسط توسط مشتری پرداخت شده و مابقی به صورت یک چک یکساله  به مبلغ ۷۷۹ میلیون و ۱۹۹ هزار و ۳۰۰ تومان دریافت می شود.
بر مبنای این طرح فروش T8 در رنگ های سفید، مشکی، قرمز و آبی زنگاری از طریق سایت اینترنتی شرکت کرمان موتور به مشتریان عرضه شده و سند این پیکاپ نیز تا زمان پرداخت آخرین قسط در رهن شرکت باقی خواهد ماند.
آغاز فروش اقساطی پیکاپ دو دیفرانسیل "جک T8 " (+جدول فروش و مشخصات خودرو)
در این شرایط فروش سود تاخیر ۳ درصد ماهیانه نیز برای خریداران این خودرو در نظر گرفته شده است.گفتنی است قیمت گذاری و روش فروش پیکاپ ها جز دستورالعمل‌های شورای رقابت نیست.
پیکاپ KMC T8، کرمان موتور هم اکنون عنوان پرفروش ترین پیکاپ ایران را به خود اختصاص داده است. این خودرو به موتور ۲ لیتری توربو شارژر۱۷۴ اسب بخاری مجهز شده و حداکثر گشتاور ۲۹۰ نیوتون متری آن از طریق یک گیربکس ۶ سرعته دستی به هر ۴ چرخ منتقل می شود.
T8 در بخش تکنولوژی ها به مواردی نظیر سیستم کنترل کشش TCS، سیستم کمکی ایستایی در سربالایی HAC، سیستم کنترل دینامیکی خودرو VDC، سیستم کنترل الکترونیکی پایداری ESC، کنترل فشار باد تایرها و در بخش امکانات رفاهی به آپشن های قابل توجهی مانند ورود و استارت بدون کلید، بلوتوث و کروز کنترل مجهز شده است.
جدول فروش به شرح زیر است:
 فروش T8 در رنگ های سفید، مشکی، قرمز و آبی

بیشتر بخوانید:

اعلام ضوابط جدید فروش و قیمت خودرو‌های مونتاژی: تحویل فوری و یا فروش اقساطی ممنوع
آغاز فروش بی ضابطه خودرو خارج از سامانه یکپارچه فروش و با قیمت خودسرانه توسط کرمان موتور
طرح ثبت‌نام لیزینگ و اقساطی خودرو ویژه فرهنگیان+ شرایط ثبت‌نام و اسامی خودروها

ثبت دیدگاه