چاپ کد خبر: 137607
29 اسفند 1402
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد ؛

آماده باش راهداران استان فارس در بارش های پیش رو

عمادی سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس از آماده باش راهداران و ماشین آلات راهداری استان در بارش های پیش رو خبر داد.

آماده باش راهداری فارس
به گزارش اول فارس به نقل از  روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس ، عمادی گفت : در بارش های پیش رو راهداران فارس با تمام توان عملیاتی آماده خدمات رسانی به کاربران جاده ای و مسافران نوروزی هستند.

مهندس عمادی افزود :۳۵۳ انواع دستگاه ماشین آلات راهداری شامل ۶۹ دستگاه ماشین آلات سبک ، ۱۸۷ دستگاه ماشین آلات نیمه سنگین و ۹۷ دستگاه ماشین آلات سنگین در حالت آماده باش برای خدمات رسانی به کاربران جاده ای و مسافران نوروزی هستند.
عمادی خاطرنشان ساخت : هم چنین ۴۱۰ نیروی راهدار در قالب ۷۴ اکیپ راهداری با تمام توان عملیاتی و به صورت مستمر در سطح راه های استان حضور دارند تا تردد ایمن و روانی را در سطح راه های استان برقرار سازند.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس ضمن توصیه به رعایت قوانین و‌مقررات رانندگی گفت : از تمامی کاربران جاده ای می خواهیم با سرعت مطمنه رانندگی کنند و از رفتارهای پرخطر ترافیکی پرهیز کنند.

وی در پایان گفت : سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه ها به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات کاربران جاده ای می باشد و‌هموطنان عزیز می توانند از طریق این سامانه از آخرین وضعیت راه ها ، هواشناسی جاده ای و … مطلع شوند.

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار