• 10 / خرداد 1401 / 14:27
  • شناسه خبر : 85277

آموزش آشپزی|طرز پخت نان خانگی با نوشابه کوکاکولا +فیلم

اگر می خواهید یک نان بسیار خوشمزه در منزل تهیه کنید، فقط کافی است کوکاکولا را به آرد اضافه کنید؛ نان شما آماده است. با استفاده از این روش، تهیه نان برای خودتان بسیار آسان و سریع است و دیگر نیازی نیست نان بخرید. نان های خانگی بسیار خوشمزه هستند و از امروز می توانید با این دستورالعمل جدید نان کوکاکولایی تهیه کنید. در ادامه ویدیویی تماشا می کنید که روش تهیه نان خانگی با نوشابه کوکاکولا را به شما یاد می دهد.

تهیه نان در خانه از گذشته های دور در همه جوامع مرسوم بوده و شواهد باستان شناسی نشان می دهد که نان از ۱۲ هزار سال قبل در مناطق مختلف دنیا غذای اصلی مردم را تشکیل می داده است. برای تهیه نان معمولاً از آرد گندم استفاده می شود ولی گاهی آرد جو و ذرت و دیگر غلات نیز به تنهایی و یا آمیخت با آرد گندم برای پخت نان به کار می روند.

علاوه بر آرد، نمک و عامل ورآورنده مانند مخمر و جوش شیرین از مواد دیگر تشکیل دهنده خمیر  هستند اما نان ممکن است حاوی مواد دیگری مانند شیر، تخم مرغ، شکر، ادویه جات، سبزیجات تازه یا خشک و یا دانه هایی مانند کنجد باشد.

از آب و یا مایعات دیگر می توان برای تبدیل آرد به خمیر استفاده کرد. در برخی دستورالعمل ها به جای آب از مایعاتی مانند شیر، آب میوه و یا در این مورد از نوشابه استفاده می شود.

 

بیشتر بخوانید:

کمبود آرد یا نبود مدیریت؟ تعطیلی تعداد زیادی از نانوایی های شیراز + پاسخ مدیر کل غله فارس
اقدام جدید دولت که مردم را سرگردان و نان شان را سنگ خواهد کرد
این نان سنتی و خوشمزه را حتی آقایان هم میتوانند در خانه بپزند

ثبت دیدگاه