چاپ کد خبر: 80631
21 فروردین 1401

آگهی ثبت نام آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران سال ۱۴۰۱ در ۳۰ استان+شرایط و منابع آزمون

بانک رفاه کارگران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان افراد واجد شرایط با مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد جهت مشاغل بانکدار و به منظور اشتغال در واحدهای بانک در سراسر کشور، از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، رفتاری و روانشناختی، تأیید صلاحیت های عمومی توسط گزینش، احراز توانایی ها و سلامت کامل جسمی و روحی، به صورت قراردادی (مزایا شامل بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی)، دعوت به همکاری می نماید.

مهلت ثبت‌نام از ۲۱ فروردین تا ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ادامه دارد. هزینه ثبت نام ۱۵۰ هزار تومان است و آزمون کتبی در روز ۲۲ یا ۲۳ اردیبهشت برگزار می‌شود.

دارابون حداکثر ۲۷ سال سن برای دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی و حداکثر ۳۰ سال سن برای دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد از جمله شرایط لازم برای داوطلبان است. حداقل معدل قابل قبول فارغ التحصیلان دوره کارشناسی‌ و کارشناسی ارشد نمره ۱۵ تمام است.

فهرست عناوین این صفحه

آگهی آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران سال ۱۴۰۱

مفاهیم و اصطلاحات:

اصطلاحمعنی و مفهوم
مقطع تحصیلیمقطع تحصیلی نشانگر طول مدت تحصیل و نوع مدرک اعطایی در پایان تحصیل است که عبارتند از:۱. کارشناسی(لیسانس) ۲. کارشناسی ارشد(فوق لیسانس)
فارغ التحصیلبه کسی اطلاق می شود که حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ بطور قطع در مقطع کارشناسی/ کارشناسی ارشد از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مورد تائید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی فارغ‌التحصیل شده باشد.
تاریخ فارغ التحصیلیتاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان جذب و همکاری باید حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ باشد.
معدلعبارت است از معدل مندرج در گواهینامه موقت یا مدرک رسمی فارغ التحصیلان دوره‌های مختلف کارشناسی/ کارشناسی ارشد و یا میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده برای فارغ التحصیلان دوره کارشناسی/ کارشناسی ارشد که تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ فارغ التحصیل شده باشند.
تذکر خیلی مهم: متقاضیان باید پس از اعلام نتایج و در صورت قبولی در آزمون، معدل خود را با مدرک معتبر در زمان برگزاری مصاحبه تخصصی- رفتاری ارائه دهند و لازم است مغایرتی بین معدل اعلام شده با معدل مدرک ارائه شده، وجود نداشته باشد. بدیهی است در صورت مشخص شدن مغایرت معدل، قبولی فرد پذیرفته شده در هر مرحله از فرآیند جذب، لغو و به درخواست وی ترتیب اثر داده نخواهد شد و حق هر گونه اعتراضی از متقاضی سلب خواهد شد.
کد رهگیریکد رهگیری شامل یک کد هشت رقمی می باشد که پس از پایان مراحل ثبت نام، از طریق سایت به هر داوطلب داده می شود.
ایثارگربا استناد به قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و قوانین مرتبط، به کسی ایثارگر اطلاق می گردد که برای استقرار و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی ایران و استقلال و تمامیت ارضی کشور، مقابله با تهدیدات و تجاوزات دشمنان داخلی انجام وظیفه نموده است.
اولویت اجتماعیافراد مشمول این اولویت خانواده های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران می باشند که براساس بند شماره ۵ شرایط عمومی بایستی نسبت به تکمیل بند مربوط در تقاضانامه ثبت نامی اقدام نمایند.

شرایط عمومی:

۱. داشتن تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران ( تابعیت مضاعف نداشته باشد)؛
۲- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
۳- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ؛
۴- برخورداری از روابط عمومی مناسب و روحیه مشتری مداری و روحیه مشارکت و انجام کار تیمی؛
۵- خانواده های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران برای استفاده از سهمیه ایثارگران بایستی نسبت به تکمیل بند مربوطه در تقاضانامه ثبت نامی اقدام نمایند.
۶- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا داشتن کارت معافیت دائم غیر پزشکی حداکثر تا پایان مهلت ثبت نام (۱۴۰۱/۰۲/۰۴)
تبصره: کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد.
۷- دارابون حداکثر ۲۷ سال سن جهت دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی (متولدین ۱۳۷۴/۰۲/۰۴ به بعد) و حداکثر ۳۰ سال سن جهت دارندگان مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد (متولدین ۱۳۷۱/۰۲/۰۴ به بعد) تا پایان مهلت ثبت نام؛
۱-۷- مدت خدمت نظام وظیفه برای آقایان به حداکثر سن متقاضی افزوده خواهد شد؛
۸- حداقل معدل قابل قبول فارغ التحصیلان دوره کارشناسی‌ و کارشناسی ارشد نمره ۱۵ تمام می باشد.
۹- متقاضیان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد می بایست، رشته تحصیلی ایشان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با یکدیگر مرتبط باشد.
۱۰- تاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان جذب و همکاری باید حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ باشد .
۱۱- مدارک تحصیلی متقاضیان، بر اساس قوانین و مقررات جاری بانک، می بایست مورد تأیید مراجع ذیصلاح باشد؛
۱۲- دانشگاه‌های مورد پذیرش: کلیه دانشگا ه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می-باشد؛
۱۳- برخورداری از سلامت کامل جسمانی، روانی و توانایی لازم برای انجام کار در بانک به تشخیص بانک و مطابق با دستورالعمل پزشکی بانک؛
۱۴- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
۱۵- عدم اشتهار به سوء رفتار، فساد اخلاقی و نداشتن محکومیت کیفری مؤثر؛
۱۶- عدم محرومیت از جذب و بکارگیری در ادارات و سازمان های دولتی؛
۱۷- عدم اشتغال و نداشتن تعهد انجام خدمت در سایر سازمان ها، مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی؛
۱۸- تاریخ ترخیص از خدمت سربازی یا صدور کارت معافیت دائم غیر پزشکی باید قبل از تاریخ انقضای مهلت ثبت نام باشد.

نحوه ثبت نام داوطلبین در آزمون کتبی:

متقاضیان می بایست از تاریخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ به سایت بانک رفاه کارگران به آدرس اینترنتی
www.refah-bank.ir مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده جهت ثبت نام در سامانه ( با عنوان دعوت به همکاری بانک رفاه) اقدام نمایند؛
۲- حداکثر مدت ثبت نام از تاریخ درج آگهی بمدت ۱۵روز می باشد. پایان مهلت ثبت نام تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ خواهد بود؛
۳- ثبت نام در آزمون کتبی صرفاً از طریق سایت معرفی شده انجام می پذیرد و به درخواست های ارسالی از سایر روش ها ترتیب اثر داده نخواهد شد؛
۴- متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون جذب و همکاری می بایست مبلغ۱.۵۰۰.۰۰۰ ریال
(یک میلیون و پانصدهزار ریال) به عنوان هزینه ثبت نام و شرکت در آزمون جذب و همکاری بانک رفاه کارگران از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام پرداخت نمایند؛
۵- هزینه شرکت در آزمون و مدارک متقاضیان به هیچ وجه مسترد نخواهد شد؛
۶- صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تأیید اطلاعات ارسالی نمی باشد و در صورت شرکت درآزمون و قبولی در آن، شرایط احراز و مدارک داوطلبان بعد از آزمون، بررسی خواهد شد؛
۷- ساعت و محل برگزاری آزمون متعاقباً از طریق سایت ثبت نام اعلام می گردد؛
۸- ثبت نام، زمانی تکمیل می باشد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد؛
۹- به همراه داشتن ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در روز برگزاری آزمون الزامی می باشد.

جدول زمان‌بندی آزمون دعوت به همکاری سال ۱۴۰۱

مرحله انجام کارتاریخ
ثبت نام اینترنتی۱۴۰۱/۰۱/۲۱ لغایت ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون۱۹ اردیبهشت ماه۱۴۰۱
آزمون کتبی۲۲ یا ۲۳ اردیبهشت ماه۱۴۰۱

تذکرات مهم

۱- افراد متقاضی جذب و همکاری در مقطع کارشناسی ارشد می بایست بومی استان تهران و در مقطع کارشناسی می بایست بومی شهر مورد تقاضای مربوطه باشند، لذا؛ درصورت موفقیت در کلیه مراحل فرآیند جذب و همکاری هرگونه تغییر شغل و نیز تغییر شهر/شهرستان مربوطه حداقل به مدت ۱۰ سال امکان پذیر نبوده و از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری مبنی بر حضور در محل اشتغال، جهت مشاغل بانکداری اخذ خواهد شد.

توضیح : احراز بومی بودن داوطلبین جذب و همکاری به شرح یکی از موارد ذیل صورت خواهد پذیرفت:
– شهر محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهر/شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
– دارابودن مدرک دیپلم داوطلب از شهر موردتقاضا جهت احراز محل سکونت
– ارائه سند مالکیت ملک در شهر محل سکونت جهت اشتغال بنام داوطلب، پدر، مادر و یا همسر داوطلب
– ارائه اجاره نامه/اجاره نامه های دارای کد رهگیری در طی ۵ سال گذشته قبل از زمان آگهی دعوت به همکاری در شهر مورد تقاضا بنام داوطلب ، پدر ، مادر و یا همسر داوطلب

تبصره: با عنایت به اینکه جهت جذب نیرو در شهرها، شهرهای زیر مجموعه هر استان، مد نظر بانک می-باشد، لذا؛ در راستای “موضوع بومی بودن”، ملاک جذب و همکاری صرفاً افراد بومی همان شهر در استان مربوطه می باشد.
۲- کسب حدنصاب ۲۵% از حداکثر امتیاز ممکن در آزمون کتبی الزامی می باشد.
۳- لازم به توضیح است، فرآیند جذب و همکاری نیروی انسانی مورد نیاز بانک، براساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل (مشتمل بر آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، رفتاری و روانشناختی، گزینش، انجام معاینات پزشکی و …) انجام خواهد شد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق حد نصاب یا رتبه لازم را کسب ننمایند موضوع ادامه مراحل جذب و یا همکاری آنان منتفی خواهد گردید؛
۴- پس از برگزاری آزمون کتبی و شناسائی افراد حائز شرایط این مرحله، فرایند ارزیابی با مصاحبه های تخصصی، رفتاری و روانشناختی ادامه یافته و پس از ارزیابی‌های صورت پذیرفته نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان به ترتیب از بالاترین امتیاز کسب شده بر اساس شاخص های مربوطه و به میزان نیاز واحدهای صف و ستاد اقدام نموده و قبول شدگان نهایی پس از موفقیت در سایر مراحل جذب از قبیل گزینش، معاینات پزشکی و طی دوره‌های آموزشی و … به تعداد مورد نیاز انتخاب و جهت اشتغال معرفی خواهند شد.
۵- شایان ذکر است، موفقیت پذیرفته شدگان به تنهایی و در هر یک از مراحل (آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، روانشناختی و….) به منزله پذیرفته شدن فرد متقاضی نبوده، و مسئولیتی برای این بانک ایجاد نخواهد کرد. لذا، مؤکد است پذیرش فرد متقاضی صرفاً در صورت موفقیت در کلیه مراحل فرآیند جذب نیرو در این بانک خواهد بود. همچنین بانک در قبال ادامه فرآیند مذکور در مورد افرادی که علیرغم عدم وجود شرایط احراز متقاضیان در آزمون مزبور شرکت نموده اند، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
۶- چنانچه بانک در هرمرحله از فرآیند جذب و همکاری، متوجه عدم رعایت “اصل صداقت” در ثبت اطلاعات و تکمیل فرم ها از سوی متقاضی شود، موضوع تداوم فرآیند جذب و یا همکاری در هر مرحله، کان لم یکن و بلا اثر خواهد بود.
۷- در صورت وجود مغایرت مدارک اخذ شده و یا عدم تطابق شرایط فرد متقاضی با شرایط تعیین شده، بلافاصله/ در هر مرحله از مراحل، ادامه فرآیند جذب متقاضی متوقف و ادامه همکاری با وی منتفی خواهد شد.
۸- چنانچه در هر یک از مراحل دعوت به همکاری و یا پس از آن و در زمان اشتغال به کار مشخص گردد متقاضی با مدرک تحصیلی بالاتر/ پایین تر درآزمون شرکت نموده، از جذب، همکاری و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد و فرد مذکور مکلف به تسویه هزینه های جذب و به کارگیری خواهد بود.
۹- پذیرفته شده نهایی، چنانچه پس از اشتغال به کار و قبل از مدت یک سال سابقه، از ادامه فعالیت در بانک انصراف و استعفا بدهد، کلیه هزینه های مترتب بر موضوع (هزینه های جذب، بکارگیری، آموزش و …) براساس سرانه هزینه، از متقاضی اخذ می گردد.
۱۰- با عنایت به اینکه فراخوان جذب و دعوت به همکاری براساس برنامه ریزی نیروی انسانی و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در واحدهای مختلف بانک می باشد، لذا شغل و محل خدمت پذیرفته شدگان نهایی در طول مدت خدمت تا زمان بازنشستگی، بنابر ضوابط و مقررات و همچنین براساس نیاز و صلاحدید بانک تعیین می گردد.
۱۱- بدیهی است بانک رفاه کارگران در انتخاب هر یک از متقاضیان بنا بر تشخیص و مصلحت خود و متناسب با نیازهای سازمانی بانک و حسب الزامات اعلامی مختار است و صِرف گذراندن مراحل جذب، هیچگونه حقی برای متقاضیان از جهت جذب و همکاری آنان ایجاد نخواهد نمود.

کانال های ارتباطی:

متقاضیان شرکت در آزمون جذب و همکاری می توانند سوالات و اشکالات احتمالی مربوط به فرآیند ثبت نام را از طریق گزینه “ارتباط با ما” در سامانه ثبت نام، ثبت و ارسال نمایند.
همچنین متقاضیان شرکت در آزمون جذب و همکاری می توانند از طریق سامانه های زیر انتقادات، پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در موضوع مذکور ارسال نمایند:
– سامانه ارسال پیامک ۳۰۰۰۴۴
– سامانه پیام الکترونیک مرکز فراد به آدرس :Farad@Bankrefah.ir
– سامانه پیام الکترونیک بانک به آدرس: Info@ Bankrefah.ir
تذکر مهم: متقاضیان محترم از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با واحدهای مختلف بانک خودداری نمایند.

جدول شماره (۱) – رشته های مورد نیاز در مقطع تحصیلی لیسانس

ردیفعناوین رشته تحصیلیرشته تحصیلی
۱مدیریتامور بانکی- بازرگانی- دولتی- صنعتی- فناوری اطلاعات- اجرایی- مالی
۲اقتصاداقتصاد بازرگانی- اقتصاد نظری
۳حسابداریکلیه رشته های تحصیلی حسابداری
۴آمارآمار- آمار و کاربردها
۵ریاضیریاضی
۶حقوقحقوق
۷مهندسی صنایعمهندسی صنایع
۸مهندسی کامپیوترنرم افزار، سخت افزار
۹مهندسی فناوری اطلاعاتمهندسی فناوری اطلاعات (IT)
۱۰زبان انگلیسیمترجمی زبان انگلیسی – آموزش زبان انگلیسی

جدول شماره ۲- رشته های خاص مقطع تحصیلی کارشناسی

رشته تحصیلیگرایش
حقوق و علوم قضائیحقوق و علوم قضایی
مهندسی عمرانمهندسی عمران

جدول شماره (۳) – مفاد آزمون کتبی مقطع تحصیلی کارشناسی

مفاد آزمون عمومی:

*هوش ریاضی و استعدادتحصیلی (Gmat)
* کامپیوتر (INTERNET- WORD-EXCELL- WINDOWS)
*زبان انگلیسی عمومی
* آشنایی با خدمات الکترونیک بانکی

مفاد آزمون تخصصی:

ردیفعناوین رشته تحصیلیرشته تحصیلیمفاد آزمون
۱مدیریتامور بانکی- بازرگانی- دولتی- صنعتی-
فناوری اطلاعات- اجرایی- مالی
تئوری های مدیریت – رفتار سازمانی – آمار و کاربرد آن در مدیریت
۲اقتصاداقتصاد بازرگانی- اقتصاد نظریاقتصاد خرد- اقتصاد کلان – پول و بانکداری
۳حسابداریکلیه رشته های تحصیلی حسابداریحسابرسی – اصول حسابداری – مدیریت مالی
۴آمارآمار- آمار و کاربردهااحتمال – آمار ریاضی – نمونه گیری و رگرسیون
۵ریاضیریاضیریاضی عمومی – مبانی احتمال- آمار ریاضی- نمونه گیری و رگرسیون
۶حقوقحقوقحقوق تجارت، حقوق اداری، حقوق مدنی
۷مهندسی صنایعمهندسی صنایعکنترل پروژه – تجزیه و تحلیل سیستم ها – اقتصاد مهندسی
۸مهندسی کامپیوترمهندسی کامپیوتر- نرم افزار، مهندسی کامپیوتر- سخت افزارطراحی الگوریتم- امنیت شبکه – شبکه های کامپیوتری – پایگاه داده
۹مهندسی فناوری اطلاعاتمهندسی فناوری اطلاعاتتجارت الکترونیک- سیستم های اطلاعات مدیریت – شبکه های کامپیوتری – پایگاه داده
۱۰زبان انگلیسیمترجمی زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی
زبان عمومی- زبان تخصصی
۱۱حقوق و علوم قضائیحقوق و علوم قضاییحقوق مدنی-حقوق تجارت-آیین دادرسی مدنی
۱۲مهندسی عمرانعمرانتحلیل سازه-مقاومت مصالح- متره و برآورد-اصول مدیریت ساخت

رشته های مندرج در جدول شماره چهار(۴) مختص متقاضیان با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و برای اشتغال در شهر تهران می باشد.

جدول شماره (۴) – رشته های مورد نیاز و مفاد آزمون کتبی مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد

مفاد آزمون عمومی:

*هوش ریاضی و استعدادتحصیلی (Gmat)
* کامپیوتر (INTERNET- WORD-EXCELL- WINDOWS)
*زبان انگلیسی عمومی
* آشنایی با خدمات الکترونیک بانکی

مفاد آزمون تخصصی:

مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد
رشته تحصیلیگرایشمفاد آزمون
صنایعکلیه گرایش‌هاتحقیق در عملیات-برنامه‌ریزی و کنترل پروژه-برنامه‌ریزی و کنترل تولید و موجودی‌ها-اقتصاد مهندسی
مدیریت (دولتی، بازرگانی و صنعتی)کلیه گرایش هاریاضی و آمار-تئوری‌های مدیریت-اقتصاد خرد و کلان – رفتار سازمانی
مدیریت فناوری اطلاعاتکلیه گرایش‌هاریاضی و آمار-تئوری‌های مدیریت – سیستم های اطلاعاتی مدیریت پیشرفته – اقتصاد خرد و کلان
مدیریت مالیمهندسی مالی و مدیریت ریسک/ بانکداری/ بیمه/ حقوق مالیریاضی و آمار- اقتصاد خرد و کلان-مدیریت مالی-مدیریت سرمایه‌گذاری و ریسک
مدیریت منابع انسانیکلیه گرایش‌هاریاضی و آمار-تئوری‌های مدیریت- مدیریت منابع انسانی پیشرفته-رفتار سازمانی پیشرفته
MBAمدیریت- کسب و کاررفتار سازمانی و منابع انسانی/ استراتژیک/ بازاریابیریاضی و آمار – تئوری های مدیریت – اقتصاد خرد و کلان – مدیریت استراتژیک
مدیریت خدمات بهداشتی درمانیمدیریت خدمات بهداشتی درمانیروش تحقیق در علوم بهداشتی-اقتصاد بهداشت و درمان-برنامه‌ریزی و مدیریت استراتژیک در نظام بهداشتی و درمانی
علوم بانکیامور بانکیاصول بانکداری-ارزیابی طرح‌های اقتصادی-اقتصاد خرد-اقتصاد کلان-پول و بانکداری
کامپیوترنرم افزار/ سخت افزار/ شبکه‌های کامپیوتری/ رایانش امن/ معماری سیستم‌های کامپیوتری/ هوش مصنوعی و رباتیکزساختمان داده‌ها و الگوریتم-معماری کامپیوتر و الکترونیک دیجیتال-شبکه‌های کامپیوتری- پایگاه داده‌
مهندسی فناوری اطلاعات (IT)تجارت الکترونیکساختمان داده‌ها و الگوریتم-تجارت الکترونیک و آموزش الکترونیک-شبکه‌های کامپیوتری- پایگاه داده‌
حقوقخصوصی/ بین الملل/ شرکتهای تجاری/ اقتصادی/ تجارت بین‌الملل/ اسناد و قرارداد های تجاریحقوق مدنی-حقوق تجارت-آیین دادرسی مدنی-حقوق بین الملل
علوم اجتماعی/ مددکاری اجتماعیمددکاری اجتماعیمبانی مددکاری-مددکاری فردی-روانشناسی مرضی و روانشناسی شخصیت-مبانی و نظریه‌های جامعه شناسی
علوم اقتصادیبرنامه‌ریزی سیستم‌های اقتصادی/ بانکداری اسلامی/ اقتصاد اسلامی/ اقتصاد و تجارت الکترونیک/ اقتصاد انرژی/ اقتصاد نظریاقتصاد خرد- اقتصاد کلان-ریاضی وآمار- پول و بانکداری
علوم تربیتیآموزش و بهسازی منابع انسانی/ تکنولوژی آموزشی /مدیریت آموزشی/ آموزش بزرگسالان / تحقیقات آموزشیآمار و روش‌های تحقیق در علوم تربیتی-مدیریت آموزشی- برنامه‌ریزی آموزشی -تکنولوژی آموزشی
روانشناسیسنجش و اندازه گیری/ روانشناسی صنعتیآمار و روش تحقیق-روانسنجی-روانشناسی اجتماعی-روانشناسی صنعتی
حسابداریحسابداری/ حسابرسی/ حسابداری مدیریتحسابداری مدیریت – حسابداری مالی-حسابرسی-ریاضی وآمار
زبانمترجمی زبان‌انگلیسی/ آموزش زبان انگلیسیزبان عمومی(انگلیسی)-زبان تخصصی(مترجمی زبان انگلیسی)
زبانمترجمی زبان فرانسه / آموزش زبان فرانسهزبان عمومی(فرانسه)-زبان تخصصی(مترجمی زبان فرانسه)
زبانمترجمی زبان‌ آلمانی /آموزش زبان آلمانیزبان عمومی(آلمانی)-مسائل آموزش زبان آلمانی-زبانشناسی-مطالعات ترجمه
آمارآمار ریاضی/ آمار بیمه (بیم‌سنجی)/ آمار اجتماعی و اقتصادیمبانی ماتریس‌ها -مبانی احتمال-آمار ریاضی۱و۲-نمونه‌گیری و رگرسیون
ریاضی کاربردیآنالیز عددی/ بهینه‌سازی/ ریاضی مالی/ علوم دادهمبانی ماتریس‌ها – مبانی آنالیز عددی و مبانی احتمال-تحقیق در عملیات-فرایندهای تصادفی۱
فناوری اطلاعات سلامتفناوری اطلاعات سلامت (مدارک پزشکی)روش تحقیق در علوم بهداشتی-اقتصاد بهداشت-مدیریت سیستم‌های اطلاعت بهداشتی درمانی-کاربرد فناوری اطلاعات در سلامت
بهداشت حرفه ایبهداشت حرفه ایاصول(HSE)-دفع مواد زاید صنعتی-حریق-آلودگی هوا-عوامل فیزیکی و شیمیایی-بهداشت محیط
مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)بهداشت محیط کار-ایمنی محیط کار-مهندسی محیط زیست-حریق و روش‌های مبارزه با آن
معماریمهندسی معماریدروس فنی ساختمان-درک عمومی معماری- درک عمومی معماری منظر-مبانی بازسازی پس از سانحه
عمرانسازه/ زلزله/ مهندسی و مدیریت ساختمکانیک جامدات(استاتیک و مقاومت مصالح، تحلیل سازه‌ها)-مکانیک خاک و پی سازی- مکانیک سیالات و هیدرولیک- ریاضیات
مهندسی مکانیکساخت و تولید/ طراحی کاربردی/ تبدیل انرژیریاضیات- حرارت و سیالات(ترمودینامیک ،مکانیک سیالات، انتقال حرارت)-دینامیک و ارتعاشات(دینامیک، ارتعاشات، دینامیک ماشین، کنترل)
جدول شماره ۵- اسامی استانها و شهرهای دارای ظرفیت جذب و همکاری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
ردیفاستاننام شهرجنسیتمقطع /رشته تحصیلی
۱خراسان رضویکاشمرمرد/ زنکارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
بردسکن
خلیل آباد
فیض آباد
تایباد
خوافمرد
فریمان
کلات
سرخس
درگز
قوچان
۲آذربایجان شرقیمیانهمرد/زنکارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
شبستر
جلفا، هادی شهر
بستان آباد
هشترود
سرابمرد
عجب شیر
مرند
ملکان
صوفیان
آذرشهر
ممقان
گوگان
مراغه
اهر
۳اصفهاناصفهانمردکارشناسی / مهندسی عمران- جدول شماره دو(۲)
اصفهانمرد/زنکارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
خمینی شهر
مبارکه/ زرین شهر/ فولاد شهر
فلاورجان
نجف آباد
شاهین شهر / میمه
شهرضا /سمیرم / دهاقان
کاشان/آران /نطنز/بادرود
داران / چادگان / فریدونشهر
دهق / تیرانمرد
گلپایگان / خوانسار
نائین/اردستان
کوهپایه و هرند
۴فارسلامرد / خنجمرد/زنکارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
آبادهمرد
نی ریز / استهبان
جهرم
ارسنجان
اردکان فارس
کازرون
۵گیلانبندر انزلی / رضوانشهرمرد/زنکارشناسی/رشته های جدول شماره یک(۱)
رودبار / منجیل / لوشان
هشتپرمرد
آستارا
شفت
خشکبیجار / لشت نشاء
ماسال
سیاهکل
رودسر / کلاچای
آستانه اشرفیه
۶کرمانشاهسنقر / کنگاورمرد/زنکارشناسی / رشته های جدول شماره یک (۱)
قصر شیرین / سرپل ذهاب
۷خوزستاناهوازمرد/زنکارشناسی/مهندسی عمران( جدول شماره دو/۲)
اهوازکارشناسی /رشته های جدول شماره یک(۱)
دزفول/ شوش
شوشتر/ مسجد سلیمان / لالی
بندرامام خمینی/ ماهشهر
آبادان/خرمشهرمرد
سوسنگرد
هندیجان
رامشیر
شادگان
رامهرمز/ هفتگل
۸مازندرانگلوگاه / بهشهر / نکاءمرد/زنکارشناسی /رشته های جدول شماره یک(۱)
پل سفید / قائم شهر
نور / چمستان
نوشهر / چالوس / کلاردشت
تنکابن- عباس آباد-نشتارود-سلمانشهر / رامسر
محمودآبادمرد
جویبار
۹مرکزیاراکمردکارشناسی/مهندسی عمران( جدول شماره دو/۲)
آشتیانمردکارشناسی /رشته های جدول شماره یک(۱)
تفرش
کمیجان
محلات
خمین
ساوه
۱۰کرمانارزوئیهمردکارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
راور
انار
شهربابک
کهنوج
عنبرآباد
جیرفتمرد/زن
بم
۱۱تهرانتهران (کارشناسی ارشد)مرد/زنکارشناسی ارشد/ رشته های جدول شماره چهار(۴)
تهران / لواسان / ری / اسلامشهر/ چهاردانگه / رباط کریم / ملارد/ شهریار / شهر قدس / اندیشهمرد/زنکارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
ورامین / قرچک / پاکدشت / پیشوامرد
رودهن / بومهن / پردیس
فیروزکوه
۱۲سیستان و بلوچستانایرانشهرمرد/زنکارشناسی/رشته های جدول شماره یک(۱)
خاشمرد
نیک شهر
زهک
۱۳یزدمیبدمرد/زنکارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
اردکان
اشکذر
مروستمرد
هرات
تفت
مهریز
۱۴آذربایجان غربیماکومردکارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
شوط
چایپاره
پلدشت
پیرانشهر
میاندوآب
سردشت
چالدران
۱۵سمنانشاهرودمرد/زنکارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
دامغانمرد
گرمسار
۱۶اردبیلمشکین شهرمرد/زنکارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
پارس آباد/بیله سوار
گرمیمرد
۱۷قزوینقزوینمرد/زنکارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
آبیکمرد
تاکستان
بوئین زهرا
۱۸کردستانکامیارانمردکارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
دهگلان
بانه
۱۹همداناسدآبادمردکارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
نهاوند
فامنین
کبودرآهنگ
۲۰لرستاننورآبادمرد/زنکارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
الشترمرد
پلدختر
دورود
ازنا
۲۱هرمزگانبندرعباسمردکارشناسی/ مهندسی عمران- جدول شماره دو(۲)
بندرعباسمرد/زنکارشناسی/رشته های جدول شماره یک(۱)
کیش
قشم
۲۲زنجانزنجانمرد/زنکارشناسی/رشته های جدول شماره یک(۱)
۲۳البرزکرجمرد/زنکارشناسی/رشته های جدول شماره یک(۱)
نظرآباد/هشتگرد
۲۴قمقممرد / زنکارشناسی/ رشته های جدول شماره یک(۱)
قممردکارشناسی/ مهندسی عمران-جدول شماره دو(۲)
۲۵چهار محال و بختیاریجونقانمرد/زنکارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
فارسان
اردلمرد
لردگان
بن
سامان
۲۶کهگیلویه و بویراحمدکهگیلویه (دهدشت)مردکارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
باشت
بویراحمد(یاسوج)
۲۷خراسان شمالیآشخانهمردکارشناسی / مهندسی عمران- جدول شماره دو (۲)
آشخانه
جاجرممرد/زنکارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
شیروان / فاروج
۲۸خراسان جنوبینهبندانمردکارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
بشرویه
قائن
طبس
فردوس
۲۹بوشهرعسلویه / جم / دیرمرد/زنکارشناسی / رشته های جدول شماره یک(۱)
اهرم
۳۰ایلاممهرانمردکارشناسی مهندسی کامپیوتر(نرم افزار- سخت افزار) / کارشناسی مدیریت فناوری اطلاعات / کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات – جدول شماره یک(۱)
سرآبله
دره شهر

 

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

علی دوشنبه , ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۱

خواهش میکنم تا این حد از مردم پول نگیرید . میدانیم ازهمه شرکت کنندگان پول گرفته میشه و گزینه ای از خودتان قبول میشه

آخرین اخبار