چاپ کد خبر: 65770
8 شهریور 1400

آگهی جذب نیروی شرکتی متصدی خدمات عمومی طرف قرارداد با علوم پزشکی شیراز

جذب نیرو
شرکت خدماتی طرف قرارداد با دانشگاه در نظر دارد تعداد ۲۳ نفر نیروی متصدی خدمات عمومی( خدمتگزار و تمیزکار) جهت واحد های شیراز در طول مدت سال ۱۴۰۰ طبق شرایط زیر پذیرش نماید.

لازم به ذکر است افراد بکارگیری شده در قالب نیروی شرکتی بوده و هیچگونه رابطه استخدامی با بیمارستان ، شبکه و یا دانشگاه علوم پزشکی شیراز ندارد و چنانچه پس از قبولی در حین انجام کار رضایت از عملکرد وی وجود نداشته باشد قرارداد بصورت یک طرفه از طرف پیمانکار لغو می گردد.

جدول مشاغل مورد نیاز

15 6

شرایط عمومی :

۱- تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مطرح در قانون اساسی

۲-داشتن تابعیت کشور ایران و التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی

۳-عدم اعتیاد به دخانیات، موادمخدر و روانگردان

۴- عدم سابقه محکومیت جزائی

۵- افراد اخراج شده و یا منفصل از خدمت از دانشگاه و یا سایر دانشگاهها و واحدهای تابعه وزارت بهداشت ، مجاز به شرکت در آزمون نمی باشند

۶-داوطلب نباید بازنشسته و بازخرید شده دانشگاه و یا سایر دستگاه های دولتی باشد.

۷-داشتن سلامت جسمانی، روانی ، ذهنی و توانایی برای انجام وظایف مشخص شده و تاییده توسط واحد طب کار دانشگاه و یا کمسیون پزشکی دانشگاه

۸- داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم (جهت آقایان)

۹- شرکت داوطلبان دارای مدرک تحصیلی بالاتر از شرایط احراز شغل مندرج در آگهی مطابق با آیین نامه ارزیابی و مهندسی مشاغل ملاک عمل وزارت بهداشت ممنوع می باشد .

۱۰-دارندگان مدارک تحصیلی معادل، حق ثبت نام در آزمون را ندارند و در صورت شرکت از انجام مراحل بعدی استخدام محروم و به درخواست آنان ترتیب اثر داده نخواهد شد .

شرایط اختصاصی :

۱-داشتن سن حداقل۱۸سال و حداکثر۳۲سال تمام تا آخرین روز ثبت نام

تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد :

الف : داوطلبان ایثارگر بر اساس قوانین و مقررات مربوطه

ب: احتساب مدت زمان خدمت سربازی

ج: در خصوص نیروهای جدید الورود در صورت داشتن سابقه بیمه ، تا سقف ۵ سال به حداکثر سن مقرر افزوده می شود.

د: در خصوص نیروهایی که در سنوات گذشته به صورت مستمر در دانشگاه مشغول فعالیت بوده اند، مدت سابقه بیمه مستمر به حداکثرسن افزوده می شود.

ه: در خصوص نیروهایی که در سنوات گذشته به صورت غیرمستمر در دانشگاه مشغول فعالیت بوده اند، مدت سابقه بیمه غیر مستمر تا سقف ۸ سال به حداکثرسن مقرر افزوده می شود.

۲- دارا بودن مدرک تحصیلی صرفاً دیپلم.

سهمیه ها

استخدام ایثارگران تابع قوانین مربوطه خواهد بود.

الف: مشمولین سهمیه ۲۵ درصدی می بایست تصویر کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا گواهی از این بنیاد ارائه نمایند.

ب: مشمولین سهمیه ۵ درصدی می بایست گواهی لازم از سازمان مربوطه ارائه نمایند.

تبصره: جانبازان، آزادگان، فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان ۲۵ در صد و بالاتر، فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداقل معدل و حداکثر سن معاف می باشند.

شیوه برگزاری آزمون

برگزاری آزمون به صورت کتبی و مصاحبه، بین داوطلبان در فضای رقابتی انجام می شود.

شیوه انتخاب و پذیرش داوطلبان

پس از برگزاری آزمون عمومی و تخصصی کتبی و از میان داوطلبانی که رتبه بالاتری دارند به میزان ۳ برابر تعداد مورد نیاز جهت انجام مصاحبه دعوت خواهد شد و انتخاب پذیرفته شدگان نهایی ، پس از برگزاری مصاحبه، بر اساس وزن ۷۰ درصد نمره کل به آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره کل به مصاحبه خواهد بود.

تبصره : پس از انجام مصاحبه بر اساس نمره فضلی، نسبت به انتخاب و معرفی به تعداد مورد نیاز به عنوان نتایج اولیه آزمون به هسته گزینش معرفی خواهند شد .

تذکرات و توصیه های کلی:

مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان و جذب محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف واقع یا فاقد شرایط مندرج در آگهی ارائه نموده است از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد، حتی در صورت انعقاد قرارداد، قرارداد مربوطه به صورت یک طرفه لغو و بلااثر میگردد.

داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامی مرحله اول پذیرفته شدگان طبق برنامه تنظیمی در مهلت مقرر به مدیریت هسته گزینش دانشگاه برای تکمیل پرونده گزینشی مراجعه نمایند.

-پذیرفته شدگان اصلی پس از موافقت مدیریت هسته گزینش حداکثر ۱۵ روز کاری فرصت خواهند داشت جهت تکمیل مدارک و طی مراحل اداری به واحد امور قراردادها مراجعه نمایند . در صورت عدم مراجعه پذیرفته شدگان در مهلت مقرر جهت طی مراحل اداری و یا عدم اعلام انصراف ، قبولی فرد لغو خواهد شد و از پذیرفته شدگان ذخیره دعوت به عمل خواهد آمد .

– باتوجه به این که ملاک ثبت نام از متقاضیان تکمیل برگ درخواست شغل می باشد لازم است در تکمیل آن نهایت دقت را به عمل آورده و هیچگونه ویرایش پس از ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود.

– عقد قرارداد با پذیرفته شدگان نهایی پس از تایید گزینش و بر اساس قانون کار و متناسب با شغل مورد نظرصورت می گیرد.

-هنگام ورود به جلسه آزمون همراه داشتن کارت شناسایی معتبر عکس دار الزامی می باشد. – همراه داشتن هر نوع دستگاه الکترونیکی و تلفن همراه ممنوع و در صورت مشاهده تخلف باشخص خاطی برخورد و آزمون وی باطل می گردد.

– به ثبت نام ناقص و یا تحویل هریک از مدارک خواسته شده در خارج از مهلت قانونی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

– داوطلبانی که به نتیجه ازمون اعتراض دارند، می توانند درخواست اعتراض خود را حداکثر یک ماه پس از اعلام نتایج به مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی اعلام نماید . شایان ذکر است به اعتراضات ارائه شده پس از مهلت مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد .

– داوطلبان بایستی به تاریخ های اشاره شده در آگهی توجه کافی داشته باشند ، لازم به ذکر است ملاک عمل برای تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه و … آخرین روز ثبت نام و ملاک محاسبه سن، اولین روز ثبت نام می باشد .

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام :

۱-اسکن مدرک تحصیلی دیپلم

۲- اسکن شناسنامه (تمام صفحات ) و کارت ملی (پشت و رو)

۳- اسکن کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت (ویژه آقایان)

۴- اسکن عکس ۴*۳ داوطلب

۵- اسکن مدارک ایثارگری مورد تأیید

۶- تکمیل فرم ثبت نام داوطلب در سایت

مواد آزمون (کتبی، مصاحبه):

آزمون کتبی : اطلاعات سیاسی و اجتماعی، احکام و معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی و هوش

آزمون مصاحبه: آزمون های مهارتی و رفتاری

ثبت نام از تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ تا ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ از طریق درگاه اینترنتی به آدرس

 jazb-niro.ir انجام می گردد.

زمان تحویل کارت ورود به جلسه، تاریخ ، مکان و نوع آزمون (حضوری یا غیر حضوری) متعاقباً ظرف مدت ۴روزکاری پس از اتمام مهلت

ثبت نام در همین سایت(jazb-niro.ir) اطلاع رسانی خواهد شد.

 برای دریافت فرم درخواست نیروی شرکتی اینجا کلیک کنید.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار