چاپ کد خبر: 11350
20 مرداد 1398

احد جمالی بعنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد معارفه شد

جمالی

معاون سیاسی و امنیتی، معاون توسعه منابع انسانی و مدیر کل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد در شورای اداری استان معرفی شدند . به گزارش اول فارس  “احد جمالی”، معاون سیاسی کنونی استانداری قم به سمت معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شده است.
جمالی متولد شهر فسا استان فارس است و از سوابقی همچون مدیر آموزش و پرورش مناطق شده و قره بلاغ و خرامه، مدیرکل حراست استانداری فارس در زمان انصاری لاری، مشاور عمرانی وزارت ارشاد در دولت اصلاحات، مدیر دفتر فنی و عمران اداره کل اوقاف فارس را در کارنامه خود دارد .
همچنین آذر صفایی نیا، به عنوان معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استاندار معرفی شده است.صفایی نیا پیش از این مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد بوده است.
نادیا صداقت، که پیش از این سرپرستی فرمانداری شهرستان دنا را بر عهده داشت نیز به عنوان مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند. به گزارش اول فارس، مراسم معارفه و تکریم احد جمالی و محمد کاظم نظری و معارفه و تکریم معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی و مدیرکل بانوان و خانواده استانداری صبح روز یکشنبه، ۲۰ مرداد در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد .

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار