چاپ کد خبر: 102603
4 بهمن 1401

پرداخت ۳۰ میلیون تومان وام با سود ۴ درصد به هر خانواده ایرانی

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی از رونمایی پلتفرم جدیدی با نام «ایران‌سفر» و اختصاص کارت سفر ۳۰ میلیون تومانی با هدف ارزان‌سازی سفر خبر داد.

کارت سفر

مهر نوشت: مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی از رونمایی پلتفرم جدیدی با نام «ایران‌سفر» و اختصاص کارت سفر ۳۰ میلیون تومانی با هدف ارزان‌سازی سفر خبر داد.

روح‌الله حسین‌زاده گفت: پلتفرم «ایران سفر» توسط شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی با همکاری بخش خصوصی به‌منظور ارزان‌سازی سفر طراحی شده و قرار است در نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی تهران در بهمن‌ماه سال‌جاری رونمایی شود.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی اظهار کرد: این پلتفرم با هدف توسعه و رونق سفر و گردشگری، به علاقه‌مندان خدمات ارزان و مشاوره سفر ارائه می‌کند.

وی افزود: افراد با مراجعه به این پلتفرم می‌توانند علاقه‌مندی خود را برای سفر به نقاط مختلف اعلام کنند و علاوه بر دریافت مشاوره، سفر ارزانی را برنامه‌ریزی کنند.

حسین‌زاده تصریح کرد: بر این اساس با ۱۵ دستگاه تفاهم‌نامه امضا کردیم و با ابلاغ تبصره ۱۸، تسهیلات را ارائه خواهیم کرد تا کارکنان دولت بتوانند از گردشگری و سفر ارزان استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی گفت: کارت سفر به صورت ارزان و اقساطی است و مبلغ تسهیلات آن ۳۰ میلیون تومان با نرخ ۴ درصد برای هر خانوار است که با همکاری یکی از بانک‌ها انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: این پلتفرم، پلتفرم رسمی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خواهد بود. این مجموعه کمک جدی به بخش خصوصی خواهد کرد تا بتوانند توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود را در حوزه سفر ارزان ارائه کنند.

پرداخت وام ضروری به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی

در یکی از کانال های اول فارس عضو شوید

 

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس سه شنبه , ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۴

کرایه نشینم بقران پول نان ندارم بهم وام بدهید

عای دوشنبه , ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲:۵۰

چه چیزی نصیب‌ فقرای بی دسته چک وکارگران فلکه نشین میشود یک دفعه بنوسید وام وکالای اقساطی به غقیرانی که بالای ۵۰ملیون حقوق میگیرند تعلق میگیرد

ساسان سه شنبه , ۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۹

در این شرایط سخت اقتصادی کار قشنگی انجام شده انشالله سایر بانکها و سازمانها منجمله مالیات تامین اجتماعی نیروی انتظامی شهرداری‌ها که جریمه های سنگین ایجاد کرده اند و مشتریان واقعا بی گناهمند.

آخرین اخبار