• 12 / بهمن 1399 / 19:51
  • شناسه خبر : 44144

ارزش سهام عدالت در ۱۲ بهمن ماه ۹۹

 ارزش واقعی سهام عدالت با توجه به روند صعودی بورس نسبت به دیروز افزایشی شد و امروز سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲ هزار تومان ۱۴ هزار تومان افزایش یافت.

به گزارش گروه اقتصادی اول فارس، امروز یکشنبه ۱۲ بهمن ۹۹ روندی مثبت و صعودی داشت و در پایان معاملات نیز مثبت بسته شد، شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز روندی صعودی داشت و پس از رشد بیش از ۲۱ هزار واحدی به سطح یک میلیون ۲۶۸ هزار واحدی رسید، اما در ادامه معاملات به دلیل افزایش عرضه مسیرصعودی شاخص تغییر کرد و در نهایت شاخص کل با رشد ۳ هزار واحدی در سطح یک میلیون و ۲۵۰ هزار واحد به کار خود پایان داد. شاخص کل هم وزن نیز با افت ۴۴۷ هزار واحدی به رقم ۴۳۱ هزار و ۵۲۱ واحدی رسید.
در پایان معاملات امروز نماد‌های شستا، شپنا، خساپا، وتجارت، شتران، خودرو و خگستر پر تراکنش‌های بازار بودند. نماد‌های شستا، تاپیکو، شپنا، وغدیر، وتجارت، فولاد و فارس بیشترین تاثیر را در روند شاخص کل بورس داشتند.
همچنین نماد‌های پالایش، دارایکم، شستا، شپنا، وتجارت، خساپا و خودرو بیشترین ارزش معاملات را در بورس اوراق بهاداراز آن خود کردند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با شنبه (۱۱ بهمن ماه)، ۰.۱ درصد (۱۴ هزار و ۳۸۳ تومان) افزایش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۳۷۴ هزار و ۶۴۲ تومان رسید.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۲۴ هزار تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت در یکماه گذشته: 

مطالب مرتبط

تغییر ساعت کاری ادارات و بانک‌های استان فارس از شنبه ۳۰ تیر تا چهارشنبه سوم مرداد

چرا باقیمانده سود سهام عدالت واریز نمی شود؟

از مامور دلاور نیروی انتظامی شیراز تقدیر شد

نظرات