• 26 / تیر 1402 / 11:10
  • شناسه خبر : 116639
سحر دولتشاهی

ازدواج مجدد سحر دولتشاهی بازیگر زن سینما وتلوزیون ایران

DAD9C308 47FB 4521 894A BA2524C99D60

سحر دولتشاهی بازیگر زن سینما وتلوزیون ایران است. ازدواج اول سحر دولتشاهی با رامبد جوان موفق نبود و به طلاق ختم شد همسرکنونی سحر دولتشاهی همایون شجریان خواننده معروف ایران است. سحر دولتشاهی فوبیای شلوغی دارد در ادامه به جزئیات زندگی شخصی سحر دولتشاهی می پردازیم.

طلاق سحر دولتشاهی و همایون شجریان

سال گذشته سحر دولتشاهی تولد همایون شجریان را با انتشار یک پست زیر تبریک گفت و در مراسم جشن تولد او نیز دیده شده بود امابرخلاف سال گذشته امسال خبری از تبریک اینستاگرامی تولد نبود.

همین مساله باعث شد تا کاربران فضای مجازی خبر جدایی این دو زوج را دوباره داغ کنند اما به نظر می رسد که این دو هنرمند از ماههای پیش ترجیح دادند که روابط خود را  از فضای اینستاگرام دور کنند و هیچ عکسی نیز بایکدیگر منتشر نکرده اند.

بیوگرافی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی متولد ۱۶ مهر ۱۳۵۸ تهران بازیگرِ سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. او فارغ التحصیل رشته های ادبیات نمایشی ومترجمی زبان فرانسه می باشد. مادرش نایب رئیس فدراسیون شنا و پدرش مهندس و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج ازکشور فعال است.

فعالیت خود را از اوخره دهه ۷۰ با تئاترهای دانشجویی کارش را شروع کرد.شروع حرفه ای در تئانر هم در سال ۷۹ و ۸۰ بود که ازهمین عرصه به فیلم فرزند صبح در سال ۱۳۸۳ معرفی شد و اولین حضور سینمایی خود را تجربه کرد، سپس با سریال کتابفروشی هدهد مرضیه برومند در سال ۱۳۸۶ نیز وارد قاب تلویزیون شد.

او در ۲۷ اسفند ۸۷ با رامبد جوان بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما ازدواج کرد. آشنایی آنها از تئاتر شکل گرفت، دولتشاهی میگوید :دوستان مشترک زیادی داشتیم و دورادور همدیگر را می شناختیم تا اینکه بالاخره وقتش رسید کم کم حواسمان بیشتر به هم جلب شد تا بالاخره کار به ازدواج کشید، رامبد بعد از اینکه به من پیشنهاد ازدواج داد، آمد با پدرم صحبت کرد. بعد هم خواستگاری انجامشد.

طلاق آنها در سال ۱۳۹۳ در سکوت خبری انجام شد، تا مدت ها این جدایی از طرفین تایید نشد، سحر دولتشاهی همسر دوم رامبدجوان بود که هردومعتقد بودند نباید مردم وارد حریم خصوصی آنها بشوند !

سحر دولتشاهی که به دلیل جدایی از همسر سابقش رامبد جوان سال ۹۳ را در تنهایی و البته پرکاری در عرصه بازیگری دنبال کرده درگفتگو یی درباره این تنهایی بیان می دارد:سال ۹۳ در عین حال که سال شلوغی برایم بود در تنهایی لذت بخشی هم سپری شد نه فقطبه عنوان بازیگر که در خیلی جهات هم رشد داشتم.

1A935FF4 337F 4DB1 AD55 9726579C0CD8

ماجرای ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان

چند سالیست در فضای مجازی خبر ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان دست به دست می شود. این دو هنرمند کشور تا کنون به این موضوع واکنش نشان ندادند. و خبر رسمی ازدواج خود را اعلام نکردند ولی آنها در اکثر مکان های عمومی و خصوصی با یکدیگردیده شده اند و شکار دوربین عکاسان شده اند. همچنین سحر دولتشاهی در روز خاکسپاری استاد شجریان در کنار همایون شجریان ایستاده بود و در آخر در ماشین وی سوار شد. همچنین سحر دولتشاهی بارها عکس کودکی همایون شجریان را استوری کرد و اخیرا با او و دخترش یاسمن به عراق سفر کرد.

همایون شجریان خواننده سنتی و پسر ارشد شادروان استادمحمدرضا شجریان است. همایون شجریان یک بار قبلا ازدواج کرده و با پدرش باجناق می باشد. همایون شجریان چندسال بعد ازهمسرش طلاق گرفت و از او یک دختر به نام یاسمن دارد. دختر همایون شجریان اکنون چهارده سال دارد.

 

 

بیشتر بخوانید:

توقیف پاسپورت همایون شجریان و سحر دولتشاهی در فرودگاه
کنسرت همایون شجریان در تخت جمشید سال ۱۴۰۲
استایل‌ بازیگران و سلبریتی‌های ایرانی با «چادر»+عکس

ثبت دیدگاه