از ماه آینده با پای مرغ خداحافظی کنید

از ماه آینده با پای مرغ خداحافظی کنید

قائم‌مقام بازرگانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: بر اساس رایزنی‌های صورت‌گرفته میان سازمان دامپزشکی و وزارت امور خارجه ایران با چین، توافقاتی انجام شده است که از یک ماه آینده صادرات پای مرغ ایران به چین به‌صورت مستقیم انجام شود. تسنیم: علیرضا پیمان‌پاک قائم‌مقام بازرگانی وزیر جهاد کشاورزی  اظهار داشت: صادرات پای مرغ ایران از گذشته […]

قائم‌مقام بازرگانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: بر اساس رایزنی‌های صورت‌گرفته میان سازمان دامپزشکی و وزارت امور خارجه ایران با چین، توافقاتی انجام شده است که از یک ماه آینده صادرات پای مرغ ایران به چین به‌صورت مستقیم انجام شود.
تسنیم: علیرضا پیمان‌پاک قائم‌مقام بازرگانی وزیر جهاد کشاورزی  اظهار داشت: صادرات پای مرغ ایران از گذشته به‌طور سنتی به‌شکل غیر‌مستقیم و از طریق کشور‌های جنوب شرق آسیا مانند ویتنام به چین صادر می‌شود.

وی افزود: بر اساس رایزنی‌های صورت‌گرفته سازمان دامپزشکی و وزارت امور خارجه ایران با چین، توافقاتی انجام شده است که از یک ماه آینده صادرات پای مرغ ایران به چین به‌صورت مستقیم انجام شود.

بنابر این گزارش ظرفیت صادرات پای مرغ به چین سالانه ۱۵۰ تا ۳۰۰میلیون دلار پیش‌بینی شده است.

۳۲ گیگ اینترنت رایگان دانش‌آموزان الکی است

مطالب مرتبط

ساخت انبار‌های مخفی غلات، گاز طبیعی و نفت در چین برای چیست؟

به بهانه «جهش بزرگ رو به جلو » خونخوارترین دیکتاتور تاریخ شد

چین دوباره ایران را سر جزایر سه‌گانه غافلگیر کرد/همسویی پکن با ابوظبی

نظرات

  • ارش

    تاریخ : ۸ - آذر - ۱۴۰۲

    هر روز صبح که از خواب بیدار میشوید و سری به اول فارس می‌زنید تمام خبرها در مورد قتل و دزدی و تجاوز و اعدام و گرانی و اختلاس و کم فروشی و سارقان مسلح و فراریان کانادا و خشکسالی و رانت خواری و بیکاری و اعتیاد و قاچاق مواد مخدر و زباله گردی و گرسنگی و گور خوابی و کارتون خوابی و افغانی ها ست حالمان اول صبح بد میشه هیچ خبری دیگر ندارید????!!!