• 24 / اسفند 1401 / 6:55
  • شناسه خبر : 106613

از هول دریافت سود سهام عدالت در این دیگ نیفتید !

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با انتشار اطلاعیه‌ای در خصوص کلاهبرداری سایبری برای دریافت سود سهام عدالت به عموم مردم هشدار داد.

به گزارش اول فارس به نقل از روابط عمومی سمات، در این اطلاعیه آمده است: در آستانه واریز مرحله دوم سود سهام عدالت برخی مجرمان سایبری با ترفند‌های جدید و با ارسال پیامک و یا پیام در شبکه‌های اجتماعی با نام واریز سود سهام عدالت مترصد کلاهبرداری از مردم هستند.

در این پیام‌های جعلی که به تازگی منتشر شده، از مخاطبین درخواست می‌شود که برای دریافت سود سهام خود از طریق لینک آلوده اقدام کند که سهامداران می‌بایست نسبت به این اقدام کلاهبردارانه آگاه باشند.
بر اساس اطلاعیه سمات، مجرمان سایبری با طراحی پلتفرم مجرمانه در قالب استفاده از نام و نشان سامانه سهام عدالت و ارسال پیامک مبنی بر واریز مبالغ مختلف به حساب‌های مالی هموطنان مشروط به مراجعه لینک یا پیوند درج شده در پیامک، گوشی تلفن همراه فریب‌خوردگان را به صفحات جعلی پرداخت موسوم به فیشینگ هدایت می‌کنند.
شایان ذکر است، هرگونه اطلاع رسانی در سهام عدالت صرفا از طریق وب‌سایت‌های رسمی شرکت سپرده گذاری مرکزی به نشانی­www.csdiran.ir­،   www.sejam.ir   ­و ­sahamedalat.ir­   به اطلاع عموم مشمولان سهام عدالت می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

مبلغ واریزی مرحله دوم سود سهام عدالت اعلام شد
خبر خوش وزیر اقتصاد از زمان واریز مرحله دوم سود سهام عدالت
چرا از واریز و پرداخت سود سهام عدالت خبری نشد؟

ثبت دیدگاه

  • ن

    تاریخ : ۲۴ - اسفند - ۱۴۰۱

    خودتان تلف نکنید بخاطر ۱۳۵ هزارتومان و۲۵۵ هزارتومان سهام عدالت