چاپ کد خبر: 13148
22 شهریور 1398

سند دستور رئیس جمهور برای بررسی تشکیل استان لارستان + تصویر

دفتر  نماینده مردم لارستان ،خنج وگراش  به مصاحبه مدیر کل تقسیمات کشوری وزارت کشور واکنش نشان داد.

به گزارش اول فارس ، دفتر  نماینده مردم لارستان ،خنج وگراش با انتشار اطلاعیه ای با استناد به دو نامه زیر نوشته است : در پی انتشار مصاحبه ای ازمدیر کل تقسیمات کشوری وزارت کشور که در ان صدور هرگونه دستوری مبنی بر تشکیل استان جدید در فارس را تکذیب نموده است جهت اطلاع مردم شریف اعلام میدارد متاسفانه آقای مدیر کل بدون توجه کافی ،صورت مساله را “دستور تشکیل استان جدید از سوی رییس جمهور” فرض کرده و سپس آن را تکذیب می نماید. در حالی که از رییس محترم جمهور درخواست تشکیل استان لارستان به مرکزیت لار شده و رییس جمهور محترم “دستور بررسی تشکیل استان لارستان” را داده اند.

کجا رییس جمهور “دستور تشکیل استان را داده “که آقای جلالی آن را تکذیب می نماید ؟ خوب است مدیر کل یک بار دیگر و با دقت متن نامه نماینده لارستان ،خنج و گراش و ارجاع دفتر رئیس جمهوری را بخواند.جهت اطلاع عموم و پرهیز از گمانه زنی برخی مسئولان ،نامه نماینده و ارجاع آن به وزارت کشور منتشر می گردد.

سند لارستان

سند لارستان 1

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

پناهی شنبه , ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱

لار اصلا نه دارای امکانات هست و نه جایگاه استان شدن را دارد

ناشناس شنبه , ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶

لار جمعیتی نداره که بخات استان بشه،من سه سال اون جا بودم متاسفانه،خیلی سختی کشیدم،….فکر نمیکنم بشه استان،اصلا ارزشی نداره

یک شهروند شنبه , ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۷:۰۵

سلام دارین تمام استان ها رو تکه تکه می کنید تا عده ای در پست های دیگر قرار بگیرند و هم از نظر سر کوب مردم راحت تر شوید. الان شیراز مرکز استان هست چه گلی به سر شیراز زدید که حالا فارس رو به دو قسمت می خواهید کنید. وضعیت خراسان چه شده که تکه تکه اش کرده آید.

آخرین اخبار