• 22 / آبان 1397 / 19:09
  • شناسه خبر : 1738

استشمام بوی قهوه از گلستان شیراز

استشمام بوی قهوه از گلستان شیراز

سه نمایشگاه تخصصی، همزمان در شیراز گشایش یافت.به گزارش اول فارس  ، مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: این نمایشگاه‌ها شامل پانزدهمین نمایشگاه تأسیسات سرمایش و گرمایش، دومین نمایشگاه تخصصی قهوه و صنایع وابسته و پانزدهمین نمایشگاه کاشی، سرامیک و سنگ‌های تزئینی است.
سید محمود موسوی افزود: در نمایشگاه‌های تأسیسات سرمایش و گرمایش و نمایشگاه کاشی، سرامیک و سنگ‌های تزئینی که در سالن حافظ برگزار می‌شود،۴۰ شرکت برتر محصولات خود را عرضه می‌کنند
وی افزود: زمینه فعالیت مشارکت‌کنندگان این بخش تولیدات داخلی و خارجی انواع سیستم‌های تهویه مطبوع، سیستم‌های سرمایش و گرمایش، دیگ‌های بخار، سیستم‌های تصفیه آب، اسپلیت، چیلر، فن کوئل، سیستم‌های تابشی و تولیدات کاشی و سرامیک، شیرآلات بهداشتی، دکوراسیون داخلی، سنگ‌های تزئینی و نما ساختمان است.
موسوی افزود: همزمان با این دو نمایشگاه برای دومین سال پیاپی نمایشگاه تخصصی قهوه و صنایع وابسته در دو سالن سرو و بهار با حضور ۲۳ شرکت از سراسر نقاط کشور و نمایندگان برند‌های خارجی برگزار می‌شود.
وی اظهار کرد: حدود ۸۰ درصد از مشارکت کنندگان این بخش نمایشگاه از استان فارس و مابقی از تهران، اصفهان و اهواز هستند که به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات خود از جمله صنایع قهوه ساز و وابسته به محصول قهوه، انواع قهوه و مشتقات آن، انواع بسته بندی و ماشین آلات مربوطه به این محصول می‌پردازند.
مدیر عامل نمایشگاه بین المللی فارس گفت: همچنین بیش از ۹ همایش و کارگاه آموزشی در زمینه‌های مختلف با برترین اساتید ملی و بین المللی در طول روز‌های برگزاری این نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان، کارشناسان، متخصصان و عموم بازدیدکنندگان برای بازدید از این نمایشگاه تا جمعه ۲۵ آبان همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس مراجعه کنند.
مطالب مرتبط

محمد مهدی قاسمی:فارس رتبه دوم صنایع تبدیلی تکمیلی کشور را دارد

نمایشگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری در شیراز افتتاح شد

نظرات