• 22 / آبان 1397 / 19:09
  • شناسه خبر : 1738

استشمام بوی قهوه از گلستان شیراز

استشمام بوی قهوه از گلستان شیراز

سه نمایشگاه تخصصی، همزمان در شیراز گشایش یافت.به گزارش اول فارس  ، مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: این نمایشگاه‌ها شامل پانزدهمین نمایشگاه تأسیسات سرمایش و گرمایش، دومین نمایشگاه تخصصی قهوه و صنایع وابسته و پانزدهمین نمایشگاه کاشی، سرامیک و سنگ‌های تزئینی است.
سید محمود موسوی افزود: در نمایشگاه‌های تأسیسات سرمایش و گرمایش و نمایشگاه کاشی، سرامیک و سنگ‌های تزئینی که در سالن حافظ برگزار می‌شود،۴۰ شرکت برتر محصولات خود را عرضه می‌کنند
وی افزود: زمینه فعالیت مشارکت‌کنندگان این بخش تولیدات داخلی و خارجی انواع سیستم‌های تهویه مطبوع، سیستم‌های سرمایش و گرمایش، دیگ‌های بخار، سیستم‌های تصفیه آب، اسپلیت، چیلر، فن کوئل، سیستم‌های تابشی و تولیدات کاشی و سرامیک، شیرآلات بهداشتی، دکوراسیون داخلی، سنگ‌های تزئینی و نما ساختمان است.
موسوی افزود: همزمان با این دو نمایشگاه برای دومین سال پیاپی نمایشگاه تخصصی قهوه و صنایع وابسته در دو سالن سرو و بهار با حضور ۲۳ شرکت از سراسر نقاط کشور و نمایندگان برند‌های خارجی برگزار می‌شود.
وی اظهار کرد: حدود ۸۰ درصد از مشارکت کنندگان این بخش نمایشگاه از استان فارس و مابقی از تهران، اصفهان و اهواز هستند که به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات خود از جمله صنایع قهوه ساز و وابسته به محصول قهوه، انواع قهوه و مشتقات آن، انواع بسته بندی و ماشین آلات مربوطه به این محصول می‌پردازند.
مدیر عامل نمایشگاه بین المللی فارس گفت: همچنین بیش از ۹ همایش و کارگاه آموزشی در زمینه‌های مختلف با برترین اساتید ملی و بین المللی در طول روز‌های برگزاری این نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان، کارشناسان، متخصصان و عموم بازدیدکنندگان برای بازدید از این نمایشگاه تا جمعه ۲۵ آبان همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید:

محمد مهدی قاسمی:فارس رتبه دوم صنایع تبدیلی تکمیلی کشور را دارد
نمایشگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری در شیراز افتتاح شد

ثبت دیدگاه