• 21 / بهمن 1402 / 23:12
  • شناسه خبر : 133961

استفاده از اتوبوس های حمل و نقل عمومی در شهر صدرا رایگان می شود

شهردار شیراز گفت: طرح حمل و نقل عمومی رایگان در شهر صدرا از ابتدای سال ۱۴۰۳ به منظور خدمت به مردم و بر اساس قوانین و مقررات بالا دستی تدوین و ارائه شده است.

استفاده از اتوبوس های حمل و نقل عمومی در شهر صدرا رایگان می شود

به گزارش اول فارس، مجتبی پارسایی  با اعلام این خبر گفت: به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه پر فروغ فجر و کسب رضایتمندی شهروندان شهرصدرا و تشویق به استفاده از حمل و نقل عمومی، این ناوگان در شهر صدرا رایگان خواهد شد.

شهردار صدرا ضمن تشکر از حسن نیت اعضای شورای اسلامی این شهر در خصوص قبول پیشنهاد این نهاد خدمات‌رسان در راستای ارائه خدمات به شهروندان مبنی بر رایگان کردن هزینه حمل و نقل عمومی در شهر صدرا اظهار کرد: طرح حمل و نقل عمومی رایگان در شهر صدرا از ابتدای سال ۱۴۰۳ به منظور خدمت به مردم و براساس قوانین و مقررات بالا دستی تدوین و ارائه شده است.

وی با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی نیز به صورت حداکثری در جلسه برگزار شده این طرح را به تصویب رساندند، بیان کرد: ارائه خدمات رسانی با کیفیت و کسب رضایتمندی شهروندان سر لوحه مدیریت شهری در شهر جدید صدرا است

پارسایی یادآور شد: روحیه همدلی اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری صدرا زمینه ساز خدمات با کیفیت و کمیت بهتر به شهروندان این شهر شده است، عاملی که منجر به پاسخگویی به نیازهای شهروندان نیز می‌شود.

شهردار صدرا تاکید کرد: در همین راستا با نگاه خدمت به مردم، هزینه حمل و نقل عمومی در شهر صدرا رایگان شده است.

وی تأکید کرد: آرامش روانی، حفظ کرامت و آسایش شهروندان شهر صدرا خط قرمز شهرداری است و در این مسیر با ریل‌گذاری شورای اسلامی شهر اقدام به فعالیت برای شهروندان و توسعه شهر می‌کند.

مطالب مرتبط

آب و فاضلاب شیراز : مشکل آب شهر صدرا را قطعی حل کردیم !

وعده جدید شهردار صدرا برای جمع‌آوری سگ‌های ولگرد / ببینیم عملی می شود!

ببینید| درمانگاه بزرگ سعدی در شهر جدید صدرا راه اندازی شد

نظرات

  • آتل متل،توتوله

    تاریخ : ۲۲ - بهمن - ۱۴۰۲

    عالی،بنظرم این طرح باید در محدوده مرکزی بافت تاریخی شیراز هم اجرا شود، جایی در محدوده خ کریمخان و لطفعلی خان زند، بسیار موثر است با ناوگانی مجزا و به روز، اول فارس لطفا در صورت امکان و پس از بازدید میدانی گزارشی در خصوص تخریبهای گسترده ای که شامل حال گورستان دارالسلام شده تهیه کنید، خصوصا جنوب گورستان محدوده پایانه اتوبوس احمدی شمالی که ظاهرا توسط … انجام شده و طبق گفته نگهبانان تخریب در حدی بوده که بقایای مردگان پراکنده شده بوده، جایی که برخی از گورها کمتر از ۵۰ سال عمر دارند و بازماندگان را متاثر نموده،سپاس