چاپ کد خبر: 52027
6 اردیبهشت 1400

اضافه شدن حذف شدن خودکار پیام‌ها در چت واتس اپ

نسخه دسکتاپ واتساپ

به گزارش اول فارس، به نقل از فون آرنا، سرویس پیام رسان واتساپ در حال حاضر به کاربران امکان می‌دهد پیام‌های خود را طوری ارسال کنند که ۷ روز پس از ارسال به طور خودکار حذف شوند. گزارش‌ها حاکی از آن است که این پلتفرم ممکن است به زودی این عملکرد را گسترش دهد.

به نظر می‌رسد واتساپ گزینه جدیدی را آزمایش می‌کند که باعث می‌شود پیام‌ها ۲۴ ساعت پس از ارسال به طور خودکار ناپدید شوند. این ویژگی حدوداً یک ماه است که در حال توسعه بوده و شواهد نشان می‌دهند این ویژگی در آیفون آزمایش شده و  به احتمال زیاد برای کاربران اندروید نیز اعمال می‌شود. البته هنوز معلوم نیست چه زمانی نسخه جدید در دسترس خواهد بود.

ویژگی خود تخریبی پیام ها در پیام رسان واتساپ

محتوای زودگذر توسط اسنپ چت رواج پیدا کرد و رقبای واتساپ مثل سیگنال و تلگرام هم به کاربران اجازه می‌دهند پیام‌های خود تخریبی ارسال کنند.

13867334 873

واتساپ سال گذشته که در ابتدا این ویژگی را راه اندازی کرد، گفت که این کار با هفت روز شروع می‌شود و اعمال این تنظیمات روی مکالمه‌ها دائمی نیستند تا آنچه که در موردش چت می‌کنید را فراموش نکنید. این نشان می‌دهد که واتساپ برنامه‌هایی را برای ارائه گزینه‌های بیشتر، از قبل داشته است.

بیشتر بخوانید:

احتمالاً گزینه جدید به گزینه ۷ روزه موجود اضافه خواهد شد و به همان روال کار خواهد کرد؛ پست‌ها در چت، از جمله عکس‌ها و فیلم‌ها، پس از یک دوره از پیش تعیین شده حذف می‌شوند و مدیران گروه قادر به روشن یا خاموش کردن پیام‌های ناپدید شده در گپ‌های گروهی هستند. البته هنوز هیچ راهی برای جلوگیری از گرفتن اسکرین شات و کپی از طرف مقابل ، وجود ندارد ، بنابراین باید مراقب باشید.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار