چاپ      کد خبر: 146230
24 خرداد 1403

اعتراف قاتل شیشه ای به قتل مرد ۴۶ ساله در زرین دشت فارس

فرمانده انتظامی شهرستان زرین دشت گفت: فردی که پس از مصرف شیشه مردی را به قتل رسانده بود دستگیر و روانه دادسرا شد.


به گزارش اول فارس ، سرهنگ “حمیدرضا صالحی فرد” بیان کرد: در بامداد بیست و یکم خرداد ماه سال جاری در پی وقوع یک فقره قتل در یکی از محله های شهرستان زرین دشت، بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس در بررسی های اولیه و تحقیق از شاهدان عینی مطلع شدند که فردی ناشناس در نیمه های شب با ورود به منزل مردی ۴۶ساله به دلیل نامعلوم با وی به شدت درگیر و وی را به قتل می رساند.
فرمانده انتظامی زرین دشت ادامه داد: فرزند ۱۷ ساله مقتول که در خانه حضور داشته به صحنه درگیری نزدیک که ناگهان قاتل نیز وی را مجروح و سریعا از محل حادثه متواری می شود.
سرهنگ “صالحی فرد” تصریح کرد: کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه قاتل را شناسایی و در یک عملیات منسجم وی را دستگیر کنند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: قاتل در بازجویی اولیه اقرار کرد پس از مصرف مواد مخدر از نوع شیشه به قصد سرقت وارد منزل مذکور شدم که ناگهان مقتول و فرزندش از خواب بیدار که به دلیل ترس از دستگیری وی را با ضربات چاقو به قتل و پسرش را نیز مجروح کردم.
وی با اشاره به اینکه قاتل ۳۲ ساله برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، از خانواده ها خواست درباره اعتیاد و مواد اعتیاد آور و اثرات سوء ناشی از آن اطلاعات کافی کسب کنند و مهارت های تربیتی خود را افزایش دهند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار