• 09 / اسفند 1401 / 0:24
  • شناسه خبر : 105295

اعلام آمادگی۶۰مجتمع بین راهی و ۵۲ راهدارخانه برای خدمات دهی به مسافران نوروزی در استان فارس

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس از آمادگی مجتمع های بین راهی و راهدارخانه ها برای سفرهای نوروز ۱۴۰۲ خبر داد.


به گزارش اول فارس ،  روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس ، محسن عمادی در حاشیه بازدید از مجتمع های بین راهی و راهدارخانه های فارس اظهار داشت: برای سفرهای نوروزی ۵۲ راهدارخانه و ۶۰ مجتمع خدمات رفاهی بین راهی فارس آماده می‌شوند تا خدمات مناسبی را به کاربران جاده ای و مسافران نوروزی ارایه دهند.
وی اضافه کرد: راهدارخانه های استان فارس که عمدتا در محورهای اصلی واقع شده اند نقش مؤثری در ارتقا ایمنی و کنترل و هدایت ترافیک این محورها ایفا می‌کنند که در ایام نوروزی برای استقرار خصوصا در شرایط اضطراری آماده می شوند.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس افزود: اقدامات لازم برای آماده سازی مجتمع های بین راهی و راهدارخانه ها در دست انجام است و به زودی این اماکن آماده استقبال از مسافران نوروزی می‌شوند.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس با اشاره به اینکه استان فارس با دارا بودن بیشترین میزان راه همسنگ در کشور رتبه اول بیشترین طول راه ها را دارد گفت : استان فارس دارای بیشترین تعداد مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در کشور می باشد و در همین راستا نیز ۶۰ مجتمع خدمات رفاهی بین راهی استان علاوه بر آمادگی لازم برای استقبال از مسافران نوروزی در ارتقای ایمنی جاده‌های استان و رضایتمندی مسافران نیز نقش بسزایی ایفا خواهند کرد.
عمادی در پایان گفت : کمیته نظارت بر مجتمع های بین راهی در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فعال شده که تا پایان طرح نوروز ۱۴۰۲ به صورت مستمر از این مجتمع ها بازدید بعمل می آورند.

بیشتر بخوانید:

نقره داغ شدن یک شرکت حمل و نقل مسافر در پایانه کاراندیش شیراز
وضعیت تردد خودروها در جاده های استان فارس‌/ مرودشت – شیراز پر ترددترین
راز هولناک جسد زن ۵۲ ساله در قعر یک چاه در استان فارس

ثبت دیدگاه

  • باهر

    تاریخ : ۹ - اسفند - ۱۴۰۱

    احداث مجتمع های بین راهی خیلی کار ارزنده ای هستند ولی باید جایی هم برای استراحت و خواب رانندگان و مسافران نوروزی و غیره داشته باشند.در این شرایط اقتصادی مصیبت زا مردم درآمد کافی ندارند که بتوانند به هتل یاحتی مسافرخانه بروندو همین خستگی و خواب آلودگی شدید و اجباری باعث تصادفات مرگ بار می گردد.