• 16 / اردیبهشت 1402 / 14:40
  • شناسه خبر : 110911

اعلام تخفیف ۳۰ درصدی در پرداخت عوارض ساختمانی شهرداری شیراز تا ۲۸ اردیبهشت‌ماه

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز از تخفیف ۳۰ درصدی عوارض ساختمانی، صنفی و بهای خدمات شهرداری شیراز تا ۲۸ اردیبهشت‌ماه خبر داد.

اعلام تخفیف 30 درصدی در پرداخت عوارض ساختمانی شهرداری شیراز تا ۲۸ اردیبهشت‌ماه
به گزارش اول فارس ، حمیدرضا اسماعیلی گفت: شهروندان می‌توانند از تخفیف ۳۰ درصدی عوارض ساختمانی، صنفی و بهای خدمات اعلام‌شده، استفاده و هرچه سریع‌تر نسبت به تعیین تکلیف پرونده ملک خود اقدام کنند.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز از مصوبه جدید شورای اسلامی شهر درخصوص کاهش عوارض (ساختمانی، صنفی) و بهای خدمات شهرداری شیراز به‌صورت پلکانی تا پایان سال خبر داد.

وی افزود: این اقدام با توجه به مصوبه جدید شورای اسلامی شهر و در راستای کمک به شهروندان در قسمت‌های ساختمانی، صنفی و بهای خدمات انجام می‌شود.
به گفته اسماعیلی، شهروندان برای اطلاع از موارد مشمول تخفیف می‌توانند به سایت shiraz.ir مراجعه و از جزئیات مصوبه مطلع شوند.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز افزود: شهروندانی که نسبت به پرداخت عوارض نوسازی ملک خود اقدام نکرده‌اند، تا ۲۸ اردیبهشت‌ماه برای پرداخت عوارض ملک‌شان به مناطق یازده‌گانه شهرداری یا سایت eshahr.shiraz.ir و یا اپلیکیشن «سرو» مراجعه و عوارض نوسازی خود را با توجه به قانون ابلاغی وزارت کشور که تا ۲۸ مردادماه ۱۴۰۲ اعتبار دارد، پرداخت کنند و مشمول بخشودگی جرائم سنوات قبل شوند.

بیشتر بخوانید:

واکنش استانداری به «تامین وثیقه بازداشتی های شورای شهر و شهرداری شیراز » توسط استاندار فارس
بازداشت «دو عضو کنونی شورای شهر و معاون سابق شهردار» شیراز توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج)
رئیس شورای شهر شیراز : درآمد کردن شهرداری خوب است اما از راه پاک و حلال /سربازان گمنام امام زمان به کمک بیایند 

ثبت دیدگاه