چاپ      کد خبر: 146678
28 خرداد 1403

اعلام حمایت حزب «نسل نو» از کاندیداتوری محمدباقر قالیباف

اعلام حمایت حزب «نسل نو» از کاندیداتوری محمدباقر قالیباف

حزب نسل نو ، بنابر وظیفه خود به‌عنوان یک حزب سیاسی، لازم و ضروری می‌داند حمایت کامل خود را از جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف برای برعهده گرفتن امانت سنگین ریاست قوه مجریه اعلام نماید.
به گزارش اول فارس ، یک تشکل سیاسی اصولگرا با انتشار بیانیه‌ای از کاندیداتوری محمدباقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.

در بیانیه حزب نسل نو آمده است:

«با مرجع قراردادن فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه کارآمدی و کارنامه نامزدهای محترم در این حوزه، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، قانون برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی و بعد از بررسی کارنامه و توانمندی‌های نامزدهای محترم و دریافت نظرات اعضا از سراسر کشور به این جمع‌بندی رسیدیم که جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف مناسب‌ترین گزینه برای سکانداری دستگاه اجرایی کشور است.
حزب نسل نو، بنابر وظیفه خود به‌عنوان یک حزب سیاسی، لازم و ضروری می‌داند حمایت کامل خود را از جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف برای برعهده گرفتن امانت سنگین ریاست قوه مجریه اعلام نماید. بر این اساس، ستادهای نسل نو در سراسر کشور، فعالیت خود را در راستای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و حمایت از آقای دکتر قالیباف آغاز می‌نماید.» منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

باهر پنجشنبه , ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۵

در تمام کشورهای پیشرفته دنیا که صاحب آزادیهای مدنی و احزاب هستند چند حزب وجود دارد ولی در ایران سیصد تا چهارصد حزب وجود دارد و هر گروه تارانده و مارانده ای برای خودش حزب درست کرده است که مایه تمسخر جهان می باشد و کم مانده که حتی خانواده خود هم بعنوان حزب معرفی کنند و در هنگام انتخابات هم صدها حزب مثل قارچ در زباله دانی می روید و از اسامی مقدس و پر زرق و برق هم استفاده می کنند و بعداز انتخابات هم خود بخود نابود میشوند.

م.صفری دوشنبه , ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۳

قالی باف در مدت چند سال رئیس مجلس بودن چه گلی به سر مردم زد به غیر گرانی کالاهای اساسی

آخرین اخبار