• 28 / تیر 1402 / 8:42
  • شناسه خبر : 116777

شیرازی ها کی میتونن سوار مترو خط فلکه گاز تا کُلبه سعدی بشن؟

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) گفت: براساس گزارش‌های ارائه شده و زمان‌بندی که برای اتمام این پروژه تعیین شده، تلاش خواهیم کرد تا خط ۲ زودتر از موعد زمان‌بندی اعلام شده به پایان برسد.


به گزارش اول فارس از شیراز، سردار عبدالرضا عابد از خط ۲ مترو بازدید و در جریان آخرین روند این پروژه کلان شهری قرار گرفت و اظهار داشت: براساس گزارش‌های ارائه شده و زمان‌بندی که برای اتمام این پروژه تعیین شده، تلاش خواهیم کرد تا خط ۲ زودتر از موعد زمان‌بندی اعلام شده به پایان برسد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) افزود: باتوجه به پیشرفت و سرعت اجرایی که پروژه خط ۲ قطار شهری شیراز دارد، انتظار می‌رود تا پایان سال جاری فاز یک این خط به بهره‌برداری کامل برسد.

وی با بیان اینکه تنها احداث و بهره‌برداری از خط مترو برعهده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) است، خواستار اقدام مسئولین استانی در راستای تأمین واگن و اقدامات لازم شد.

شهردار شیراز نیز در این بازدید اظهار داشت: با حضور فرمانده قرارگاه خاتم‌الأنبیا (ص) از سه پروژه مهم طرف قرارداد شهرداری با قرارگاه بازدید شد.

محمدحسن اسدی با اشاره به بازدید صورت گرفته از خط ۲ مترو ایستگاه دولت عنوان کرد: براساس برنامه زمان‌بندی و از پیش تعیین شده و قول مساعد سردار عابد، تا دهه فجر سال جاری عملیات روسازی خط غربی و ایستگاه‌های نیمه تمام فاز یک خط ۲ مترو به پایان خواهد رسید.

وی بیان کرد: براساس قول داده شده در تابستان ۱۴۰۴ عملیات ریلی ادامه مسیر خط ۲ مترو از میدان آزادی(فلکه گاز) تا کلبه سعدی به پایان خواهد رسید و با بهره‌برداری از آن، مسافرگیری این خط آغاز می‌شود.

تعمیرگاهی در شیراز که کاتالیزور خودروها را می دزدید فقط جریمه شد !

با عضویت در  کانالها زیر از اخبار اول فارس آگاه شوید

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

در کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

 کانال بله

مطالب مرتبط

قتل هولناک یک جوان در بلوار «نارنجستان» شیراز پس از قلدربازی ۶ جوان

جزئیات عملیات غافلگیرانه پلیس برای دستگیری قاتل دختر ۵ ساله شیرازی

درمان رتینوپاتی نارسی از نابینایی ۲۸۰ نوزاد در فارس پیشگیری کرد

نظرات

  • ناشناس

    تاریخ : ۲۸ - تیر - ۱۴۰۲

    بابا چقدر زود ترابخدا عجله نکنید!حالو بزارین باشه!!