افزایش باورنکردنی آمار جانباختگان کرونا در استان فارس

وضعیت بیماری کرونا در استان فارس
آخرین گزارش های مربوط به کروناویروس در استان فارس طی ۲۴ ساعت  گذشته توسط دانشگاه علوم پزشکی شیراز  اعلام شد.

به گزارش اول فارس، بر اساس آخرین آمار مربوط به کروناویروس استان فارس تا امروز پانزدهم آبان حاکی از افزایش آمار نمونه گیری های مربوط به شناسایی این بیماری به ۳۸۸ هزار و ۶۲ مورد از ابتدای شیوع بیماری کووید۱۹ در استان فارس می باشد.

این گزارش  بیماران مثبت قطعی شناسایی شده از ابتدای شیوع تاکنون را ۹۷ هزار و ۱۶۶ مورد که از این تعداد تاکنون ۸۲ هزار و ۴۰۲ نفر با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شده و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند را بیان کرده است.

همچنین تعداد افراد بستری ۱۶۲۱بیمار مشکوک و یا دارای علامت کروناویروس در بیمارستان های  مختلف استان بوده که از این تعداد ۲۲۶ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش های ICU تحت مراقبت های ویژه قرار دارند و خدمات درمانی دریافت می کنند.

آمار بی سابقه ترین مرگ ناشی از کرونا در فارس از آغاز شیوع کرونا در ۲۴ ساعت گذشته

گزارش دانشگاه علوم پزشکی شیراز حاکی از جان باختن ۴۱ شهروند استان فارس  در اثر ابتلا به این بیماری طی روز گذشته بوده که با افزوده شدن بی سابقه ترین آمار این افراد از آغاز شیوع کرونا تا کنون، مجموع جانباختگان از ابتدای شیوع کرونا ویروس به هزار و ۵۷۵ نفر در استان فارس رسیده است.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز حضور در میهمانی و تجمعات و رعایت نکردن توصیه های بهداشتی را موجب روند افزایشی این بیماری دانست و از مردم خواست تا با رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک از خانه تا خانه، شستشو و ضدعفونی کردن مرتب دست ها و رعایت فاصله فیزیکی از دیگران را نیز جدی بگیرند.

عضو گروه اول فارس در واتساپ شوید

%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%BE

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار