چاپ کد خبر: 33876
18 مرداد 1399

افشای جزئیات قتل حبیب داوود و دخترش در تهران

جزئیات قتل گلستان یکم/ ۴ تیر شلیک شده است

 به گزارش اول فارس،یک مقام آگاه در پلیس جزئیات قتل شب گذشته در گلستان یکم تهران را تشریح کرد و گفت: در این حادثه ۵ تیر شلیک شده است.

یک مقام آگاه در پلیس پیشگیری پایتخت با ارائه جزئیاتی از حادثه قتل شب گذشته در خیابان گلستان یکم تهران اظهار کرد: بر اساس گفته شاهدان عینی گویا مقتول ۵۸ ساله به نام حبیب داوود استاد تاریخ بوده است و همراه دخترش مریم داوود ۲۷ ساله در خودرو ال ۹۰ سفید در حال حرکت بودند.

وی افزود: شیوه قتل و یا ترور این افراد به این صورت بوده که از سمت راننده ۴ تیر شلیک شده و شلیک پنجم هم به یک ماشین دیگر که در حال عبور بوده اصابت می‌کند.

وی در پایان گفت: به دلیل اینکه کوچه از یک طرف راه برای ماشین دارد و از طرف دیگر فقط عابر پیاده و یا موتورسوار می‌تواند حرکت کند فرد موتورسوار از طرف پیاده رو شلیک کرده و با موتور فرار کرده است.

 این حادثه در حادثه ۲۱ شب گذشته در حوالی گلستان یکم در خیابان پاسداران تهران رخ داده است که تحقیقات در این باره ادامه دارد و اخبار تکمیلی مجدد اعلام می‌شود.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس یکشنبه , ۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۴:۳۵

آیا این واقعیت دارد که همسر اسامه بن لادن و پدرش جای این معلم تاریخ و دخترش بوده باشند؟ و به دست یک گروه اسرائیلی کشته شده باشند؟

آخرین اخبار