• 09 / مرداد 1402 / 15:25
  • شناسه خبر : 117471

افشای راز خونین مرد افغانی که اموال زن جوان شیرازی را دزدیده بود

سرهنگ کاووس حبیبی از دستگیری فرد سارق که در سال های قبل قتلی را مرتکب شده بود خبر داد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ کاووس حبیبی در تشریح این خبر بیان کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت طلاجات ، ساعت، گوشی موبایل و وجه نقد از زن جوان در شیراز و متواری شدن سارق به سمت نی‌ریز، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز و موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی سارق رادر حالی که با اسم مستعار در یک سنگ‌بری مشغول کار بود را شناسایی و وی را طی یک عملیات غافلگیرانه پلیسی دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان ادامه داد: کارآگاهان در تحقیقات تکمیلی مطلع شدند که متهم (اتباع بیگانه) در سال ۸۸ فردی با هویت معلوم را در این شهرستان با ضربات چاقو به قتل رسانده و از کشور خارج شده و پس از حدود ۱۴ سال دوباره به ایران برگشته است.

سرهنگ حبیبی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم مقداری اموال مسروقه شامل طلاجات، ساعت، مدارک شناسایی، گوشی موبایل و … کشف شد، گفت: برابر نظر کارشناسان ارزش اموال مسروقه ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه قاتل پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده افراد و موارد مشکوک سریعا با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰تماس حاصل نمایند.

یک مشاور املاک حرفه‌ای در شیراز که به دنبالش هستید

بیشتر بخوانید:

جزئیات قتل جوان ۲۱ ساله در تفرجگاه سد آبی کوار از زبان فرمانده انتظامی
دستگیری ۳ تن از عوامل قتل فجیع یک راننده کامیون در جنوب فارس
کشته شدن زن شیرازی در فرهنگ شهر که فکرش را هم نمی کرد+عکس

ثبت دیدگاه

  • علی

    تاریخ : ۲۱ - مرداد - ۱۴۰۲

    به ۳ بار اعدام محکوم بشه اونم در وسط شهر