اقدام غیر اخلاقی مرد همسایه علیه آمبولانس اورژانس در شیراز

اقدام غیر اخلاقی مرد همسایه علیه آمبولانس اورژانس در شیراز

رئیس مرکز اورژانس فارس گفت: یک شهروند در شهر شیراز در اقدامی غیر اخلاقی عمدا اقدام به پنچر کردن چرخ‌های آمبولانس اورژانس ۱۱۵ کرد. به گزارش اول فارس، محمدجواد مرادیان گفت: در ساعت ۲۰:۳۸ گزارش تنگی نفس خانمی ۴۸ ساله در خیابان ۲۰ متری امام خمینی در مرکز پیام اورژانس فارس ثبت شد و بلافاصله […]

رئیس مرکز اورژانس فارس گفت: یک شهروند در شهر شیراز در اقدامی غیر اخلاقی عمدا اقدام به پنچر کردن چرخ‌های آمبولانس اورژانس ۱۱۵ کرد.

به گزارش اول فارس، محمدجواد مرادیان گفت: در ساعت ۲۰:۳۸ گزارش تنگی نفس خانمی ۴۸ ساله در خیابان ۲۰ متری امام خمینی در مرکز پیام اورژانس فارس ثبت شد و بلافاصله نزدیک‌ترین تیم امدادی اورژانس به محل اعزام شد.

رییس اورژانس فارس گفت: بدلیل وخامت حال بیمار تیم امدادی به محض رسیدن به محل آمبولانس را پارک کرده و سریعا بر بالین بیمار حاضر شدند.

مرادیان همچنین گفت: پس از اقدامات درمانی تیم امدادی اورژانس مشکل تنفسی بیمار برطرف شد.

رییس اورژانس فارس گفت: پس از خاتمه این ماموریت حادثه‌ای با فوریت بالا در همان محدوده گزارش شد و ماموریت به آمبولانس محول شد، ولی پس از بیرون آمدن از ساختمان متوجه شدند چرخ‌های آمبولانس توسط همسایه عصبانی پنچر شده است و ماموریت به آمبولانسی دیگر از مسیری دورتر محول شد.

مرادیان با اشاره به فرسوده بودن بخشی ناوگان عملیاتی اورژانس، گفت: ناوگان عملیاتی اورژانس فرسوده است و این دسته اقدامات باعث اختلال شدید در خدمت ارایه شده توسط اورژانس ۱۱۵ می‌شود و هر اقدامی که باعث بوجود آمدن اختلالی در امر خدمت رسانی به مردم شود قاطعانه برخورد خواهد شد.

رییس اورژانس فارس گفت: پس از حضور عوامل پلیس در محل فرد خاطی شناسایی و به کلانتری جهت ادامه روند قانونی منتقل شد.

مطالب مرتبط

اعلام محدودیت های «تکراری» استانداری برای سیل اتباع افغانستانی در استان فارس(+ویدئو)

اطلاعیه محدودیت ترافیکی یکماهه در مسیر غرب به شرق بلوار چمران شیراز

مرگ ۵ نفر بر اثر بیماری هاری در شیراز

نظرات

  • مهدی

    تاریخ : ۳۰ - بهمن - ۱۴۰۰

    بی فرهنگ وبی شخصیت تشریف داشته.