چاپ کد خبر: 122338
7 مهر 1402

انفجار در مجتمع مسکونی ۸ طبقه در شرق شیراز [+جزئیات و تصاویر]

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز گفت: ساختمان مسکونی هشت طبقه در شیراز بر اثر نشت گاز دچار انفجار و تخلیه شد.

به گزارش اول فارس ، هادی عیدی پور با اعلام این خبر افزود: کلیپی در فضای مجازی منتشر شده که این رخداد به دلیل نشت گاز شهری و در پی آن انفجار درون مجتمع مسکونی رخ داده است.

وی ادامه داد: پنجشنبه ۶ مهرماه ۱۴۰۲ موضوع نشت گاز شهری که منجر به انفجار درون مجتمع مسکونی در بلوار فضیلت، مجتمع فرهنگیان شده بود به سامانه آتش نشانی اطلاع داده شد.

عیدی پور گفت: سازمان آتش نشانی، مدیریت بحران استانداری و شهرداری، فرمانداری شیراز، دادستانی، شهرداری منطقه ۱۱، سازمان مدیریت پسماند، نیروی انتظامی، هلال احمر و اورژانس در این محل حاضر شدند و آتش نشانان و تجهیزات ایستگاههای آتش نشانی ۳،۷،۹،۱۰،۱۲ سریعا به محل اعزام و تیم تجسس نیز در صحنه حاضر شد.

وی اظهار کرد: در پی حضور آتش نشانان در محل مشخص شد که انفجار و آتش سوزی طبقه دوم واحد آپارتمانی هشت طبقه در اثر نشت گاز رخ داده که این وضعیت منجر به تخریب کامل سه واحد آپارتمانی از مجتمع مسکونی و وارد شدن خسارت به طبقات فوقانی و اکثر واحدهای مجتمع شده است.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز گفت: آتش سوزی این محل سریعا کنترل و مهار شد همچنین تعداد چهار نفر مصدوم از زیر آوار خارج و تحویل اورژانس داده شدند.

وی افزود: در ادامه و در اثر انفجار، سازه مجتمع مذکور در حال حاضر ناایمن تشخیص داده و کل مجتمع به صورت کامل تخیله و ساکنین در کمپ باغ جنت شیراز اسکان موقت و اضطراری داده شدند.

عیدی پور با بیان اینکه جلسه مدیریت بحران در محل مجتمع تشکیل و تصمیمات لازم اتخاد شده، گفت: علت دقیق حادثه در دست بررسی است.

انفجار شیراز مجتمع فرهنگیان

 

 

نظر بدهید

عکس دیده نشده ارگ حسین آباد شیراز در دوران قاجار

۸ راز مهم برای رشد بهتر و سریع‌تر درختان بونسا مناسب آپارتمان

کانال اخبار فوری و بدون سانسور ، کانال اخبار فارسی ، خبر فوری خبر حوادث

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

 کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

کانال بله

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار