• 05 / بهمن 1399 / 19:50
  • شناسه خبر : 43578

اول فارس TV|جان باختن ۳۱۱۱ نفر بر اثر کرونا در استان فارس

به گزارش گروه سلامت اول فارس از شیراز، دکتر «اورنگ ایلامی» با اعلام آخرین وضعیت کروناویروس در فارس، از بررسی ۵۹۸ هزار و ۶۱ آزمایش در آزمایشگاه های تشخیصی استان از ابتدای شیوع بیماری کووید۱۹ خبر داد و افزود: تاکنون ابتلای قطعی ۱۶۷ هزار و ۴۲۲ بیمار به کروناویروس در فارس به اثبات رسیده است. 

او با ابراز تاسف جان باختن ۳ هم استانی در ۲۴ ساعت گذشته اعلام کرد: جمع جانباختگان بیماری کووید۱۹ در فارس از ابتدای شیوع تا امروز به سه هزار و ۱۱۱ نفر رسیده است.

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز اضافه کرد: تاکنون ۱۶۱ هزار و ۷۸۶ بیمار کووید۱۹ معادل ۹۷ درصد بیماران با بهبودی کامل از بیمارستان ها مرخص یا از ایزوله خانگی خانگی خارج شده اند.

دکتر اورنگ ایلامی ادامه داد: امروز و بر اساس آخرین آمارها، ۵۳۷ بیمار مثبت و دارای علامت در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۱۰۷ بیمار به دلیل وخامت شرایط در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های استان، خدمات درمانی دریافت می کنند.

از تمام مردم فارس به ویژه ساکنان مناطق گرمسیری استان که به دلیل شرایط هوایی مناسب تر خواست از حضور در تجمعات و دورهمی های خانوادگی پرهیز و همچنان پروتکل های بهداشتی را با دقت و حساسیت بیشتری رعایت کنند.

عضو گروه تلگرام اول فارس شوید

عضو گروه واتساپ اول فارس شوید

مطالب مرتبط

قتل هولناک یک جوان در بلوار «نارنجستان» شیراز پس از قلدربازی ۶ جوان

جزئیات عملیات غافلگیرانه پلیس برای دستگیری قاتل دختر ۵ ساله شیرازی

درمان رتینوپاتی نارسی از نابینایی ۲۸۰ نوزاد در فارس پیشگیری کرد

نظرات