چاپ کد خبر: 140546
29 فروردین 1403

ایران خودرو تکلیف مشتریان و قیمت جدید پژو پارس را اعلام کرد

ایران خودرو در سال جاری اولین مجوز افزایش قیمت را اخذ کرده که بر همین اساس قیمت جدید پژوپارس ۴۴۵ میلیون و ۷۴۲ هزار و ۳۰۰ تومان تعیین شده است.

ایران خودرو تکلیف مشتریان و قیمت جدید پژو پارس را اعلام کرد

اول فارس| خودرو و حمل و نقل :  با صدور بخشنامه جدید ایران خودرو برای متقاضیان اولویت زمستان پژو پارس، قیمت جدید این محصول اعلام شده و متقاضیان می‌توانند نسبت به تکمیل فرآیند خرید اقدام کنند.

سرانجام پس از مدت ها تکلیف بسیاری از مشتریان پژو پارس که اولویت زمستان را برای خرید پژو پارس در سامانه یکپارچه را داشتند مشخص شد. در بخشنامه جدید صادر شده توسط ایران خودرو، قیمت جدید پژو پارس XU۷P اعلام شده است. پژو پارس در فروش های جدید ۴۴۵ میلیون و ۷۴۲ هزار  و ۳۰۰ تومان قیمت دارد و موعد تحویل در بخشنامه‌های صادر شده ۶۰ روزه اعلام شده است.

گفتنی است قیمت این خودرو در فروش‌های قبلی ۲۹۴ میلیون تومان بوده است. در سال جاری این اولین محصول ایران خودرو است که مجوز افزایش قیمت گرفته و به نظر می‌رسد برای باقی محصولات خودروسازان نیز این اتفاق خواهد افتاد.

البته این را هم در نظر داشته باشید که حتی با قیمت جدید هم اختلاف قیمت این خودرو با بازار آزاد بسیار بالا است.

در چند ماه گذشته مقرر شده بود که سورن پلاس XU۷  به عنوان جایگزین پارس به مشتریان تحویل داده شود، اما در نهایت استاندارد با ادامه تولید پژو پارس موافقت کرد.

 

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار