ایست قلبی مامور نیروی انتظامی بویراحمد پس از دستگیری فرد سابقه دار

ایست قلبی مامور نیروی انتظامی بویراحمد پس از دستگیری فرد سابقه دار

جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد، از فوت  یکی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان بویراحمد  حین انجام مامویت خبر داد. اول فارس| حوادث : سرهنگ “کیقباد مصطفایی” گفت: در ساعت ۵۵ : ۰۸ صبح روز یکشنبه، هشتم دی ماه ۹۸ در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و دستگیری مجرمان سابقه دار، […]

جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد، از فوت  یکی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان بویراحمد  حین انجام مامویت خبر داد.

اول فارس| حوادث : سرهنگ “کیقباد مصطفایی” گفت: در ساعت ۵۵ : ۰۸ صبح روز یکشنبه، هشتم دی ماه ۹۸ در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و دستگیری مجرمان سابقه دار، استوار دوم مرحوم حمید توحیدی از پرسنل زحمت کش و پرتلاش کلانتری ۱۳ شهر یاسوج، حین اجرای ماموریت، متاسفانه دچار ایست قلبی شد. 
وی افزود: حین گشت زنی ماموران  کلانتری ۱۳ در محدوده شهر مادوان، فرد متهمی با مشاهده ماموران بصورت پیاده اقدام به فرار کرد که این مامور وظیفه شناس، پس از طی مسافت حدودا ۵۰ متری، این فرد سابقه دار را دستگیر که در حین انتقال و دلالت به خودروی گشت، دچار ایست قلبی می شود. 

این مقام انتظامی در کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با حضور به موقع عوامل اورژانس در محل و انجام معاینات اولیه، علایم حیاتی مشاهده نشد و عملیات CPR (احیا قلبی، ریوی) نیز نتیجه ای در بر نداشته که مجددا با انتقال مامور نیروی انتظامی در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج، تلاش کادر درمانی مثمر ثمر واقع نشد و استوار دوم حمید توحیدی، دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.گفتنی است که مرحوم استوار دوم حمید توحیدی، متولد سال ۱۳۷۰ بوده و یک فرزند چهار ساله نیز داشت.

مطالب مرتبط

از مامور دلاور نیروی انتظامی شیراز تقدیر شد

جزئیات حمله افراد ناشناس به مدیرکل تعزیرات کهگیلویه و بویراحمد

جزئیات قتل ۵ عضو یک خانواده در یکی از روستاهای یاسوج

نظرات