چاپ کد خبر: 42926
26 دی 1399

این تست روانشناسی بزرگترین خواسته‌ شما را مشخص می‌کند

اول فارس| گروه خانواده : گاهی اوقات در این دنیا آرزو‌هایی داریم که در ضمیر ناخودآگاه ما پنهان شده‌اند و هیچکس حتی خودمان هم نمی‌توانیم درک کنیم که چه چیزی از این دنیا می‌خواهیم، پس باید به یک فرد یا یک چیزی رجوع کنیم تا بتوانیم آن‌ها را از عمق شخصیت خودمان بیرون بکشیم و پیدا کنیم.

در ادامه یک تست روانشناسی برای شما آماده شده است که باید به تصویر نگاه کنید و بگویید که در این تصویر چه چیزی می‌بینید. آن چیزی که شما در تصویر می‌بینید، آرزوی بزرگ شما در این دنیا را مشخص خواهد کرد.

اقیانوس عمیق

آرزوی بزرگ شما شجاعت است.

شما می‌خواهید کنترل زندگی را به عهده بگیرید و طوری زندگی کنید که انگار روز آخر زندگی شما است. شما با این آگاهی زندگی می‌کنید که هر روز شما شمرده می‌شود و همین مسئله شما را به سمت ریسک‌های بزرگ زندگی سوق می‌دهد تا پاداش‌هایی برای خودتان کسب کنید.

شما از آن دسته افرادی هستید که دیگران دوست دارند از او الگوبرداری کنند، زیرا ظاهراً هیچگاه بیکار نیستید و همیشه مرز‌های زندگی خود را زیر پا می‌گذارید. شما وقت خود را صرف تجزیه و تحلیل سود یا هزینه خود نمی‌کنید و در عوض، تصمیم می‌گیرید که قلب و ذهنتان شما را راهنمایی کند.

تا زمانی که خودتان را به چالش می‌کشید، قلب شجاع شما باید شما را به خوبی هدایت کند.

رنگ

آرزوی بزرگ شما آرامش است.

لحظات ساکت و آرامی که در ذهن خود سپری می‌کنید، لحظاتی هستند که بیشتر از همه به آن‌ها علاقه دارید. سر و صدای زندگی روزمره برای شما طاقت‌فرسا است و شما را بیش از حد خسته می‌کند و آرزو دارید که آرامش و تعادل درونی و بیرونی و ارتباط عمیقی که در درون خود احساس می‌کنید، همیشه داشته باشید.

اگرچه زندگی اجتماعی خوبی دارید، اما باز هم اطمینان حاصل کنید که هرروز وقت خود را برای تجربه آرامش اختصاص دهید. شما در هر جنبه از زندگی خود به دنبال این آرامش هستید و همه به دلیل همین آرامش و صلحتان، شما را دوست دارند. بنابراین، جهان به شدت به طبع بلند شما احتیاج دارد و بهتر است این آرامش خود را از دیگران دریغ نکنید.

جو

آرزوی بزرگ شما میراث است.

شما اغلب به این فکر هستید که چه میراثی از خود در این دنیا باقی خواهید گذاشت. این نه از یک جذابیت بیمارگونه، بلکه از یک تمایل عمیق و شدید به جای گذاشتن اثر خود در این جهان ناشی می‌شود. شما اعتقاد دارید که هر یک از ما در این دنیا قدرت این را داریم که بزرگتر از خودمان باشیم و به طریقی غیرقابل تصور بر جهان پیرامون خود تأثیر بگذاریم.

شما تیزبین، بلندپرواز و سخت‌کوش هستید. در حالی که دیگران برای دیگر کار‌های خود برنامه‌ریزی می‌کنند، شما در ذهنتان به هدف بعدی خود فکر می‌کنید تا به سمت آن حرکت کنید. شما بی‌قرار هستید و همیشه می‌کوشید در ایستگاه بعدی زندگی باشید. اگر مدام به خود فشار بیاورید و هرگز تسلیم نشوید، واقعاً متوقف نخواهید شد.

گرانیت

آرزوی بزرگ شما عشق است.

میل شما برای ارتباط داشتن با دیگران بر شما حاکم است. خواه این یک رابطه عاشقانه باشد که شما به دنبال آن هستید و یا صمیمیت عمیق در خانواده یا دوستی، این همان چیزی است که انگیزه شما را حفظ می‌کند. شما روح گرم و دلسوز و روحیه پرورشی دارید که دیگران را به سمت خود می‌کشاند.

شما مردم را برای هر آنچه می‌توانند و همه شگفتی موجود در آن‌ها می‌بینید و همین دید، شما را به سمت آن‌ها می‌کشاند. تردیدی نیست که سفر زندگی شما را به هرجایی برساند، همیشه با کسانی که از شما مراقبت می‌کنند و یک عشق بزرگ که شما را در بر می‌گیرد محاصره خواهید شد.

سطح یک سنگ

آرزوی بزرگ شما امید است.

در حالی که ممکن است، بسیاری از افراد بدبین، خوش‌بینی شما را یک ساده‌لوحی بدانند، شما فهمیده‌اید که امید به آینده‌ای بهتر است که درون شما وجود دارد. شما پرشور و آرمان‌گرا هستید. شما می‌فهمید که پتانسیل‌های زیادی در اطراف ما وجود دارد و ما برای دستیابی به چیز‌های بزرگ، فقط باید از آن پتانسیل‌ها استفاده کنیم.

وقتی دیگران گرفتار مشکلات زندگی روزمره می‌شوند، شما از آن‌ها پیشی می‌گیرید و زیبایی‌هایی را که آینده به ارمغان می‌آورد، در نظر می‌گیرید. خلق و خوی درخشان شما، همه افراد اطراف خود را آلوده می‌کند، زیرا آن‌ها نیز یاد می‌گیرند که آرزو داشته باشند.

تا وقتی امید در درون شما زنده است، شما همیشه بهترین خواهید بود.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

sara شنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷

عالی

ناشناس شنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴

عالی بود کلا مطالب روانشناسی را دوست دارم ممنونم که میگزارید

مریم شنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳

منم

ناشناس شنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲

خدایی کی جو و گرانیت میبینه?

Sarina شنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱

از من بدتر???

ناشناس شنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱:۰۲

منم??????

خاطره جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

??من اصلا هیچی ندیدم
فقط یه چی ابی بود??‍♀️

ناشناس جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۸

کاملا درست بود

فاطمه جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۹

فازت چیه چی زدی

بیتا جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۱

باحال بود واقعا?

تمشک طلایی جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸

مثل همیشه عالی است

لیلا جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۷

عالی بود

لیلا جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴

کارتون مثل همیشه عالی بود

ناشناس جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴

کارتون مثل همیشه عالی بود

ناشناس جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵

سلام توخدا حرف منو گوش کنید من از هیچ جا اطلاعی ندارم یا کسی به من اططلاع نمی ده این قدرت درون من هست خوابهای من هیچ وقت دروع در نیومده وقتی کرونا تازه امده بود من خیلی ناراحت بودم موقغ خواب با خدا ی خودم حرف می زدم کفتم خدایا توی خوابم ی گیاه نشون بده تا برای کرونا باشه توی خوابم گیاهی ب نام الورا در دیوار خانه ام رشد کرده بود بیاید بااین کیاه دارو درست کنید ب خدا جواب می ده بربد تعقیق کنید تو راخدا حرف من گوش کنید این یکی از الهام خواست

دخترک روانی جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰

من اولین چیزی که دیدم اقیانوس بود واقعا درسته من همه روزای زندگیمو ی روز میدونم درست گفته بود

دخترک روانی جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹

جان چی نوشتی?

ناشناس جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹

سلام من ی دانشمند می بینم از موخ ها حیف کار نکشی شاید ی جهان رو نجات نجات بدن ولی افوس من کودکی دنبال ی بودم ولی افسوس دیگه نمی شه من کودکیم ی جیزی میخواستم کشف کنم ولی که بزرگ که شدم ی نفر دیگه کشف کرد ولی من توی کودکی این رو کشف کردم ولی اون طرف در بزرگ سالی کشف کرد خیلی ازاین موخ ها زیر خاک هستند

آخرین اخبار