• 16 / اسفند 1401 / 11:31
  • شناسه خبر : 105896

این مرد ایرانی برنده جایزه ۱۵ میلیون درهمی بیگ‌تیکت امارات شد

در نمایش زنده بیگ تیکت ابوظبی این هفته، سام حیدری ترشیزی که برای اولین بار شرکت کرده بود، برنده جایزه بزرگ شد و مبلغ ۱۵ میلیون درهم جایزه را به خانه برد.

به گزارش اول فارس ، این شهروند ایرانی-ترکیه ای که ساکن دبی است، چهار سال پیش به امارات نقل مکان کرد و در حال حاضر مدیر عامل یک شرکت داروسازی است. سام اولین بلیت خود را به صورت آنلاین خرید و از طرح -دو-دریافت-یک-رایگان در هفته اول فوریه استفاده کرده بود.

هنگامی که نمایندگان بیگ تیکت برای اولین بار سعی کردند با سام تماس بگیرند تا درباره برد بزرگش به او بگوید، به لطف سیل تماس‌های تلفنی که از دوستانش دریافت می‌کرد، خط او اشغال بود. سام که بسیار خوشحال است، می‌گوید با وجود چک کردن مداوم وب‌سایت بیگ‌تیکت در هفته گذشته به امید دیدن نام خود، هرگز انتظار نداشت که برنده شود: «از تو متشکرم بیگ‌تیکت! تو زندگی من را تغییر دادی!»

برنده جایزه دوم شب، تبعه اماراتی، سلیم البستکی، با یک میلیون درهم کنار رفت. او که در ۱۵ سال گذشته بلیت خریده است و این اولین بار است که برنده می‌شود، می‌گوید که ابتدا از طریق یک آگهی از قرعه‌کشی بیگ‌تیکت مطلع شد و خواست که شانس خود را امتحان کند. سلیم که از برد خود سپاسگزار است، می‌گوید که به خرید بلیت ادامه می‌دهد به این امید که روزی به اندازه کافی خوش‌شانس باشد که جایزه بزرگ را نیز به خانه ببرد.

قرص ضدبارداری مردانه به زودی از راه می‌رسد

مطالب مرتبط

چین دوباره ایران را سر جزایر سه‌گانه غافلگیر کرد/همسویی پکن با ابوظبی

سیل دبی نتیجه باروری ابرها بود یا تغییرات آب و هوایی؟

بیابان امارات در حال تبدیل به منطقه‌ای سر‌سبز است(+ویدئو)

نظرات