• 08 / بهمن 1402 / 21:55
  • شناسه خبر : 132879

این مرد در ساخت پلاک جعلی برای ماشین های شوتی لنگه نداشت

فرمانده انتظامی لارستان از دستگیری جاعل انواع پلاک‌های خودرو و موتورسیکلت با اقرار به نصب ۱۶۴ عدد انواع پلاک‌‎ جعلی بر روی وسایل نقلیه شوتی خبر داد.

به گزارش اول فارس، سرهنگ سیدمحمد یوسفی با اعلام این خبر به اول فارس گفت: برابر اطلاع واصله مبنی بر اینکه فردی در مغازه خود اقدام به طراحی، پلاک‌های جعلی برای موتورسیکلت و خودروهای شوتی می‌کند که رسیدگی به این موضوع بلافاصله در دستور کار مامورین انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با اقدامات فنی و تحت کنترل قرار دادن تمام تحرکات و اقدامات فرد مذکور، مشخص شد که اخبار واصله محرز و نامبرده در زمینه طراحی و نصب پلاک های جعلی بر خودروهای شوتی فعالیت گسترده دارد.

فرمانده انتظامی لارستان ادامه داد: ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضایی از واحد صنفی مربوطه بازرسی و ۴۱ عدد ورق گالوانیزه برش داده شده جهت تهیه پلاک جعلی خودرو و موتورسیکلت و ۳۷ نمونه از اعداد و ارقام آماده شده جهت نصب بر روی پلاک‌ها به همراه یک دستگاه کیس کامپیوتر که با آن اقدام به طراحی می‌کرده کشف و ضبط و به مقر انتظامی دلالت دادند.

سرهنگ یوسفی با اشاره به اینکه متهم حین ارتکاب جرم دستگیر شد، گفت: متهم در اظهارات اولیه به بزه انتصابی اقرار و کرده که تا کنون اقدام به نصب ۱۶۴ عدد انواع پلاک‌‎ جعلی بر روی موتورسیکلت و خودرو کرده‌ است.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهم به همراه پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

شهرستان لارستان، یکی از شهرستان‌های جنوبی استان فارس ایران است. مرکز این شهرستان، شهر لار است و بزرگترین شهرستان استان فارس میباشد.

مطالب مرتبط

دستگیری ۵ راننده شوتی به اتهام قاچاق در فیروزآباد

تصادف وحشتناک یک شوتی با تیر برق در کازرون+عکس

پلاک بنز ۸ میلیاردی پارک شده در شیراز جعلی بود

نظرات