این مرد شیرازی شانس آورد که هنوز نفس می کشد !

این مرد شیرازی شانس آورد که هنوز نفس می کشد !

یک شهروند شیرازی با عبور از محلی که جهت ساخت وساز ساختمان به عمق ۶ متر گودبرداری شده بود،  به دلیل نبود حفاظ و علائم هشدار دهنده به محل گودبرداری سقوط کرده و دچار مصدومیت شده بود. به گزارش اول فارس از شیراز؛ طی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی در  ساعت ۱۴:۵۳ […]

یک شهروند شیرازی با عبور از محلی که جهت ساخت وساز ساختمان به عمق ۶ متر گودبرداری شده بود،  به دلیل نبود حفاظ و علائم هشدار دهنده به محل گودبرداری سقوط کرده و دچار مصدومیت شده بود.

به گزارش اول فارس از شیراز؛ طی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی در  ساعت ۱۴:۵۳ روز دوشنبه مورخ ۲۲ خردادماه، سقوط شخصی درون گودبرداری نا ایمن به عمق ۶ متر گزارش گردید که بلافاصله تیم های امداد و نجات ایستگاه های شماره ۱۴ و۱۷ به محل حادثه واقع در بلوار یاوران غربی اعزام شدند.

در محل حادثه که جهت ساخت وساز ساختمان به عمق ۶ متر گودبرداری شده بود، شهروندی با عبور از این محل به دلیل نبود حفاظ و علائم هشدار دهنده به محل گودبرداری سقوط کرده و دچار مصدومیت شده بود.

با توجه به مصدومیت این شخص بر اثر سقوط و نبود توانایی حرکتی او، آتش‌نشانان با ایمن سازی اولیه محل حادثه و رعایت نکات ایمنی، پس از مهار و تثبیت کردن شخص بر روی برانکارد، این مصدوم را از ارتفاع ۶متری محل گودبرداری به سطح زمین منتقل کردند.

این مصدوم پس از انتقال به خارج از محل گودبرداری از سوی نیروهای آتش‌نشانی، برای مداوا و اعزام به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل شد.

لازم به ذکر می باشد برای جلوگیری از سقوط افراد یا حیوانات و وسایل نقلیه، اطراف محل گود برداری باید به نحوی مناسب حصار کشی شود،محل حفاری و گود برداری باید به علائم هشدار دهنده که در شب و روز قابل رویت باشد مجهز باشد.

مطالب مرتبط

اعلام محدودیت های «تکراری» استانداری برای سیل اتباع افغانستانی در استان فارس(+ویدئو)

اطلاعیه محدودیت ترافیکی یکماهه در مسیر غرب به شرق بلوار چمران شیراز

مرگ ۵ نفر بر اثر بیماری هاری در شیراز

نظرات