• 23 / خرداد 1402 / 23:06
 • شناسه خبر : 114323

این مرد جوان در استان فارس عاشق خدمت سربازی است +عکس

سرباز وظیفه “حامد نقابی” جمعی فرماندهی انتظامی استان فارس با دارا بودن ۳ فرزند، با علاقه و همتی والا در حال خدمت رسانی به مردم است.

به گزارش اول فارس ، معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان فارس از سرباز وظیفه “حامد نقابی” جمعی شهرستان “بختگان” که با دارا بودن ۳ فرزند، با عشق و علاقه در محل خدمت حاضر و به مردم خدمت رسانی می کند، با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل و قدردانی به عمل آورد.

سردار سالمی گفت: این سرباز وظیفه عزیز با وجود دارا بودن مسئولیت ۳ فرزند خود، با عشق و علاقه در راستای تأمین نظم و امنیت مردم و خدمت رسانی به آنان در محل خدمت حاضر و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده است.

وی با اشاره به ارزش و اجر معنوی خدمت به مردم، اظهار داشت: کار و خدمتی که برای رضای خداوند متعال باشد، قطعا” دارای ثواب و اجر فراوان است و رضایت مردم را نیز به همراه دارد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: امروز مأموران انتظامی با ایثار و فداکاری در راستای تأمین نظم و امنیت مردم تلاش می کنند و همانگونه که شاهد هستیم حتی جان شیرین خود را فدا کرده و به فیض عظمای شهادت نیز نائل می شوند.

سردار کوروش سالمی دوران مقدس سربازی را فرصتی مغتنم برای سربازان وظیفه عنوان کرد و افزود: سربازان سرمایه های بزرگی برای کشور هستند و باید از ظرفیت آنان به خوبی بهره برد.

وی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های بی شائبه سربازان وظیفه، گفت: همه سعی و تلاش ما بر آن است تا به هر شکل ممکن از مشکلات و دغدغه های سربازان عزیز بکاهیم تا آن ها بتوانند در طول خدمت، اقدامات خود را به خوبی ارائه دهند.

سریعا از مطالب و اخبار اول فارس آگاه شوید

 ورود به کانال تلگرام 

 ورود به کانال واتساپ 

 ورود به کانال ایتا

 ورود به کانال سروش 

ورود به کانال روبیکا

 ورود به کانال بله 

ورود به کانال ویراستی

مطالب مرتبط

جستجو برای آب خوردن در زیر زمین فارس: کف‌شکنی و حفاری ادامه دارد

یک انتصاب دقیقه نودی در آموزش و پرورش استان فارس

تغییر ساعت کاری ادارات و بانک‌های استان فارس از شنبه ۳۰ تیر تا چهارشنبه سوم مرداد

نظرات

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - خرداد - ۱۴۰۲

  کجای خدمت به مردم دنبال حقوق میگرده


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - خرداد - ۱۴۰۲

  والا من موندم چی شده این بدیخت را گیرآوردن بهش کادو دادن…ما تو مرز هزار بدبختی میکشیم چهار تا اردنگی هم روش