چاپ کد خبر: 74931
25 بهمن 1400

این گروه از متقاضیان مسکن سریعا به راه و شهرسازی و شرکت عمران مراجعه کنند

ثبت نام خانه ومسکن

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تمامی متقاضیان مسکن ملی که پارسال در سامانه ثبت نام کردند، اما هنوز نتیجه‌ای دریافت نکردند، می‌توانند پیگیر موضوع شوند.

محمود محمودزاده گفت:  یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن از پارسال و ۳ میلیون و ۱۷۰ هزار متقاضی در سامانه نهضت ملی ثبت‌نام کرده‌اند.  متقاضیانی که پیش از این در طرح اقدام ملی مسکن  ثبت‌نام کرده‌اند و هنوز نتایج آن‌ها پالایش و اعلام  نشده، می‌توانند به ادارات راه و شهرسازی استان و یا شرکت عمران شهر‌های جدید محل سکونت خود و در شهر‌های زیر صد هزار نفر نیز به بنیاد مسکن مراجعه کنند تا از نتیجه ثبت نام خود آگاه شوند.

به گفته معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، ۶ تا ۷ درصد ثبت‌نام کنندگان در سامانه، از متقاضیان جدید مسکن هستند و طبق  مصوبات هیئت دولت، پنج گروه خانم‌های مجرد بالای ۳۵ سال، معلولان با ۲۰ سال سن، نخبگان علمی، مردان مجرد بالای ۴۵ سال و بیماران خاص، امکان ثبت‌نام در طرح نهضت ملی مسکن را داشتند.

از دی ماه  هم امکان ثبت نام برای مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن فراهم شده و در طرح نهضت ملی مسکن سه شرط نداشتن سابقه استفاده از خدمات دولتی از ابتدای انقلاب، مالکیت خصوصی و متاهل بودن توسط وزارت راه و شهرسازی و شرط چهارم که شامل پنج سال سابقه سکونت در محل موردتقاضای مسکن، توسط استانداری بررسی می‌شود. تمامی متقاضیان واجد شرایط می توانند در شهرهای مختلف که زمین تامین شده تا پایان اسفند ثبت نام کنند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس دوشنبه , ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۸:۰۷

مثلا در شیراز باید کجا مراجعه کنیم؟

آخرین اخبار