چاپ کد خبر: 98413
چهارشنبه 2 آذر 1401

۱۵ ویژگی مردان که باعث عشق دیوانه وار زنان می شود

این یک واقعیت غیرقابل انکار است که یافتن مردان خوب دشوار است. زیرا مردان زیادی ممکن است ایده آل برای ازدواج نباشند. حتی شاید مردی بسیار ثروتمند، معروف و تحصیل کرده باشد اما با آن هم برای ازدواج فرد مناسبی نباشد. با وجود مهم بودن این ویژگی ها، مرد مورد علاقه زنان باید یک سری ویژگی های دیگری مثل شجاعت، صداقت، وفادای و سازگاری داشته باشد. اگر مردی فاقد این ویژگی ها باشد نمی تواند برای ازدواج گزینه خوبی باشد.

 این ۱۵ ویژگی خاص مردان باعث عشق دیوانه وار زنان می شود

بنابراین در این مطلب از سری مطالب خانواده و زناشویی اول فارس به ویژگی های مرد مورد علاقه زنان می پردازیم. وجود برخی خصوصیات خاص در مرد باعث می شود که زنی او را دیوانه وار دوست داشته باشد.

۱.شجاعت

شجاعت از تحسین برانگیزترین خصوصیات مرد مورد علاقه زنان است. یک مرد خوب باید خودانگاره و عزت نفس خوبی داشته باشد. او معتقد است که لایق بهترین ها در زندگی است و به دستاوردهای متوسط ​​رضایت نمی دهد. او به طور مداوم رویاهای خود را دنبال می کند، حتی در مواجهه با شک و تردید و ناامیدی ها ادامه می دهد. یک مرد خوب از ملاقات با افراد جدید و تجربه فرهنگ های جدید نمی ترسد. او با جسارت به زنان، دوستان، خانواده و همکارانش نزدیک می شود و جرقه گفتگوهای سازنده را می زند.

۲.مهارت های گوش دادن

یک قانون مهم در ارتباط وجود دارد که شما باید ۲۵ درصد از مواقع صحبت کنید و ۷۵ درصد اوقات گوش دهید. یک مرد خوب نه تنها این قانون را درک می کند، بلکه سعی می کند بر اساس آن زندگی کند. شنونده عالی بودن یک عامل مهم در توسعه روابط است، به ویژه در هنگام مشاجره های شدید. فرقی نمی کند که فکر می کند حق با اوست یا اشتباه می کند. یک مرد خوب همیشه وقت خود را صرف گوش دادن به حرف های طرف مقابل می کند و فقط زمانی صحبت می کند که زمان مناسب باشد. وقتی صحبت می‌کند، با صدایی آرام این کار را انجام می‌دهد که موقعیت را به‌جای برافروختن آن آرام می‌کند.

۳.ابتکار عمل

ابتکار عمل شخصی یکی دیگر از ویژگی های مرد مورد علاقه زنان است. مرد باید میل و انگیزه داشته باشد تا بخواهد اتفاقات را رقم بزند. او منتظر نیست که به او گفته شود چه باید بکند، چه در رابطه یا در یک محیط گروهی. درعوض، او به راحتی توپ را در حرکت می چرخاند و در نتیجه باعث الهام بخشیدن به عمل در دیگران می شود.

۴.صداقت

صداقت یک اصطلاح بسیار گسترده است اما شما می دانید که یک مرد فقط با صرف چند روز با آنها صادق است. یک مرد خوب قدردان این است که گاهی ممکن است حقیقت به او صدمه بزند. با این حال، او حاضر است ریسک کند و با شریک زندگی خود صادق باشد حالا نتیجه هر چه باشد. بنابراین صادق بودن مرد بسیار مهم است.

۵.وفاداری

وفاداری به دو صورت است. اولا مرد باید بتواند به وعده های خود عمل کند. وقتی می‌گوید ساعت سه شما را می‌برد و ساعت ۴:۰۰ حاضر می‌شود، باید آنقدر مهربان باشد که تاخیر را توضیح دهد. دوم این که مرد باید به رابطه وفادار باشد. او نمی تواند ادعا کند که مرد شماست در حالی که هنوز چشمش به زنان دیگر است.

۶.فروتنی

عشق پاسخی است که خودشکوفایی نباید به تنهایی اتفاق بیفتد. یک مرد خوب خود را با تمجید و ستایش پر نمی کند. در عوض به دیگران اجازه می دهد او را تحسین کنند. صرف نظر از این که چقدر تحصیل کرده، ثروتمند یا موفق است، او نسبت به شما، والدین، دوستان و همکارانش فروتن باقی می ماند.

۷.سازگاری

خیلی خوب است که برای آینده ای روشن برنامه ریزی کنید. با این حال، همه چیز همیشه مطابق انتظارات ما نخواهد بود. یک مرد خوب باید این واقعیت را بهتر از هر کس دیگری درک کند. اما قدردانی از واقعیت کافی نیست. حتی وقتی همه چیز آنطور که او انتظار داشت پیش نمی رود، مرد باید با موقعیت جدید خود سازگار باشد. از دست دادن شغل نباید منجر به فروپاشی روانی او شود و باید بتواند با شرایط مختلف خود را سازگار کند.

۸. پول

یک مرد خوب با بودجه زندگی می کند و فرهنگ قوی پس انداز برای آینده را به کار می گیرد. او برای این که به شما ثابت کند که برایش اهمیت دارید، همواره به فکر تامین مسایل مالی است. خوب است که هر چند وقت یکبار به شما هدیه بدهد. اما انجام این کار باید از عشق و قدردانی او برای دوستی شما الهام گرفته شود، نه میل به خودنمایی.

۹.حس شوخ طبعی

آیا او خودش را خیلی جدی می گیرد؟ آیا وقتی شما یک شوخی ظریف در مورد او می کنید، ناراحت می شود؟ اگر این کار را می کند، پس احتمالا مرد مناسب شما نیست. یک مرد ایده آل باید راهی برای خنداندن شما داشته باشد، به خصوص زمانی که در شرایط پرتنشی هستید. در واقع مرد مورد علاقه زنان باید شوخ طبع باشد

۱۰.او با بی عدالتی اجتماعی مبارزه می کند

مرد خوب با دیدن یک بی عدالتی اجتماعی بی تفاوت نمی نشیند. او باید پیش برود و به هر طریقی که می تواند با آن مبارزه کند، حتی اگر به معنای به خطر انداختن جانش باشد. این از نجات یک زن دیگر از یک رابطه توهین آمیز گرفته تا سخن گفتن علیه رهبری ضعیف… متغیر است.

۱۱.تفکر جمعی

افراد درونگرا، از انجام کارها به تنهایی لذت می برند. با این حال، یک مرد بزرگ باید درک کند که تلاش های جمعی سود بیشتری نسبت به پیگیری های فردی دارد. حتی زمانی که او در یک محیط تیمی است، نباید بخواهد برای رضایت شخصی خود از دیگران پیشی بگیرد. در عوض، او باید به پیروزی کل تیم افتخار کند.

۱۲.هوش هیجانی

یک مرد از نظر عاطفی هوش هیجانی بالایی دارد. قبل از این که به هر موقعیتی واکنش نشان دهد، ابتدا خود را جای طرف مقابل می گذارد. به عنوان مثال، او متوجه می شود که چه زمانی باید یک شوخی را انجام دهد و زمانی که این کار را انجام ندهد. او همچنین سعی می کند از مطرح کردن موضوعاتی که احتمالاً باعث درگیری و اختلاف در رابطه می شود، اجتناب کند.

۱۳.احساس سلامت جسمانی

این یک اصطلاح گسترده است که شامل تمام فعالیت هایی می شود که سلامت و تندرستی کلی شما دو نفر را ارتقا می دهد. یک مرد خوب این جمله ایرلندی را می فهمد که “بهتر است به قصاب پول بدهید تا دکتر.” به این ترتیب، او رژیم غذایی آگاهانه را تمرین می کند و یک برنامه تمرینی قوی دارد. نه تنها برای خودش بلکه برای شما هم.

۱۴.اعتدال

همه چیز در زندگی زمانی معنادارتر می شود که در حد اعتدال انجام شود. اگر او اهل مهمانی یا گردش با دوستانش باشد خوب است. با این حال، او باید همه این ها را با اعتدال و خویشتن داری انجام دهد. به علاوه حتی زمانی که با دوستانش درگیر مشاجره شدید است، او نباید خیلی سریع وارد درگیری شود.

۱۵.اهداف بالاتر

یک مرد خوب برده منطقه راحتی نیست. در حالی که او به خاطر آنچه زندگی به او داده است ابراز قدردانی می کند، همیشه مشتاق است تا موقعیت خود را ارتقا دهد. او رویاهای بزوگی دارد و برای رسیدن به آن تلاش می کند. او فقط مشتاق یک خانواده شاد، خانه بزرگ یا ماشین شیک نیست. همچنین مایل است دوستان، اقوام و همکارانش را به موفقیت برساند. در واقع مرد مورد علاقه زنان برای رفاه همه اطرافیانش فکر می کند.

مردان عاشق و دلباخته چه زنانی می‌شوند؟


کلیک کنید و عضو شوید

کانال اول فارس در روبیکا

 کانال اول فارس در  ایتا 

 کانال اول فارس در سروش

 کانال اول فارس در  بله 

 کانال اول فارس در  آیگپ

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

احمد جمعه , ۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۹

شما‌غلط‌کردید‌که‌میگوئید‌تکراری‌است

احمد جمعه , ۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۸

شما‌بدترین‌رسانه‌هستید.که‌از‌واقعیات
هراس‌دارید

احمد جمعه , ۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۶

اگر‌عقل‌الان.را‌میداشتم‌هر‌گز‌دنبال‌ازدواج
نمیرفتم‌دراین‌کشور‌ازدواج‌نوعی‌حماقت
است‌نادانسته‌گرفتارش‌شدیم

علی جمعه , ۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷

خانمهای عزیز این روزها کشورمون جوریه که شاید مردی درامدش به خرجش نخوره ولی اینو بدون که ناراحته ودوست داره زن وبچه هاش بهترین امکانات وچیزهای خوب روداشته باشن ولی بعضی موقع ها نمیشه نیست خواهشن خانمهای عزیز همسرانتان را عشق بورزید ودوستشان بدارید چرا که محبت زن به شوهرباعث دلگرمی کوه جابه جا کردن میشه تورا بجان عزیزتون خیانت نکنید هیچی اندازه خیانت مرد رو نابود وبدبخت نمیکنه .من کوچیک تمام بانوان ومادران کشورم هستم خدا کمک گرفتارها مریض دارها وقرض دارها کن انشا ا….

شوکا جمعه , ۴ آذر ۱۴۰۱ - ۸:۴۱

همسرم هیچ. کدومو نداره ولی ۲۰ سال داریم زندگی میکنم در حدی که بچه ها مدام به من پیشنهاد جدایی میدن

زینب جمعه , ۴ آذر ۱۴۰۱ - ۰:۰۸

توتنها مرد رویاهای منی همسرم، ?

زینب جمعه , ۴ آذر ۱۴۰۱ - ۰:۰۵

من شوهری دارم که واقعا این شکلیه خداروشکرمیکنم واقعا… دوستت دارم همسرم ?

ناشناس پنجشنبه , ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۷

مردها میتونن خوب باشنولی جو جامعه کثیفی که داریم ای خصوصیات رو ازشون میگیره

م پنجشنبه , ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۱

اینایی که گفتی مال ۴۳ سال پیش بوده عمو نه حالا

مرتضی پنجشنبه , ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹

مردفقط …

حسین پنجشنبه , ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱

سلام خدمت همه دوستان ،به نظر من همه مردها مثل هم نیستند همانطور که همه زنها مثل هم نیستند ،زن و مرد فقط باید همدیگر رو تو شرایط مختلف درک کنند و از خودگذشتگی داشته باشم .

ناشناس پنجشنبه , ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸

حالا که در حد خیالِ
خوش اخلاقی، رعایت نظافت ، همکاری و پرهیز از هرزگی و سبکسری هم بهش اضافه می کردید حرف نداشت …
.ولی یافت می نشود جسته ایم ما

مریم پنجشنبه , ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۸:۲۶

برجمعشان خدابرکت دهد.آمین?

مهدی پنجشنبه , ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۷:۰۵

اینجور مرد فقط آدرسش رستم دستان بود سلام مارو هم برسون?

عبدالله احمدزاده پنجشنبه , ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲:۵۰

سلام باچنین شرایط که مرد ایدآل برای زن باشدخیلی مشکل است که تمام این نکات ظریف رعایت بشود

ناشناس پنجشنبه , ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰:۲۰

به نظرم همه این ها رو که گفتی عالی بود

علی آقا چهارشنبه , ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۴

اینهمه ویژگی که شمردی باید بدی کارخونه تا یک ادم بسازه اون وقت با این زنها که روبه رو شد .دوباره تبدیل میشه به همین مردهای امروزی

حمید چهارشنبه , ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۲

باسلام یک خانم و یا یک آقا مخصوصا شیعه مسلمان هردو همواره دو کار مهم را که عبارت است از انجام واجبات الهی و ترک محرمات را باید مد نظر داشته و در کارهایشان توکل بر خداوند داشته باشند تا بتوانند گزینه های اعلامی در مقاله را ملکه زندگی خود برای یک زندگی شیرین کنند . درغیر این صورت شیطان برای همه همسران ایستاده و احدی نمی تواند آن خصوصیات را عملا داشته باشد.

ناشناس چهارشنبه , ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۲

تو کره ماه بگرد شااااید پیدا شد

فال حافظ