• 07 / شهریور 1402 / 9:38
 • شناسه خبر : 119673

افتتاح حساب و پرداخت وام بدون مراجعه به شعبه در بانک قرض الحسنه مهر ایران

کالا کارت مهرایران یک طرح خرید اقساطی کالا بانک قرض الحسنه مهر ایران  است که برای افزایش قدرت خرید مردم کشورمان طراحی شده است. مشتریان گرامی نیازی به سپرده گذاری در این طرح ندارند و می توانند با توجه به سهمیه ماهانه شعب، از تسهیلات قرض الحسنه استفاده نمایند. اقساط این طرح در حالت های ۶، ۹، ۱۲ و ۱۸ ماهه می باشد و حداکثر مبلغ در این طرح، ۱۵۰ میلیون تومان می باشد.

به گزارش اول فارس ، مسعود ضمیری نژاد معاون امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان فارس گفت:رسالت اصلی یک خبرنگار تهیه خبر و انتقال درست آن به مخاطب است. اخلاق حرفه‌ای حکم می‌کند مبادله خبری اطلاعات، آزاد و حق اساسی تلقی شده و اخبار و اطلاعاتی که در اختیار عموم گذاشته می‌شود، صحیح، دقیق و معتبر باشد.

 معاون امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان فارس افزود : در  مجموعه بانک  قرض الحسنه مهر ایران آزادى مبادله اخبار و اطلاعات، یک حق اساسى تلقى شده و دستورالعمل‌هاى اخلاقى براى کلیه کسانى که در جمع‌آورى و کسب و نشر و تفسیر اخبار و اطلاعات شرکت دارند، وضع شده است و در این اعلامیه، ضمن تأکید بر منشور جهانى ۱۹۴۸ سازمان ملل متحد، تصریح شده است که براساس این قوانین، خبرنگاران مطبوعات باید منتهاى درجه، کوشش کنند تا اخبار و اطلاعاتى که در اختیار عموم مى‌گذارند صحیح، دقیق و معتبر باشد.

وی افزود خبرنگاران و سردبیران باید در صحت اخبارى که به‌دست مى‌آورند تحقیق و تعمق کنند. خبرنگاران نباید حقیقتى را تعمداً تحریف یا مخدوش کنند و همچنین هیچ نوع مطلبى را نباید از نظر مردم مکتوم نگه دارند.

بانک قرض الحسنه مهر ایران استان فارس مسعود ضمیری نژاد
ضمیری نژاد تاکید کرد اصول اخلاقى حرفه روزنامه‌نگارى مقرر مى‌دارد که روزنامه‌نگاران در هر مرحله و مقامى که باشند باید به خیر و مصلحت جامعه ایمان کامل داشته باشند. کوشش براى تأمین منافع شخصى و کوشش براى پیش بردن مقاصد خصوصى که با مصلحت جامعه سازگار نباشد، خلاف اصول و آئین اخلاقى روزنامه‌نگارى است. تخطئه مردم و تهمت و افتراء به اشخاص از جمله جرائم بزرگ حرفه روزنامه‌نگارى است.

مسعود ضمیری نژاد  معاون امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان فارس با اشاره به عملکرد بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان فارس گفت:شعب این بانک در مناطق مختلف استان فارس از ابتدای سال تا پایان مرداد ماه ۱۴۰۲ تسهیلات و خدمات اعتباری به شرح ذیل را به مردم ارائه نمودند:وام ازدواج۷۳۴ مورد ، تهسیلات فرزند آوری ۱۲۹۰فقره ،  وام به افراد معرفی شده توسط کمیته امداد و بهزیستی ۶۵ مورد ، و افراد معرفی شده توسط بنیاد مسکن انقلاب مسکن ۶۵ فقره عنوان کرد.

معاون امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران  استان فارس با اشاره به نحوه پرداخت  این تسهیلات  افزود: کالا کارت مهرایران یک طرح خرید اقساطی کالا است که برای افزایش قدرت خرید مردم کشورمان طراحی شده است و مشتریان گرامی نیازی به سپرده گذاری در این طرح ندارند و می توانند با توجه به سهمیه ماهانه شعب، از تسهیلات قرض الحسنه استفاده نمایند. اقساط این طرح در حالت های ۶، ۹، ۱۲ و ۱۸ ماهه می باشد و حداکثر مبلغ در این طرح، ۱۵۰ میلیون تومان می باشد که بحمدالله از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا پایان مرداد ماه تعداد ۴۴۷۱ فقره تسهیلات برای خرید کالاهای خانگی تولید ایران با مبلغ ۲۳۳۰۰۴۸ میلیون ریال در سطح استان فارس به متقاضیان پرداخت شده است.

مسعود ضمیری نژاد با اشاره به کسب جایگاه سوم کشور در جذب منابع توسط شعب استان فارس و  رشد ۴۴ درصدی از ابتدای سال و تحقق ۱۸۰درصد از اهداف تعیین شده گفتـ در همین مدت موفق به پرداخت ۷۳۱۷ فقره وام بدون ضامن با مبلغ ۲۴۳۵۳۰۱ میلیون ریال در قالب تسهیلات خرد نیز به شهروندان استان فارس اعطا گردید.

نشست خبری بانک مهر ایران استان فارس

وی با اشاره به اینکه بانک قرض الحسنه مهر این قابلیت این را دارد که از مرحله افتتاح حساب تا پرداخت تسهیلات را بطور آنلاین و بدون نیاز  فرد به مراجعه به شعب بانک و در منزل انجام دهد گفت: با استفاده سرویس پیشخوان مجازی  می توانید به صورت آنلاین و بدون نیاز مراجعه به شعبه، در بانک قرض الحسنه مهر ایران افتتاح حساب نمایید و کارت بانکی خود را در محل دلخواه دریافت کنید و متقاضی صرفا با مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب شامل کارت ملی هوشمند یا رسید ثبت نام و یک سیم‌کارت که به نام خود فرد باشد در خانه افتتاح حساب نماید.

ضمیری نژاد افزود: میزان تسهیلات آنلاین و بدون مراجعه افراد به شعبه در استان فارس بالغ بر ۱۷۰۰۰ فقره بوده که با این احتساب  ۵۰درصد وامها در استان فارس بصورت آنلاین پرداخت شده است که اگر شهروندان عزیز درخواست وام خود را به صورت آنلاین و با ضمانت سفته الکترونیک ثبت کنند، ظرف ۴۸ ساعت مبلغ وام به حساب آنان واریز و ۲ قسط نیز به صورت تشویقی به دوره بازپرداخت وام افزوده می شود.

معاون امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران  استان فارس از رشد ۴۴ درصدی منابع  این بانک خبر داد و افزود از ابتدای سال با تحقق ۱۸۰درصدی اهداف تعیین شده و کسب جایگاه سوم کشور در جذب منابع ، همکاران ما در شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران  استان فارس   ۸۴.۵۰۰.۰۰۰ هزار میلیارد ریال را جذب این بانک نمودند.

مسعود ضمیری نژاد معاون شعب بانک مهر ایران استان فارس

ضمیری نژاد با اشاره به خدمات متنوع بانکی و تسهیلاتی این بانک گفت :  طرح مهریار می تواند نیازهای کارکنان سازمان ها و نهادهای مختلف را به تسهیلات قرض الحسنه را بدون از هر گونه سپرده گذاری مستقیم توسط افراد برطرف کرده و صرافا با پرداخت حقوق کارکنان نزد این بانک ، موسسه یا سازمان هر فردی را معرفی نماید بانک قرض الحسنه مهر ایران براحتی تسهیلات مورد نظر کارکنان تنها با نامه کسر حقوق موسسه مورد نظر به افراد معرفی شده پرداخت می نماید که در همین راستان تا پایان مرداد موفق به پرداخت ۲۹۹۴۸۴ میلیون ریال تسهیلات به ۴۴۱ نفر شدیم.

وی گفت: پرداخت وام در بانک قرض الحسنه مهر ایران  به اشخاص حقیقی تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان با اقساط حداکثر ۶۰ ماه و کارمزد حداکثر ۴% سالیانه و پرداخت وام به اشخاص حقوقی تا سقف ۷۵۰ میلیون تومان با اقساط حداکثر ۸۴ ماه و کارمزد حداکثر ۴% سالیانه میباشد.

معاون امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران  استان فارس همچنین گفت :بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای تقویت و افزایش توان مالی دارندگانِ فعالِ دستگاه‌های پوز فروشگاهی خود، اقدام به برگزاری جشنواره “مهرِ پوز” بصورت محدود و با پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه متنوع و ویژه با امکان بازپرداخت به‌ دلخواه مشتری بصورت اقساطی یا یکجاپرداخت (راسی) نموده است.

وی هدف از  جشنواره “مهرِ پوز” را تقویت توان مالی دارندگان فعال پوزهای فروشگاهی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ، پرداخت وام قرض‌الحسنه ویژه از محل معدل حساب دستگاه‌های پوز ، امکان دریافت وام قرض‌الحسنه جهت خرید کالا و خدمات موردنیاز از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک برای دارندگان دستگاه‌های پوز و  امکان افزایش فروش اقساطی محصولات، برای دارندگان دستگاه‌های پوز بانک در قالب انعقاد قرارداد”پذیرندگی طرح کالاکارت” دانست و افزود:مزیت جشنواره دریافت وام قرض‌الحسنه ویژه، بیشتر از حالت عادی براساس معدل حساب مشتری و ضوابط داخلی بانک ، وام تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان با کارمزد ۴% مانده بدهی سالیانه و بازپرداخت حداکثر ۶۰ ماه ، بازپرداخت به دلخواه مشتری بصورت اقساطی (ماهیانه) یا یکجاپرداخت (راسی)  و امکان دریافت دسته‌چک صیادی با افتتاح حساب جاری نزد بانک ذکر کرد.

بر اساس این گزارش در این نشت که بمناسبت  بزرگداشت هفته خبرنگار در محل ساختمان مدیریت امور شعب این بانک در بلوار پاسداران شیراز برگزار گردید از خبرنگاران وفعالین رسانه استان فارس قدردانی گردید.

شما هم نظرتان را در این مورد برای ما بنویسید

ببینید|مرد ژاپنی ۱۶ هزار دلار هزینه کرد تا سگ شود (+عکس و فیلم)

صفر تا ۱۰۰ پرورش مونسترا ” برگ‌انجیری ” گیاه آپارتمانی زیبا

این ۱+۵ بازیگر سوپراستارهای آینده سینما ایران هستند (+عکس)

کانال اخبار فوری و بدون سانسور ، کانال اخبار فارسی ، خبر فوری خبر حوادث

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

 کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

 کانال بله

بیشتر بخوانید:

هشدار هواشناسی نسبت به خطر سرمازدگی محصولات کشاورزی در استان فارس
این زن راننده اتوبوس که فوق لیسانس دارد می گوید:خانواده بنی هندلیم
شرایط پرداخت وام ۹۶۰ میلیونی خرید و ساخت مسکن با اقساط ۲۰ ساله

ثبت دیدگاه

 • مشتری

  تاریخ : ۱۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  هزینه هایی که برای دریافت وام میکنن از خود وام بیشتره وبانک هایی که درصد سود وام ۲۴درصد هم بدن ارزشش بیشتر از اینه منکه واقعا متنفر شدم از بانک قرضالحسنه رسالت


 • پاسخ

  تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  .. فقط با دروغ دنبال جمع کردن سپرده ملت هستین
  این رسانه ها هم با نشر این اکاذیب شدن همکارتون
  بانک مهر با چک و ضامن هم وام نمیده
  چه برسه بدون مراجعه


 • مهدی

  تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام میخواستم بگم که در شهرستان بروجرد ما با موبایل کارای وام را انجام دادیم که جوابی دریافت نکردیم رفتیم بانک دیدم رئیس بانک میگه مگه داریم بدونه مراجعه به بانک بهتون وام بدیم گفتیم پس رسانه چی میگه گفتن که اونا همش تبلیغات دروغه واینکه واقعا پرسنلی بی.. و .. داره و.. ای هستن و پارتی بازی میکنن جلو روی خودم ۱۰ها نفر زنگ میزدن میگفتن بهش وامم چیشد میگفت تا ۱ساعت دیگه میاد تو حسابت هروق وقت کردی بیا بانک امضا کن


 • علی

  تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  دروغ میگین چرا ؟
  خبرنگار محترم تصادفی برو یکی از شعب یه سر بزن
  اینا مربضن و برای خودنمایی خبر دروغ میدن


 • سعید

  تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام، بله بدون رفتن به بانک من ۵۰ میلیون گرفتم، برای کالا


 • علی صبوری

  تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  تورو ب شرفتان دیگ کم دروغ بگید.
  کم تبلیغ دروغ کنید


 • محمدرضا

  تاریخ : ۱۰ - شهریور - ۱۴۰۲

  بسه دروغ دیگه کم دروغ ببندید بسه خجالت بکشید مااز رو رفتیم شما چی بسه بسه بسه بسه


 • ۰خخهع

  تاریخ : ۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  استخوان سر بابای خبرگزاری دروغگو


 • حقیقت

  تاریخ : ۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  من یک سرپرستم یک مادرم ازطرفی بابای بچم نفقه نمیده وازطرفی هیچی دستم نیس وازاین ورم مستاجرم
  من بعنوان یک مادرچیکارکنم آبرومندانه زندگی کنم
  هرروز دنبال وامی هستم تا پول پیش جور کنم و……هیچی
  بقول مولانا هیچیم و…..


 • مهدی

  تاریخ : ۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  من هم با همین ترفند که الان دارن تبلیغ میکنن,سال ۱۴۰۰ مقاله ای خواندم و رفتم حساب باز کردم و سه ماه پول در حساب گذاشتم و موقع امتیاز وام شد,گفتند باید حضوری بیاید شعبه و ضامن بیاری,,,دیگه بی خیالش شدم.


 • محسن

  تاریخ : ۹ - شهریور - ۱۴۰۲

  چندین سال پیش از طریق کاتون بازنشستگان برای وام نهر به مبلق پنج میلیون معرفی وارد بانک شدم سایر دوستان هم بودن شاید حدود ده برگ. فرم به اندازه کاغذ آ، ۴ نوشتم و مرتب امصا و انگشت تا ظهر تو صف بودم و برگها زیر بقلم بدون اینکه حوصله خوندن اون همه مطلب باشه فقط انظا و انگشت واـــــــــم را بعد چند ماه گرفتم ????????


 • احمد

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  من آنلاین درخواست وام کردم تمام کارهاش هم انجام دادم تمام مدارکی که میخواستند هم ارسال کردم سفته الکترونیکی هم خریدم هرچه منتظر ماندم خبری اقوام نشد رفتم شعبه گفتند باید اصل مدارکی که ارسال کردی باید بیاری حالا این کجاش آنلاین است


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  من ۴۰ تومن خابوندم همون روز اولم پیش رعیس بانک مهر شعبه چناران خراسان رضوی وپیش مسعول باز کردن حساب گفتم میخام برای فلان طرح پول بخابونم که ۱۰۰تومن وام میدادن تا وقتی که پولو نریخته بودم که تا کمر جلوم دولا میشدن بعد که پولو ریختم نشستم تا ۷۵روز بگزره رفتم بانک رعیس بانک جواب سلامم نداد گفت کدملی زدتوسیستم گفت ۸ملیون وام میشه بهت بدیم گفتم شماکه گفتین ۱۰۰ تومن گفت اون طرح و برداشتن توهم حسابتو مسدود نکردی میگم شماکه مسعولی من روز اول نگفتم فلان میخام میگه من بهت گفتم باید فرم فلان و پرمیکردی الانم که اصلا اون طزح نیست خلاصه ماشین زیر پام رفت که با پولش یه کاری راه بندازم و یه ماشین دیگه بگیرم ولی اخر سر بیکار شدم با یه وام دیگه باز تونستم با قیمت نجومی ماشین بگیرم


 • وحییده خاکسار

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام من فرزند شهید هستم در شهرداری تبریز به عنوان مسول واحدی کار میکنم بعد صفر می خوام عروس بیارم و کلا خریدهاش و خیلی از چیزهاش باقی مونده ۲۰۰ میلیون وام می خوام و به خاطر پول نمی تونم به خونه عرروسم برم و به باباش بگم اومدم دخترت رو ببرم تو رو قسمتون میدم به احترام شهید این ماه عزیز به من کمک کنید و و قت هم ندارم به آخر این ماه به اونها قول داده ام و من هم به شما قول میدم هر کاری در اداره ما داشتین در خدمتم و این کلمات رو با گریه می نویسم ممنون


 • حسین مهرورز

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام
  بشنوید ولی باور نکنید وقتی زمان دریافت وام می شود و به بانک باید مراجعه کنید متوجه می شوید که اینها چقدر .. هستند . .


 • رزبانی

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام وخسته نباشید خدمت تمامی متعهدین به ملت،اخلاقومیهن
  شمای که بمهربانید بیاییدمهربانیتان رابی نهایت کنیدوتسهیلات قرض الحسنه خودرا به نیازمندان واقعی که آهی ندارند تاباناله سوداکنند ارائه دهید آیا نمیشود به آنهیی که پولی برای خواباندن درحساب راندارند هم وام داد بااین شرط که پول دریافتی را نزدشماسپرده گذاری کنند واین بهترین کمک به آنهایی است که دستشان واقعا خالیست وکوله بارشان سنگین باتشکر وآرزوی موفقیت روزافزون


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  من۲۰۰ میلیون وام لازم دارم خواهشمی کنم به این شماره پیامیبفرستید ۰۹۹۱tur5849


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  ضامن وچک میخاد کجاش راحته


 • ععلیمحمد

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  آنقدر دروغ وحقه بازی تحویل مردم ندهیداگر وامگرفتنش به این آسانی بود همهاحتیاج دارند خواهشمی کنم دروغ نگواقای مامور مردم راسر کار نگزارید


 • گل

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  والا همش دروغ است هیچ وامی بدون ضامن نمی دن بایدسپرده بزاری چندماهی بعدهم یه کفش آهنی بپوشیی بری برای وام


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام پس چرا بعضی از بانک ها سفته را قبول ندارند و چک میگیرند که و استاد فیزیکی می خواهند برای وام؟


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  همش دروغه چند ساله حساب باز کردم کلی هم کار میکنم با حساب بازم معدل حساب ۳ تومن ۵ تومن وامه


 • معلم

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرا دروغ تحویل مردم میدید. در شهر ما اینقدر سختگیری میکنن همین مهر خودتون که من وقتی از روبروش می‌گذرم رویم را بر میگردونم


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  پنج میلیون واسم تو نرم افزارش وام محاسبه شده.ثبتش کردم بعد یک ماه رفتم شعبه که چرا نمیریزین بحسابم گفتن باید چک بدی.کجاش بدون مراجعه به شعبه آس الان؟


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  خخخخ،پولشو بدید


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  باسلام با این وام چه کالاهای میشه حرید؟ آیا برای خرید خودرو هم میشه یانه؟؟


 • علی اتش بار

  تاریخ : ۸ - شهریور - ۱۴۰۲

  سلام ودرود خدا به مسعولین دلسوز .مملکتم ایران عزبز .با رهبری .عالیقدر امام خامنه ای جانم فدایش..بنده بک نفر بازنشسته هستم بخدا فسم .یکریال وام وبدهی بانکی ندارم .باهمان حقوق بازنشیتگی ۵فرزند تحصیل کرده را وارد جامه کردم .وبک سرپناه دارم .وصبح تاغروب شکر گذار خداوند متعال.هستم .برای زندگیم .وبازهم خدابا شکر


 • مسلم

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۴۰۲

  با سلام به مسئولین پرتلاش و روشنفکر بانک مهرایران
  شیوه پرداخت تسهیلات و خدمات بانکی شما بسیار عالی است. درود بر شما
  کاش سایر بانک های عریض و طویل از شما الگو بگیرند…