• 02 / شهریور 1402 / 21:44
  • شناسه خبر : 119409

با انتخاب یک قله کوه به ساده بودن یا سیاستمدار بودن شخصیت خود پی ببرید

این تست شخصیت نه تنها جنبه‌های جالب شخصیت شما را نشان می‌دهد، بلکه به این سوال نیز پاسخ می‌دهد که آیا شما به احتمال زیاد ساده هستید یا سیاست‌مدار؟
اگر کوهنورد بودید کدام قله کوه را فتح می‌کردید؟ انتخاب شما نشان می دهد که آیا شما انسانی ساده هستید یا سیاست‌مدار! تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر سه قله کوه نگاه کنید و یکی را انتخاب کنید که دلتان می‌خواهد آن را فتح کنید. زیادی فکر نکنید و اجازه دهید ضمیر ناخودآگاه، ماهیت واقعی شما را آشکار کند.

تست شخصیت شناسیحالا که قله‌ی مورد نظر خود را انتخاب کردید بیایید راجع به شخصیت شما اطلاعات جدیدی را کشف کنیم.

قله شماره ۱
اگر قله شماره ۱ را انتخاب کردید، احتمالاً فردی ساده هستید. شما فردی بی‌آلایش هستید که برای صداقت و شفافیت ارزش زیادی قائل هستید. شما از بیان نظرات خود هراسی ندارید، حتی اگر مورد پسند بقیه نباشد. اگرچه این ویژگی می‌تواند منجر به لحظاتی ناخوشایند شود، اما مردم از صراحت شما قدردانی می‌کنند و به شما به خاطر واقعی بودن احترام می‌گذارند.

قله شماره ۲
انتخاب قله شماره ۲ به این معنی است که شما فردی سیاست‌مدار هستید. شما در مدیریت موقعیت‌های حساس با ظرافت و درایت مهارت دارید. شما برای هماهنگی ارزش قائل هستید و اغلب عضو صلح‌جوی گروه خود هستید. ممکن است گاهی اوقات احساسات واقعی خود را برای حفظ آرامش سرکوب کنید، اما به یاد داشته باشید، اولویت دادن به احساسات و رفاه خود نیز ضروری است.

قله شماره ۳
اگر قله شماره ۳ انتخاب شما بود، شما ترکیبی از شخصیت‌ های ساده و سیاست‌مدار هستید. شما صادق و مستقیم هستید اما به احساسات دیگران نیز توجه دارید. شما می‌دانید که چه زمانی باید موضع خود را حفظ کنید و چه زمانی برای منافع بزرگتر سازش کنید. این رویکرد متعادل شما را به یک رهبر عالی و یک دوست قابل اعتماد تبدیل می کند.

به یاد داشته باشید، هیچ انتخاب درست یا غلط یا ویژگی‌های بهتر یا بدتری وجود ندارد. هر کدام از این ویژگی ها نقاط قوت و چالش‌های خاص خود را دارند. این تست یک راه سرگرم‌کننده برای به دست آوردن بینش نسبت به شخصیت ما و تقویت خودآگاهی است.

بیشتر بخوانید:

اگر این ۷ ویژگی را دارید شک نکنید فردی ISFJ یا محافظه کار هستید
تست شخصیت|بگید در نگاه اول چه حیوانی می بینید تا ویژگی های درون تان را بگم
تست روانشناسی: ۱ مورد انتخاب کنید تا بفهمید دقیق از زندگی چه می‌خواهید!

ثبت دیدگاه