چاپ کد خبر: 135667
9 اسفند 1402

با انتخاب یک نماد در تصویر با بزرگ ترین ترس درونی خود آشنا شوید

جالب است بدانید که ترسی که در وجود شما هست می تواند بین میلیون ها انسان مشترک باشد. اگر ما نتوانیم ترس‌ها و  نگرانی‌های خود را کشف و با آنها مقابله کنیم،باعث می شود که در زندگی شکست بخوریم.با انجام این تست جذاب و سرگرم کننده ترس های خود را کشف کنید. امیدواریم با این تست بینش جالبی در مورد یکی از ترس‌های زندگی تان به دست بیاورید.

پس خونسرد باشید و از روی غریزه یک نماد را انتخاب کنید. نمادی که برای شما جذاب‌تر است.

تست شخصیت

۱. اگر نماد چرخ توجه شما را جلب کرده است

بزرگ‌ترین ترس شما روتین زندگی تان است است. زمانی که برنامه زندگی تان در یک روتین عادی و یکسان قرار می‌گیرد و دچار روزمره گی می‌شوید؛ وحشت شما را فرا می‌گیرد و به همین دلیل دوست دارید هر روز خاص باشد.

با این حال این گرایش شما نشان می‌دهد که شما هدف خاصی در زندگی ندارید و همیشه به هر سمتی که باد می‌وزد می‌روید بدون اینکه بدانید روز بعد چه هدفی دارید و چه کاری باید انجام دهید. برای موفقیت بیشتر باید بیشتر به اهداف مطمئن اعتماد کنید و یک برنامه زمانی مشخص داشته باشید.

۲. اگر نماد چشم توجه شما را جلب کرده است

از نظر این تست شخصیت شناسی، حرف‌های دیگران برای شما بسیار اهمیت دارد؛ با اینکه در گفتگو با دیگران راحت هستید؛ اما همیشه این دلهره را دارید که شاید خودتان را خوب معرفی نکرده اید و  شاید دیگران شما را به صورت منفی نقد کنند.بزرگ‌ترین ترس شما این است که مورد پسند و پذیرش اطرافیان خود نباشید و این شما را آزار می‌دهد. به همین دلیل شما از حضور در جمع و اجتماعات می‌ترسید و اگر حس کنید توسط اطرافیان نادیده گرفته شده اید ترس و وحشت شما را فرا می‌گیرد.

۳. اگر نماد درخت توجه شما را جلب کرده است

اگر درخت را انتخاب کردید، بیشترین ترس شما از پیری است. برای شما پیر و ناتوان شدن مساوی با مرگ است؛ شما ترجیح می‌دهید پیر نشوید و در سلامت کامل و جوانی از دنیا بروید.اما  چه این موضوع را دوست داشته باشید یا نه، زمان می‌گذرد و بهتر است بخش‌های زیبا و جذاب هر سن را کشف کنید و خودتان را  با سرعت با آن سازگار کنید.

۴. اگر نماد گل توجه شما را جلب کرده است

بزرگ‌ترین ترس شما از شکست و ناشناخته‌های زندگی است. بنابراین خیلی کم پیش می‌آید که از دایره راحتی خود خارج شوید و امنیت خود را به خطر بیندازید.شما از این ترس دارید که اگر به دنبال خواسته‌هایتان باشید، هر چیزی را که دارید از دست بدهید. شما به خودتان باور ندارید. باور ندارید که می‌توانید به رؤیاهایتان برسید و این زندگی شما را پر از ترس کرده است.

منبع:نمناک

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

محسن پنجشنبه , ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۹

این نمادد

این نمادها و تصاویر بی معنی است. وهیچ چیز درستی درباره ترس ها بیان نمیکرد.
آدم معتقد به خدا این ترس ها را ندارد.

آخرین اخبار