• 29 / مرداد 1402 / 17:26
  • شناسه خبر : 119074

با ایست پلیس ۷ شتر و ۴.۵ تن انبه به مقصد نرسیدند

فرمانده انتظامی لارستان از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ۷ نفر شتر قاچاق به ارزش ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

شتر قاچاق

به گزارش اول فارس ، سرهنگ “سیدمحمد یوسفی”  بیان کرد: مأموران انتظامی لارستان حین کنترل محورهای مواصلاتی، به یک دستگاه کامیون حامل بار شتر مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر توقیف کردند.

وی خاطر نشان کرد: پس از بررسی انجام شده مشخص شد این خودرو حامل ۷ نفر شتر قاچاق و فاقد مجوز دامپزشکی است.

فرمانده انتظامی لارستان با بیان اینکه در این خصوص راننده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، افزود: ارزش احشام قاچاق مکشوفه برابر نظر کارشناسان، ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی لارستان خاطر نشان کرد: پلیس با قاچاقچیان کالا و احشام برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه فعالیت را به آنان نخواهد داد.

انبه‌های ۶ میلیاردی قاچاق در استهبان به مقصد نرسید

فرمانده انتظامی استهبان از کشف ۴ تن و ۴۱۰ کیلوگرم انبه خارجی قاچاق به ارزش ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “حسین اکبرپور”  بیان کرد: در راستای مبارزه با  قاچاق، مامورین انتظامی استهبان حین گشت‌زنی در محورهای مواصلاتی در یک عملیات به ۲ دستگاه وانت نیسان حامل بار مشکوک و آنها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودروها ۴ تن و ۴۱۰ کیلوگرم انبه خارجی قاچاق و فاقد مجوز قانونی کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی استهبان با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند، عنوان داشت: رانندگان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

بیشتر بخوانید:

بازداشت ۸ شوتی تیزرو در جنوب فارس که ماشین شان هم توقیف شد
درگیری مرگبار تکاوران پلیس با ۱ قاتل شرور در کوه های کوار فارس
۳۳ نکته طلایی حفظ امنیت فرزندان تان اگر بچه مدرسه ای دارید

ثبت دیدگاه