چاپ کد خبر: 43316
2 بهمن 1399

با این تست روانشناسی زوایای پنهان شخصیت تان را بدانید

با این تست روان شناسی به زوایای پنهان شخصیت خود پی ببرید.

به گزارش گروه خانواده اول فارس ، تست‌های روان شناسی می‌توانند به ما در شناخت شخصیت خود، تا حد زیادی کمک کنند. آن‌ها می‌توانند به اطلاعاتی درباره نوع شخصیت و حتی روابط عاشقانه مان بدهند. تصویر زیر را ببینید و بگویید چه چیزی اول از همه توجه شما را جلب کرد؟ درخت، صورت‌ها یا چشم ها؟

درخت

اگراولین چیزی که در تصویر مشاهده کردید، درخت است، می‌تواند نشانه این باشد شما کاملا برون گرا هستید. شما همان کسی هستید که همه از او به عنوان “روح و جان مهمانی” نام می‌برند. کسی که همیشه انرژی‌ای عالی دارد و آن را به دیگران سرایت می‌دهد.

شما دوست دارد همه چیز را بی خدشه و اصل نگه دارید؛ طوری که دارای حاشیه و برنامه‌های پنهانی نیستید و انسان صریحی هستید. این هم چنین می‌تواند به این معنا باشد که شما ترجیح می‌دهید خود را با انسان‌هایی احاطه کنید که چیزی را که می‌خواهند، می‌گویند و کاری را که می‌خواهند، انجام می‌دهند.

وقتی در زندگی با مشکلی مواجه می‌شوید، به جای تمرکز روی جزئیات کوچک، روی تصویر کلی تمرکز می‌کنید. با این که در زندگی بالا و پایین‌هایی داشته اید، اجازه نمی‌دهید تجربیات منفی شما را زمین بزنند. شما آن‌ها را یک فصل دیگر از زندگیتان می‌دانید؛ چرا که چیزی که واقعا به آن اهمیت می‌دهید، کل داستان است.

در روابط عاشقانه، همیشه صادقانه با شریک خود رفتار می‌کنید و همین انتظار را نیز از او دارید. شما شریکی بی آلایش و صریح می‌خواهید؛ زیرا نمی‌خواهید دائم در حال حدس زدن افکار و احساسات او باشید.

صورت‌ها

اگر اولین چیزی که در تصویر می‌بینید، صورت هاست، می‌تواند نشانه آن باشد که شما شخصیتی گرم و شاد دارید. نه تنها نیاز‌های خود را در اولویت قرار می‌دهید، بلکه به رفاه و آسایش دیگران نیز اهمیت می‌دهید. وقتی پای عزیزانتان در میان باشد، از همه چیز خود می‌گذرید. شما فهمیده اید که چطور دیگران را درک کنید و سطحی گرا نباشید.

با اینکه در گذشته بعضی‌ها از مهربانی شما سواستفاده کرده اند، اما باز هم تمایل دارید به آن‌ها شانس دوباره بدهید، زیرا فکر می‌کنید همه انسان‌ها لایق یک شانس جدید هستند. البته یاد گرفته اید که کجا خط قرمز را بکشید. زمانی که با عزیزانتان هستید، به خصوص شریک عشقیتان، متوجه جزئیات و چیز‌های کوچک می‌شوید و می‌دانید آن‌ها واقعا چه حسی دارند؛ حتی اگر هنوز نتوانند بهتان بگویند. عزیزانتان به خاطر درکی که از شرایطشان دارید، حتی اگر نتوانند قدرشناسی شان را نشان دهند، از شما ممنونند، این به شما کمک می‌کند، با اطرافیانتان بهتر ارتباط برقرار کنید.

چشم‌ها

اگر اولین چیزی که در تصویر می‌بینید، چشم هاست، می‌تواند نشانه آن باشد که شما بیشتر درون گرا هستید. برای ارتباط برقرار کردن، وقت بیشتری نیاز دارید؛ اما زمانی که مردم خود واقعی شما را می‌بینند، برای دانستن شما اصلا کافی نیست. ترجیح می‌دهید در گروه‌های کوچک‌تر بمانید و بیشتر وقت خود را با کسانی بگذرانید که در کنارشان احساس راحتی دارید.

جنبه خلاقانه‌ای در خود دارید که مردم عاشق آن می‌شوند، اما چیزی نیست که به همه نشانش بدهید. تنها تعداد کمی از عزیزانتان افکار و احساسات محرمانه شما را می‌دانند. هر چند وقت یک بار، زمانی را برای تنها بودن، اختصاص می‌دهید. با اینکه وقت گذراندن با دوستان و خانواده را دوست دارید، به زمان برای خلاقیت، استراحت و یا وقت گذراندن با خودتان نیاز دارید. در روابط عاشقانه، به ندرت قدم اول را بر می‌دارید؛ اما زمانی که دلربایی خود را نشان بدهید، دیگران را جذب می‌کنید. شما تنها بر اساس چیزیکه در ظاهر می‌بینید، وارد یک رابطه نمی‌شوید. مطمئن می‌شوید که شریکتان به شما فضای کافی می‌دهد و نیاز‌های شما را درک می‌کند. باید به اطمینان برسید که در رابطه تان هر دو طرف انگیزه دارند خوب عمل کنند.

عضو کانال تلگرام اول فارس شوید

عضو گروه واتساپ اول فارس شوید

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار