چاپ کد خبر: 140242
25 فروردین 1403

با ویژگی های شخصیتی متولدین هرماه بیشتر آشنا شوید

شناخت ویژگی متولدین هر ماه شاید بنواند در شناخت بیشتر افراد دورمان به ما کمک کند.در ادامه این مطلب ویژگی های شخصیتی متولدین هرماه را به شما معرفی میکنیم که شاید برایتان جالب و سرگرم کنده باشد پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ویژگی متولدین هر ماه

متولدین ماه فروردین

متولدین فروردین‌ماه از یک مهربانی ذاتی بهره‌مند هستند و عموماً سعی می‌کنند رفتاری مهربان توأم باقدرت و صلابت داشته باشند. افراد متولد این ماه بسیار لجباز و مغرور هستند و قابلیت مواجه شدن با جواب منفی را ندارند. اگر دوست دارید فروردینی‌ها را عصبانی کنید، کافی است کارهایشان را به باد انتقاد بگیرید تا با واکنشی غیرمنتظره و ترسناک مواجه شوید. بهترین راه خوشحال کردن آن‌ها این است که از استقلالشان تعریف کنید و اگر خواسته‌ای از شما دارند، با محبت به آن پاسخ دهید.

متولدین ماه اردیبهشت

مقایسه ویژگی‌های اردیبهشتی‌ها با دیگر خصوصیات رفتاری متولدین هر ماه نشان داده است که این افراد بسیار باجنبه هستند و به‌پاس داشتن همین ویژگی، یکی از محبوب‌ترین اعضا هر جمع به‌شمار می‌آیند. آن‌ها با تمام وجود احساسات خود را بیان می‌کنند. بنابراین اگر از ابراز علاقه‌های آتشین لذت می‌برید، با اردیبهشتی‌ها ازدواج کنید. متولدین این ماه عموماً کینه‌ای هستند و گاهی تا آخر عمر نفرت را در دل خود نگه می‌دارند. در ادامه بررسی ویژگی‌ متولدین هر ماه باید گفت که اگر می‌خواهید اردیبهشتی‌ها را عصبانی کنید، کافی است آن‌ها را تحت‌فشار بگذارید تا مجبور به گرفتن تصمیم‌های ناخواسته شوند. هیچ‌چیز به‌اندازه روراستی و رمانتیک بودن نمی‌تواند متولدین این ماه را خوشحال کند.

متولدین ماه خرداد

با شناخت شخصیت متولدین هر ماه متوجه می‌شویم که خردادی‌ها عموماً به‌سمت افراد فرهیخته جذب می‌شوند و اگر می‌خواهید آن‌ها را خوشحال کنید، بهتر است گفت‌وگویی طولانی و عمیق با متولدین این ماه شکل دهید. خردادی‌ها از پرتلاش‌ترین افراد به‌شمار می‌آیند و از دست‌وپنجه نرم کردن با چالش‌ها لذت می‌برند. اگر قصد عصبانی کردن متولدین خرداد را دارید، کافی است از خط‌قرمزهایشان بگذرید و آزادی را از آن‌ها بگیرید. خردادی‌ها از یکنواختی خوششان نمی‌آید و همواره به‌دنبال تنوع هستند.

متولدین ماه تیر

درخصوص ویژگی متولدین هر ماه، مخصوصاً تیرماه باید گفت که تیرماهی‌ها از احساساتی‌ترین افراد به‌شمار می‌آیند و می‌توانید با دادن هدیه‌ای کوچک مانند یک کارت‌تبریک نیز آن‌ها را بسیار خوشحال کنید. متولدین این ماه بی‌قیدوشرط عشق می‌ورزند و همین توقع را از طرف مقابلشان دارند. اگر قصد ناراحت کردن تیرماهی‌ها را دارید، کافی است تلاش آن‌ها را به‌طور کامل نادیده بگیرید و مسخره‌شان کنید.

متولدین ماه مرداد
بعد از شناخت متولدین هر ماه متوجه خواهیم شد که مردادی‌ها ازجمله افرادی هستند که دوست دارند تحت هر شرایطی مورد تحسین و تمجید قرار بگیرند. غرور مهم‌ترین خصیصه وجود افراد متولد این ماه است و اگر قصد عصبانی کردنشان را دارید کافی است در جمع آن‌ها را تحقیر و غرورشان را زیر پا بگذارید. برخلاف ظاهرشان، بسیار احساساتی هستند و همواره سعی می‌کنند شنودگان خوبی باشند. مقایسه خصلت‌ مردادی‌ها با ویژگی متولدین هر ماه نشان داده است که آن‌ها از دریافت هدایایی کوچک که بار احساسی فراوانی دارند لذت می‌برند.

متولدین ماه شهریور

شهریوری‌ها افراد بسیار صبوری هستند و عموماً اول شرایط را می‌سنجند و سپس کاری را انجام می‌دهند. آن‌ها کمی زیاده‌خواه هستند و توقع دارند که در طرف مقابلشان نهایت کمال را مشاهده کنند. شهریوری‌ها از بی‌نظمی بیزارند و محل زندگی و کارشان را همیشه تمیز نگه می‌دارند. آن‌ها از مواجهه با شرایط پرتنش عصبانی می‌شوند و به همین دلیل است که در کانون توجهات قرار نمی‌گیرند. هیچ‌چیز به‌اندازه عشق و محبت خالصانه نمی‌تواند آن‌ها را خوشحال کند.

ویژگی متولدین هرماه

متولدین ماه مهر

مهرماهی‌ها افرادی با مهربانی ذاتی هستند و اگر کار اشتباه هرچند کوچکی انجام دهند، عذاب وجدان شدید می‌گیرند. آن‌ها شرایط را بادقت می‌سنجند و همیشه یک نقشه پشتیبان دارند. با بررسی ویژگی‌ متولدین هر ماه متوجه می‌شویم که مهرماهی‌ها در مقایسه با متولدین بقیه ماه‌ها اعتماد بیشتری به تصمیم‌های خود دارند و به همین دلیل است که گاهی متکبر و مغرور جلوه می‌کنند. آن‌ها به فعالیت‌های هنری علاقه‌ دارند و از این‌که تلاششان نادیده گرفته شود بیزار هستند.

متولدین ماه آبان

آبانی‌ها مغرور‌ترین و لجبازترین افرادی هستند که می‌توانید در اطراف خود مشاهده کنید. برخلاف ظاهر خشکشان بسیار مهربان هستند و همواره به‌دنبال راهی برای خوشحال کردن دوستانشان می‌گردند. بسیار شجاع هستند و به‌پاس داشتن همین ویژگی، خود را در دردسرهای مختلفی می‌اندازند. اگر دوست دارید معنای عشق واقعی و بدون حدومرز را بدانید، با آبانی‌ها وارد رابطه یا دوستی شوید، اما به‌خاطر داشته باشید که اگر به آن‌ها زور بگویید یا در جمع مورد تحقیرشان قرار دهید، قطعاً از شما انتقام خواهند گرفت. همچنین بحث‌های عمیق به‌دوراز تکبر و ادعاهای پوچ، به آن‌ها احساس سرزندگی می‌دهد و خوشحالشان می‌کند.

متولدین ماه آذر

با بررسی ویژگی متولدین هر ماه متوجه می‌شویم که آذرماهی‌ها افرادی بسیار مهربان و ساده‌دل هستند. آن‌ها از داشتن تفریحات ساده و کوچک مانند یک پیک‌نیک خانوادگی لذت می‌برند و همواره به‌دنبال پیشرفت و ترقی هستند. اگر کسی مانع بلندپروازی‌هایشان شود، بسیار عصبانی می‌شوند و از قرار گرفتن در فضاهای کوچک و کم‌نور به ستوه می‌آیند. شتاب‌زده عمل نخواهند کرد و باید به آن‌ها آزادی عمل کامل دهید.

متولدین ماه دی

شناخت شخصیت متولدین هر ماه نشان داده است که دی‌ماهی‌ها عموماً افراد حساس و زودرنجی هستند. هیچ‌چیز به‌اندازه دریافت کادوهای پرزرق‌وبرق و گران‌قیمت آن‌ها را خوشحال نمی‌کند. اگر قصد دارید دی‌ماهی‌ها را اذیت کنید، کافی است آن‌ها را در مقابل دیگران خجالت‌زده کنید یا زیر قول‌هایتان بزنید. این افراد به‌شدت پیگیر هستند و وظیفه محول‌شده را به‌خوبی انجام می‌دهند.

متولدین ماه بهمن

با بررسی ویژگی متولدین هر ماه متوجه خواهیم شد که بهمنی‌ها ظاهر و باطنی کاملاً متضاد دارند. برخلاف ظاهر خشک و بی‌احساسشان، بسیار مهربان و دل‌رحم هستند. همچنین آن‌ها از دسته افراد بسیار شوخ‌طبع به‌شمار می‌روند. متولدین ماه یازدهم لجباز هستند. به همین دلیل بوده که دوست دارند هر کاری را به روش خودشان پیش ببرند و مهم‌ نیست که آیا این روش درست است یا خیر. همدل بودن و پشتیبانی کردن آن‌ها را به‌وجد می‌آورد و محدود کردن بهمن‌ماهی‌ها نتیجه‌ای به‌جز عصبانیت و طغیان را به‌دنبال نخواهد داشت.

متولدین ماه اسفند

اگر دوست دارید اسفندی‌ها را خوشحال کنید، بلیط سینما یک فیلم رمانتیک را برایشان بخرید. اسفندی‌ها بسیار حساس هستند و به‌خوبی احساسات بقیه را درک می‌کنند. آن‌ها از زیر بار مشکلات سخت شانه خالی می‌کنند و ممکن است گاهی لقب «رفیق نیمه‌راه» بگیرند. هیچ‌چیز به‌اندازه بی‌توجهی و خشونت در رابطه احساسی نمی‌تواند یک اسفندماهی را غمگین کند.

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار