• 01 / مرداد 1401 / 16:59
  • شناسه خبر : 90481

برادر حسین عبدالباقی مالک متروپل آبادان ترور شد+فیلم

1278165 581 1024x713 1
برخی رسانه ها از تیراندازی به خودرو برادر حسین عبدالباقی، مالک ساختمان متروپل که فرو ریخت، خبر داده و مدعی هستند که برادر وی در این سوء قصد جانش را از دست داده است. ساعاتی قبل خودرو مجید عبدالباقی برادر حسین عبدالباقی در این سوء قصد مورد حمله مهاجمان ناشناس قرار گرفته و به آن تیراندازی صورت گرفت.
فیلم از ایرنا
احسان عباسپور، معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت: مجید عبدالباقی برادر مالک ساختمان متروپل مورد سوءقصد قرار گرفت. ظهر امروز افراد ناشناس اقدام به تیراندازی به مجید عبدالباقی در مجتمع مسکونی وی کردند. او در پارکینگ خانه خود با شلیک شش گلوله از سوی افراد ناشناس مورد سوقصد قرار گرفت.

1278201 464 768x1024 1

فرماندار ویژه آبادان نیز در مورد ترور برادر حسین عبدالباقی گفت است: وی به بیمارستان نفت آبادان منتقل و به علت شدت جراحت وارده تحت درمان و احیا قرار گرفته است.  تحقیقات برای شناسایی افراد تیرانداز آغاز شده است». به گزارش خبرنگار ایرنا به نقل از یک منبع آگاه در بیمارستان نفت آبادان برادر عبدالباقی دقایقی قبل فوت کرد.

عبدالباقی 300x291 1

مجید عبدالباقی

مدتی قبل نیز خانه حسین عبدالباقی مالک ساختمان متروپل آتش زده شده بود و خود او نیز از قربانیان حادثه فرو ریختن ساختمان متروپل بود. روز دوم خرداد سال جاری بود که برج تجاری در حال ساخت متروپل در آبادان یکباره فروریخت، حادثه ای که طی آن شماری از هموطنان مان زیر آوار محبوس و ده ها تن از آن ها مصدوم و کشته شدند. پس از ریزش ساختمان متروپل، خیلی زود معلوم شد علت حادثه ساخت غیر اصولی و بی توجهی به هشدارهای کارشناسان در رابطه با ایرادات این ساختمان بوده است.

1 1390994 626

مالک ساختمان متروپل فردی به نام حسین عبدالباقی و متولد سال ۱۳۶۰، مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره هلدینگ عبدالباقی بود.

تصاویر موجود در سایت هولدینگ عبدالباقی از حضور مسئولین رده بالای استانی در افتتاح پروژه های شخصی وی حکایت دارد، از جمله افتتاح ساختمان متروپل که با حضور استاندار وقت برگزار شده بود.

عضو یکی از کانال های اخباراول فارس شوید

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

در کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

 کانال بله

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • حمید

    تاریخ : ۲ - مرداد - ۱۴۰۱

    دم همتون گرم ، مرد شمایین، عشق منین داداشا