چاپ کد خبر: 115183
4 تیر 1402

برخی مناطق فارس در هفته‌ فقط ۲ ساعت آب دارند/پول گندم مردم را چرا نمی دهید؟!

نماینده مردم لامِرد و مُهر در مجلس گفت: در دمای بالای ۵۰ درجه لامرد و مهر وضعیت آب به گونه‌ای است که آب تنها هفته‌ای یک بار آن هم دو ساعت در بسیاری از مناطق این شهرها وصل می‌شود.

قطع آب 2

به گزارش اول فارس به نقل از خانه ملت، سیدموسی موسوی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۴ تیر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: در دمای بالای ۵٠ درجه لامرد و مهر وضعیت آب به گونه‌ای است که آب تنها هفته‌ای یک بار آن هم دو ساعت در بسیاری از مناطق این شهرها وصل می‌شود. شهرستان‌های تابعه حوزه انتخابیه اینجانب مشکل آب دارند که اگر تدبیری نشود به بحران غیرقابل جبران تبدیل خواهد شد.

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس به معضل کشاورزان اشاره کرد و افزود: دولت گندم را از کشاورزان به صورت خرید تضمینی می‌خرد اما با قیمت پایین و زمان پرداخت نامعلوم. نباید کام کشاورزان که یک سال برای کشت گندم زحمت می‌کشند را تلخ کنیم، آن هم در شرایط اقتصادی موجود.

وی با اشاره به مهاجرت جوانان تحصیلکرده تصریح کرد: زمانی فقط نخبگان مهاجرت می‌کردند اما اکنون این مهم به لایه‌های دو و سه رسیده که باید برای آن فکر اساسی شود.

سریعا از مطالب و اخبار اول فارس آگاه شوید

اشاره 1

 ورود به کانال تلگرام 

 ورود به کانال واتساپ 

 ورود به کانال ایتا

 ورود به کانال سروش 

ورود به کانال روبیکا

 ورود به کانال بله 

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

سید اسماعیل سبحانی دوشنبه , ۵ تیر ۱۴۰۲ - ۶:۰۳

تازه مردم دارن مشکلات بی آبی را می بینند ما در قلب شهر شیراز سالهاست هفته ای دو ساعت آب آشامیدنی داریم که با ذخیره سازی روزگار می‌گذرانیم هر چند سخته

آخرین اخبار