• 01 / مرداد 1402 / 21:02
 • شناسه خبر : 116917

رئیس کل دادگستری فارس چه روزهایی ملاقات عمومی دارد؟

با متحول شدن نحوه ارائه خدمات قضایی تلاش خواهیم کرد رسیدگی به درخواست های مردمی از طریق فضای مجازی و لینک های برخط را تقویت کنیم.
رئیس کل دادگستری استان فارس در شانزدهمین دیدار مردمی مسئولان قضایی استان در سال جاری ضمن بررسی درخواست‌ها و مطالبات مردمی پرونده ۷۴ نفر از مراجعان را بررسی کرد.

ملاقات عمومی با رئیس کل دادگستری استان فارس
حجت الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی در حاشیه این ملاقات عمومی با بیان اینکه دستگاه قضایی یکی از سازمان هایی است که بیشترین مراجعات مردمی را دارد گفت: برنامه ریزی هایی انجام شده در مجموعه قضایی استان به نحوی است که ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات قضایی افزایش یابد.
وی ضمن تأکید بر اصلاح الگوهای رفتاری با مراجعان، حُسن خلق در برخورد با ارباب رجوع را یکی از اولویت های مجموعه قضایی فارس و از جمله برنامه های هدفمند و مدیریتی خواند و تصریح کرد: مهمترین عامل موفقیت در نظام اداری و خدمت رسانی به مردم در همه حوزه ها ارتباط و تعامل با مردم است که مسئولان قضایی و قضات همواره باید بر بهبود این روند تمرکز و تأکید داشته باشند.
رئیس کل دادگستری استان فارس حضور در جمع مردم و دیدارهای متعدد چهره به چهره با اقشار گوناگون در استان فارس را یکی از نقاط قوت دادگستری استان خواند و تصریح کرد: با متحول شدن نحوه ارائه خدمات قضایی تلاش خواهیم کرد رسیدگی به درخواست های مردمی از طریق فضای مجازی و لینک های برخط را تقویت نمائیم.
حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی با تأکید بر اینکه بررسی مشکلات مردمی و صدور دستورات در قالب دیدار های عمومی نیز خارج از چارچوب قانون نیست خاطر نشان کرد: ما در دستگاه قضایی در صددیم تا با اجرای سریع و به موقع قانون و احکام قضایی، اعتماد مردم نسبت به دستگاه قضایی را پیش از پیش افزایش دهیم.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس با بیان اینکه در راستای اجرای سیاست های قوه قضائیه وسند تحول قضایی، تکریم و احترام ارباب رجوع و حفظ حقوق شهروندی مراجعان دیدارهای مردمی در سراسر استان به صورت منظم و هفتگی برگزار می گردد افزود: یکی از مهم ترین آموزه های قرآن و اهل بیت ( علیهم السلام ) خدمت به مردم و جامعه است.
گفتنی است متقاضیان ملاقات عمومی با رئیس کل دادگستری فارس می توانند شنبه و یکشنبه هر هفته در ساعات اداری با در دست داشتن آراء و مستندات خود به دفتر قاضی حوزه ریاست دادگستری فارس واقع در میدان شهدا مراجعه و نسبت به اخذ نوبت ملاقات اقدام نمایند.


این دو مطلب را هم بخوانید:

ساعت کار جدید ادارات استان فارس در پی افزایش دما و گرم‌تر شدن هوا

دیدن عکس این ۱۵ شیرینی خوشمزه هم آدم را هوایی می کنند !


با عضویت در  کانالها زیر از اخبار اول فارس آگاه شوید

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

در کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

 کانال بله

مطالب مرتبط

دیدار مردمی مدیرکل اطلاعات فارس+جزئیات

نظرات

 • زهرای

  تاریخ : ۱۱ - مرداد - ۱۴۰۲

  سلام درود به سید بزرگوار متاسفانه متاسفانه بنده سه بار ملاقات مردمی داشتم از این که واضح. آشکار تخلف انتقال مال غیر توسط مدیر عامل شرکت تعاونی. مسکن. آشکار واضح است جعل تفاهم نامه آشکار است رعیس دستور به معاونین میدهد آنها هم اصلا برایشان پایمال کردن حق شهروند مهم نیست امان از یک نفر که بگوید با استناد مدارک احراز بگوید حق با شماست مدارک مشاهده میکنند چشم بسته رسیدگی نمی شود دوبار به تهران مراجعه نمودم دفتر ارتباطات قوه قضاییه امان از آن که تا حصول نتیجه نهایی یک نفر دلسوز پیگیر. نشد بنده تقاضا دارم جهت احقاق حق مردم شماره پرونده بدهید به یک قاضی بی طرف تا بدانید که چگونه حق پایمال می شود ویک نفر سال های سال تکراری پی گیر حق تا آخرین نفس بیمار گونه می دود تا به حق پایمال شده خود برسد انشالله همه مسولین محترم دادگستری. پیگیر احقاق حق مردم درعمل باشند و به داد مردم مظلوم بدون وکیل باشند. خداوند متعال توفیق خدمتگزاری به همه مسولان بدهد


 • ناشناس

  تاریخ : ۹ - مرداد - ۱۴۰۲

  باعرض سلام و وقت بخیر
  متاسفانه ریس دفتر آقای موسوی دونفربنامهای آقای …و اقای … می باشند که خیلی برخورد بدی باارباب رجوع دارند امیدوارم جای این دونفرراعوض نمایند که بیشترازاین ارباب رجوعها اذیت نشوند


 • ناشناس

  تاریخ : ۸ - مرداد - ۱۴۰۲

  باعرض سلام ، رئیس کل دادگستری باید فردی حقوقدان و باسواد و کاردان باشد


 • فرهاد صارم پور

  تاریخ : ۲ - مرداد - ۱۴۰۲

  موفق باشید
  انشاءالله که مثمر ثمر باشید
  و
  فرصت خدمت کوتاه است
  ????????????


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - مرداد - ۱۴۰۲

  باعرض سلام
  متاسفانه یک مدیردفتری بنام …دارند که خیلی برخورد بدی با مراجعه کنندگان برای دریافت وقت ملاقات با ریس کل رادارند و واقعا مردم راناامید از برخورد قاطع می نمایند


 • ناشناس

  تاریخ : ۲ - مرداد - ۱۴۰۲

  کار جالبی است. باز هم مدیرکل دادگستری…والا که مدتهاست میخواهیم مدیرکل جهاد کشاورزی ببینیم هیچ..نیستشون


 • حسین

  تاریخ : ۲ - مرداد - ۱۴۰۲

  اگر روزگاری یک مدیر موفق باشد باید ابتدا باید در اداره خود نظارت قوی داشته باشد یعنی مدیران باتجربه در زیرمجموعه خود داشته باشد تا دادنامه غلط یا ناصحیح صادر نشود…. یعنی در مرحله ابتدائی کار درست باشد…. اما چنین به نظر نمی رسد.. جلسات تظلم خواهی و شکایت از زیرمجموعه قضائی که اسمش ملاقات مردمی نیست… باید نام جلسه را
  . رسیدگی به تخلفات قضایی تغییر داد. باتشکر