• 15 / اسفند 1398 / 15:13
  • شناسه خبر : 22871

برنامه ساعت کار ادارات استان فارس در هفته آینده /وضعیت تعطیلی شنبه در فارس /مسافران نوروزی به فارس سفر نکنند

کاهش ساعت کاری ادارات در استان فارس تا پایان هفته آینده تمدید شد.

ادامه تغییر ساعت کار ادارات فارس

به گزارش اول فارس، عبدالرضا قاسمپور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس گفت: به دنبال مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا موضوع تغییر ساعت فعالیت ادارات دولتی و دستگا‌های اجرایی تا پایان هفته آینده ادامه دارد و بر این اساس ساعت آغاز بکار ادارات؛ بانکها؛ شرکت‌های دولتی و موسسات عمومی غیر دولتی (به جز مراکز درمانی امدادی و خدماتی) از هشت صبح و پایان کار ادارات ساعت ۱۳ تعیین شده و اعتبار تا پایان هفته آینده مورخ بیست و دوم اسفند تعین شده است.
وی افزود: ساعت فعالیت مدیران معاونین و روسای ادارات به روال قبل است و با جانبازان و کارمندان دارای مشکلات زمینه‌ای و بانوان شاغل در دستگاه‌ها با شرایط بارداری و فرزند خردسال با روش دورکاری مساعدت می‌شود.

مسافران نوروزی به فارس سفر نکنند
همچنین معاون استاندار فارس  با اشاره به وضعیت شیوع بیماری کرونا در کشور و استان فارس، بیان داشت: اگرچه مردم استان فارس و شیراز همواره میهمان نواز بوده و هستند اما بنا به توصیه مسوولان بهداشتی استان به مسافران نوروزی توصیه می‌کنیم به استان فارس سفر نکنند.
قاسمپور افزود: براساس تصمیم ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا از پذیرش مسافر در کمپ‌ها، مدارس و سایر مراکز اقامتی معذور هستیم و این اماکن در اختیار مسافران قرار نمی‌گیرد.

لازمه تعطیلی شنبه، تصمیم گیری در ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا
وی همچنین در مورد احتمال تعطیلی روز شنبه (هفدهم اسفند ۹۸) گفت: در این زمینه تابع ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا هستیم و هر تصمیمی در این ستاد اخذ شود، اجرایی خواهد شد.

مطالب مرتبط

جزئیات تعطیلی برخی مشاغل و دورکاری کارکنان در استان فارس از امروز

جزئیات و زمان اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی و تعطیلی برخی کسب و کارها در فارس

نظرات